Diskuze k aktualizaci 1.135

DeletedUser12887

Host
Tak rozšíření super.
Zpomalení bitev respektive zrychlení nebo vrácení do normálu určitě taky super.
Jedinou věc několik let nechápu, proč se to vždycky zpomalí, když už to běželo správně.
 

Hyso

Dopisovatel
Mě trošku zaráží cena rozšíření,jsem v raném středověku a využil jsem všechna rozšíření za diamanty a teď se mi objevili další 2 rozšíření za diamanty,ale jen za cenu 400 diamantů a rozšíření za medaile mě píše 3000 medaile i když před aktualizací jsem měl cenu 15000 medailí. Mám to brát jako dáreček?

Už to chápu,byl to asi jen nějaký šotek v mém telefonu. Vše už je jak má být.
 
Naposledy upraveno:

SoKa I.

Nováček
Mě trošku zaráží cena rozšíření,jsem v raném středověku a využil jsem všechna rozšíření za diamanty a teď se mi objevili další 2 rozšíření za diamanty,ale jen za cenu 400 diamantů a rozšíření za medaile mě píše 3000 medaile i když před aktualizací jsem měl cenu 15000 medailí. Mám to brát jako dáreček?

Už to chápu,byl to asi jen nějaký šotek v mém telefonu. Vše už je jak má být.

Dle SUPPORTu je to známá, bohužel ještě neodstraněná chyba na mobilních zařízení. Táž jsem v tom měl zmatek. Chvílemi se toto zobrazí správně, chvílemi špatně... Asi to třeba někdy vyřeší.
 

Hyso

Dopisovatel
Pak jsem úplný trouba,protože hrajeme jen na mobilním zařízení už rok a za celý rok jsem si toho prostě nevšiml. Jak stojí v nahlášených chybách ,objevilo se to po poslední aktualizaci.
 
Nahoru