Diskuze k aktualizaci 1.131

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

aktualizace s pořadovým číslem 1.131 je tady! Můžete se na ni těšit už ve středu 25. 7. S sebou přinese pár vylepšení a oprav chyb. Na všechny novinky se můžete podívat v oznámení. Těšíme se na vaše názory.
 

fmash-

Znalec
Ten malý štít u obchodních nabídek
Už dnes je nabídka někoho z vlastního cechu jednoznačně odlišena obrázkem na tlačítku k přijetí nabídky. Takže pokud je to pouze označení, že jde o nabídku hráče z cechu, je to zdvojení dosavadní funkce. Pokud je to indikace, že jde o "cechovní" nabídku, tj. označenou jako cechovní, tak je to hezké, ale dokud na to nepůjde filtrovat, tak je to poněkud málo, ale zaplaťpámbu za to... Pokud bych si dal filtr na cechovní, tak bych tam díky štítu navíc viděl, které jsou opravdu cechovní.
 

DeletedUser13620

Host
Ještě dnes na mobilu tuhle aktualizaci nemám a kamarád ano. Tu minulou jsem dostal až po pěti dnech, on po 2 dnech od vydání. Nestěžuji si, jen konstatuji :-D
 

sams999

Nováček
Dotaz: html5 verze je již nasazena? Zatímco betu spustím v prohlížeči bez podpory Adobe Flash, tak produkce zatím plugin tvrdě vyžaduje. Nebo je nějaká jiná url?
 

LordFrunDor

Legenda
Po aktualizaci velmi často dochází k zamrznutí hry během otevírání centra zpráv či inventáře. Nelze řešit jinak než refreshem stránky hry.
browser: Chrome poslední verze
 

DeletedUser12887

Host
To je pravda svatá zamrza to velmi často, což je horší hodnocení než velmi málo nebo vůbec.

Na mobilu třeba je to aktualizace 1.131.2
nevím jestli na to je extra fórum tam to šlo dobře (myšleno drive před a po aktualizaci) teď to zamrza velmi často.
Co je ale naopak přínosem je teda historie radnice to se povedlo až na pár detailů, že jakmile se dostanu v té historii o 24h zpět nezaregistruje se tam, že ta motivace už proběhla a svítí stále hvězdička, že je možné hráče navštívit. Což ale není zase tak velký problém akorat se klika zbytečně znovu.

A jedna věc ještě stále nefunguje, jakmile se navštíví fórum z nastavení nejde se odhlásit ve hře a musí se to kompletně zavřít.

Takže pěkný letní večer všem zejména spoluhráčům a vývojovému týmu má zase práci pokud teda nemá dovolenou.
 
Naposledy upraveno moderátorem: