Diskuze k aktualizaci 1.145

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Těšíte se na nový vzhled některých velkolepých budov nebo na vylepšení zvyšování úrovní budov, jako je např. Kolos z právě probíhající udlosti Forge Bowl? Podrobnosti aktualizace najdete v oznámení.
 
No já teda nevím, jestli by vývojáři neměli dělat radši něco užitečnějšího, než se zabývat vylepšováním vzhledu Notre Dame. Zbytečnější stavba ve hře už je možná jen Věž vítězství :D Na tu mimochodem nedávno přidali vylepšení..tak nevím jestli to není plýtvání časem z jejich strany :D
 

RomanS24

Člen
No já teda nevím, jestli by vývojáři neměli dělat radši něco užitečnějšího, než se zabývat vylepšováním vzhledu Notre Dame. Zbytečnější stavba ve hře už je možná jen Věž vítězství :D Na tu mimochodem nedávno přidali vylepšení..tak nevím jestli to není plýtvání časem z jejich strany :D
tak nějak, je plno dle mě duležitějších věcí. třeba vyřešit u mobilu cvc, a taky ukazovaní hry přes Notch v některých mobilech.
 

Y u m a n

Komentátor
spíše by měli konečně zapracovat a přehodnotit co některé VB dávají protože cca 40 % VB dává uplné h..... , :mad: ono je asi největší problém v komunikaci protože kdyby hráče vyslechli tak hned by věděli kde to pálí ale jinak nový vzhled je dobrý přeji pěknou hru všem y.
 

DeletedUser3903

Host
INNO nic měnit zpětně nebude. Někde bylo i jejich stanovisko, že tak jako zastarají technologie, tak i význam historických budov může časem poklesnout. Budiž jim k dobru alespoň to, že při návrhu nových budov už s aktuálním stavem hry celkem počítají, takže si pak následně nechají vymluvit kravinské nápady typu "kraken bude produkovat medaile, namísto bodů výzkumu"...
 

DeletedUser14305

Host
Imho problem neni ani tak v samotnych VB,spis jak tom ,ze tyhle komodity v end game ztratili na hodnote.
Ozivte ekonomiku a zvedne se i poptavka po tehle VB.
Staci jen moznost transformovat medaile/kladiva za FP/jednotky a hned se jejich hodnota zvedne.
 

DeletedUser13627

Host
Ukazatel surek je perfektní, navrhuji postavit budovu,do které by se umísťovaly ohně a nezabíraly by tolik místa!!!:)
 

Hyso

Dopisovatel
Velkolepé budovy vypadají krásně,v chybách už je uvedeno posun obřadních ohňů v mob.aplikaci mimo pole a dnes jsem si všiml,že je mimo osu i ukazatel počtu výzkumných bodů při přispívání do velkolepých budov.
 

DeletedUser3903

Host
Já měl za to, že kladívka se v dnešní verzi hry už ani v dílnách nevyrábějí :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru