Diskuze k aktualizaci 1.137

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

na aktualizaci s pořadovým číslem 1.137 se můžete těšit ve středu 17. října! S sebou přinese pár vylepšení a oprav chyb. Na všechny novinky se můžete podívat v oznámení. Těšíme se na vaše názory.
 

DeletedUser

Host
Hlásím, že je u mě rolování výběru materiálu při editaci obchodní nabídky v HTML5 plynulejší :)

Kvůli tomu jsem si zapínal Flash verzi, teď už nemusím :cool:

Děkuji :)
 
Mě by zajímalo proč máte potřebu měnit věci, které jsou naprosto v pořádku. Jako při přispívání do velkolepek změnit překlad tlačítek "Použij 1 bod" a "Použij 10 bodů" na "Vlož 1 bod" atd... Je to blbost, ale pokaždé když tam teď lezu tak koukám co to tam je. Nehledě na to, že i v anglické verzi hry je tam "Use" a nikoliv "Insert". Zase někdo potřeboval být za každou cenu kreativní...
 

RomanS24

Člen
Mě by zajímalo proč máte potřebu měnit věci, které jsou naprosto v pořádku. Jako při přispívání do velkolepek změnit překlad tlačítek "Použij 1 bod" a "Použij 10 bodů" na "Vlož 1 bod" atd... Je to blbost, ale pokaždé když tam teď lezu tak koukám co to tam je. Nehledě na to, že i v anglické verzi hry je tam "Use" a nikoliv "Insert". Zase někdo potřeboval být za každou cenu kreativní...
Protože chtějí ať tě temná síla provází :D
 

DeletedUser12887

Host
Moje řeč je to jak pest na oko a zrovna tohle teda po takový době měnit je úplně zbytečné, když se dají řešit jiné věci.
Jenže kdoví jestli nebude potřeba mít možnost použij na něco jiného.
Tady konkrétně v těch budovách by snad nebylo potřeba psát vůbec nic nechat tam cislovku a snad by to pochopil každý. Příště třeba se někomu bude líbit slovo investuj, tak se to bude zase měnit a pak třeba přijde vhod jiné slovo a bude se to zase měnit.
Na mobilu je pořád použij tak snad to zůstane nebo ať se udělá nějaká novinka i tam, dal bych tam to slovo investuj.
Anglicky invest 10 FB třeba se to bude líbit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Anti Bílý

Psavec
Celé to okno velkolepky je grafická prasárna a důležité informace se tam ztrácí. Tím, že se zkrátilo to slovo, je to tlačítko daleko "čitelnější" v okolním balastu.
 

DeletedUser12887

Host
Takže to nemělo znamenat že se tam vejde víc písmenek.
Třeba to poslední okénko použij vlož celou lištu by teda se nevyřešilo tím, že by tam byla pouze cislovka bez slova použij, vlož apod...?
Na to použíti listy by skoro bylo právě lepší slovo investuj všechny momentálně dostupné body výzkumu.

Protože vysvětlení vlož všechny body z listy je taky poměrně krkolomné a ušetřily se přesně od použij dvě písmenka

Pro angličana na betě je to teda horší varianta, protože use má 3 písmena insert 6 písmen a invest má taky 6 písmen a je podobný slovu invent jako inventář a lišta má 6 písmen a anglicky bar má 3 písmena

Krome tohoto jsem si všiml teda celého vysvětlení jak funguje vyjednávani v expedici to je graficky zajímavé, že jsem na to nepřišel už před několika lety že to a to patří asi tam a tam a tomu a tomu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru