Diskuze k aktualizaci 1.132

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Vážení hráči,

oznámení o dnes proběhlé aktualizaci hry přinášíme tentokrát s mírným zpožděním, za což se omlouváme. Co na přínosy aktualizace říkáte?
 

DeletedUser12887

Host
No moc nás nepotesila:)
Něco jsem si asi už všiml předtím a jinak ta královská brána je ok.

Platí to i když se vylepšila na virtuální budoucnost před tou aktualizací?
Tak platí koukal jsem teď na kompu, ať z toho pak někdo nemá zmatky.
Když je ve virtuální době rovnou dává 7%.
Ono jako to bylo jedno z prvních co jsem hned zkoušel renovovat po zavedení nové doby, všechny tyhle budovy, jestli přidají nějaké procento.

Jinak asi ok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Královská brána ze 6% na 7% je fajn. Sice to "okometricky" nezaznamenám, ale potěší... ;)

Jinak jedna technická, proč je text "
  • Vyvažování je však nezbytnou součástí vývoje hry, což platí i pro funkce na živých serverech.
  • Tedy i pro stále se měnící hru, jako je Forge of Empires. V zájmu udržení hry přiměřeně vyvážené, stejně jako schopnost pokračovat v produkci smysluplného obsahu, jsme se rozhodli provést tuto změnu. Vzhledem k tomu, že hra pokračuje ve složitosti, udržování správné rovnováhy nového obsahu se stává stále důležitější. Změny mohou probíhat v obou směrech: potenciálně "negativní" i "pozitivní" (jak jsme viděli například s rebalancováním Letní události před jejím živým vydáním). Naším cílem je vždy udržovat dlouhodobou rovnováhu ve hře.
  • Ještě jednou se omlouváme, že jsme si tohoto problému nevšimli už dříve. Je to něco, na čem budeme pracovat, abychom snížili pravděpodobnost, že se podobné problémy v budoucnu znovu neobjeví."
uveden ve 3 bodech, když by neměl mít ani jeden, neboť jde o pokračování textu v bodu 1(zde nezkopírovaného)?
Normální je, co bod, to jiná věc..... ne? ;)
 

DeletedUser12887

Host
já to nezaznamenávám na MT vůbec, není vidět kolik dává procent

jinak je fakt co mě zarazilo, že si po takové době testování nové doby i vývoji nikdo nevšiml tak zásadní věci, jako že ta budova Terakotová armáda je z virtuální éry a ne z oceánské a bude tedy mít jiné parametry na počty bodů, mohli by teda aspoň přidat nějaké procento do útoku navíc přímo v té budově
 

DeletedUser5384

Host
Terakotová armáda je z virtuální éry a ne z oceánské a bude tedy mít jiné parametry

Petře,v tomhle bodě bych se chtěl vývojářů maličko zastat, při tom tempu- nebojím se ho nazvat hyperinflačním - s jakým pouští nové éry do hry je občas obtížné zařadit unikátní budovu správně :p
 

DeletedUser12887

Host
To jo no

Je to podobné jako si jít koupit nové auto a nemít v něm motor :)
Několik let vývoje a bude na ruční pohon.
 
Ahoj, když už tady padla zmínka na Terakotovu armádu, tak jsem právě zjistil, že jsou navýšeny body za lvl :( Jsem na 18 lvl kde bylo původně 1414b a nyní je 1475 b. Zkontroloval jsem body u hráčů s vyššími lvl a je to tak. Myslím, že je to nefér takto manipulovat s body za lvl, protože až to dotlačím někam na 60 lvl, tak budu muset investovat hromadu bodů navíc... :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser12887

Host
Máš recht lepší v tom případě levelit Diovku.
Tímhle vlastně úplně tu budovu zazdili protože na vynaloženy počet bodů se už na levelu nižším úplně vůbec neshoduje s tím, co produkuje.
Sice obranu navíc ale k čemu když se konstantne k tomu navysuje útok a výhodu má prakticky vždy útočník.

To vážně v porovnání vyjde líp levelovat Castel, Diovku, casskou katedrálu za polovinu bodů a s vyšším bonusem útočnym.
Na medaile a body levelit úplně jiné budovy a pak jseš vcelku v klidu. Nicméně na ten počet bodů co je potřeba, za suroviny a výtěžnost terakoty jako takové se vlastně vůbec nevyplatí a nedává tolik procent útoku jako ty ostatní budovy, které na levelu 10 dávají 30% útoku i obrany.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
To je platné jako mrtvému zimnik.
Nevím v jaké jseš době ale pokud v tak vysoké jako terakota je to úplně skoro jedno akorát pokud teda máš souseda co má tu terakotu vyšší a k tomu zasekany město strážníma a obradnima ohnema..
Spousta hráčů dneska hraje na mobilních aplikacích tam nejde rozeznat terén tim padem ani neútočí a tím pádem stejně jako dříve jde spíš o vcasny sběr a po několika letech hrani sice mě nějaký útok třeba naštve ale dokážu se přes něj přenést takže vlastně ta budova je potřeba akorát pro expedice a na tu jsou lepší právě ty ostatní.
Na obranu města klidně dam dvě kopí a je mi úplně jedno jestli budu mít obranu milion nebo nula.
 

Ruda80

Dopisovatel
Pravdu díž, terakotova armáda je pěknej úlet. Alespoň 4% mohli dát do těch obran. Dobrý jenom pro ty kteří nechtějí levelovat cášskou atd nad level 10:).....
a PVP ach, to je útěcha že to dává:D Ty body tomu absolutně neodpovídají.
 
Ano o tom se dá polemizovat, ale důvod proč sem píšu je "bodové navýšení" Terakotovy armády (viz. výše) a uvítal bych kdyby na to někdo z vedení reagoval o_O
 

DeletedUser5384

Host
Myslím,že vše,co české "vedení" vědělo, ti napsalo do aktualizace a německé VEDENÍ za a) neumí česky b) neleze na český fórum :D
 

DeletedUser15356

Host
Já to docela vidím jako podraz na slabší hráče.
protože top hráči už ji dávno mají na 69 lvl a nebo výš. A hráči co ji mají na 10 lvl třeba a chtějí ji dostat na 69 tak zaplatí o 7000 bodů více jenom rozdílu.
a právě ti top hráči kteří by takový rozdíl ani nepoznaly.Ale pro slabší je to rána pod pás a nadržování silnějším hráčům
 

dudasek

Znalec
když už to pokazili měli to nechat-tohle je diskriminace!
skutečně znám dost hráčů,co to postavili velmi brzy,ale jsou to vesměs hráči,co skočili do virtuálu hned,takže je to odměna za statečnost...pomineme-li skutečnost,že hlad po pláncích jim tu vb zvedal za minimální náklady :)
 

DeletedUser12887

Host
No snad to nějak vykompenzuji to už taky byla jednou chyba s chrámem Delph, pak jednou pro změnu kristalova vila, ta dávala víc obyvatel, než dům za diamanty, takže člověk co si nakoupil ty budovy za dia na tom byl hůř, než ten co to měl zadarmo a tak..
Nakonec se nějaká podoba omluvy našla, jenže pro všechny stejná,
Jako na to bylo v té době hodně diskusi..
Tady pro změnu teda taky se přivedlo spousta hráčů v omyl a třeba vědět rovnou, že ta výstavba bude tak drahá vůbec by to ten dotyčný nestavěl, nedokupoval planky za dia a třeba ani suroviny.
 

DeletedUser13384

Host
Kdo nezahalel tak si ji rychle povysil na 85lvl a ted nejake navysovani poctu bodu za level nemusi vubec resit :).
Je jen skoda ze oznameni o aktualizaci prislo az nekolik hodin po samotne aktualizaci takze napriklad lide co sleduji betu o tom vedeli dopredu a zvladli udelat treba 10+ levelu nez se to navysilo. kdyby oznameni vyslo s predstihem tak jako vetsina aktualizaci tak by spousta lidi mohla par levelu udelat a usetrit nejake ty FB.
 

DeletedUser12887

Host
Tak to je jasné, ale to je pár jedinců ti jsou v pohodě a pak je tu většina, která to nestihla nebo ani stihnout nemohla:)

Takže sice rovnováha ve hře je důležitá a chyba se stát určitě může, ale je to s podivem, že teda se hodí na trh a do placu něco, co je poloviční sunt a od poslední éry uplynulo půl roku a nikdo nezaznamenal, že to je budova z jiné doby, tak ji měli dát do kategorie oceánska i když za suroviny virtuální budoucnosti..

Nebo snížit těm co to už mají postavené levely tak aby to odpovídalo na ten počet bodů.
Pak bych řekl ok je to vyvážené.
 

DeletedUser15356

Host
Právě, pokud proběhne nějaká kompenzace tak je to v pořádku.
Ale jinak je to velké zvýhodnění top hráčů a pro lidi jako to spíše od hry odradí. A pár takových to kiksů a seknu s tím úplně.
Jasně beru, že se stane chyba, to je naprosto normální. Ale je potřeba ji nějak vyřešit a ne se jenom omluvit a mávnout rukou nad tím
 

DeletedUser13384

Host
Pokud beru obycejneho hrace tak verim ze ten nebude Terracottu povysovat nad 10lvl (alespon nejakou dobu, proc by taky kdyz povyseni diovky, cach a castelu je levnejsi a tim i vyhodnejsi) a tudis povysenim 0-10lvl prijde o 227fb. to mi neprijde jako neco sileneho.
Rozhodne je to neprijemne a stavat by se to nemelo ale pokud nejedu na nejaky sileny level tak ten rozdil temer nepoznam.
Ono povysit novou VB v uplne nove dobe kdy nikdo nema zadne surky a taky zadne planky neni az tak jednoduche (a zabavne) jak si muzou nekteri myslet. vyzaduje to hodiny a hodiny neskutecne nudne prace, domluvene vymeny s X hraci na planky a tak dale. takze kdo ji dokazal takhle rychle povysit si ty levely urcite zaslouzi pac jen povysovanim Terracoty stravil ve hre vic casu nez vetsina hracu hrou jako takovou.
 
Nahoru