Diskuze k aktualizaci 1.148

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Čeká nás další menší aktualizace přinášející především opravy chyb. Zajímá vás něco? Ptejte se, komentujte.
 

Dědeq

Znalec
A jak je ten poslední úkol tedy zamýšlen? Že musí mít osada 1200 spokojenosti a 4 výrobny zároveň?
Ano, přesně tak byl zamýšlen!
Jen se jakýmsi nedopatřením stalo, že ve slově "láska" byla zaměněna 4 písmena, jedno bylo odstraněno, a podivuhodným zázrakem vzniklo slovo "pivo". Nyní je to již vše správně, takže se, samozřejmě zcela dle původního záměru, již správně zobrazuje slovo "páska".
 

Dan 77

Veterán
takže 4 výrobny, k tomu samozřejmně odpovídající chaloupky a dostaneme se na místo se kterým se normálně pracuje :), ovšem už ne s motivací 1200, takže to chce hodně moc rozšíření, to asi zabalím tu osadu.
tedy jenom rozbořené cestičky 1200 nedají.
Zbytek budov kromě výroben a dvou domků můžeš normálně zbourat a máš na totemy klanu místa dost, ne?? V této fázi už nepotřebuješ vyrábět ani zboží, ani meďáky.
A já na 13 čtvrecích (4 původní plus 9 za zboží všech druhů) zvládal v pohodě obě podmínky současně, vychytávky se špatně nastaveným úkolem jsem dosud nikdy využít nepotřeboval, ačkoli jsem o ní četl.
 

DeletedUser12887

Host
mně by vidět obyvatele z jiných dob ani tolik nevadilo, jinak pro mě aktualizace k ničemu nic nového co by pomohlo k tomu, co dosavadně fungovalo, zatímco si hráč, který ještě nedošel nikam najde hráče, kteří mají všechno, nefunguje tak úplně to samé naopak
 
mě osobně to vždy vyšlo také na 13 čtverců 4 původní 9 přikoupených a na tu poslední misi to řeším tam že vše zbourám postavím 2 domy klanu 12 starých vrb a 6 kovaren (ty 2 domy klanu to utahnou). a ještě mi zbýva většinou dost volného místa :)
a jestli jsem tu novou aktualizaci dobře pochopil a budem muset místo 6 budov dělat jen 4 tak tím líp třeba to pujde jen na 8 přikoupených :) tudíž i rychleji :)
 

Dan 77

Veterán
Přesně. Navíc tenhle poslední úkol na 13 čtvercích (stejně jich 12-13 potřebuju na výrobu zboží a meďáků) zvládneš i s totemy postavenými za hodinu, není třeba čekat 8 hodin na vrby. Takže i teď to byla podle mě pohoda, nemluvě o změněném úkolu, kdy bude místo dvou domů klanu stačit jeden, k němu chatrč a o dvě výrobny méně.

A 3 poslední úkoly a 2 poslední výzkumy dělám hned za sebou, prakticky naráz. Když mám dostatek zboží, skoro všechno zbourám (kromě nejlepších domů a nejmenších výroben) a rovnou ty totemy postavím, takže za hodinu můžu rovnou vyzkoumat a postavit jednu vrbu, rovnou vyzkoumat a postavit jeden medovinový sál (= dva poslední výzkumy naráz, aniž bych musel 2× bourat cesty a řešit diplomacii, a také dva úkoly týkající se stavby splněny), to už mám 1200 diplomacie, tak už jen postavím dostatak výroben na vymezené ploše a poslední úkol hotový, dokončuju osadu... Když už mám postavené výrobny na vlnu a domy klanu, ten zbytek už má hodně rychlý spád, protože prakticky nemusím přestavovat, jen vybourat většinu města a nemusím čekat na nic jiného než na ty totemy.
 
Přesně. Navíc tenhle poslední úkol na 13 čtvercích (stejně jich 12-13 potřebuju na výrobu zboží a meďáků) zvládneš i s totemy postavenými za hodinu, není třeba čekat 8 hodin na vrby. Takže i teď to byla podle mě pohoda, nemluvě o změněném úkolu, kdy bude místo dvou domů klanu stačit jeden, k němu chatrč a o dvě výrobny méně.

A 3 poslední úkoly a 2 poslední výzkumy dělám hned za sebou, prakticky naráz. Když mám dostatek zboží, skoro všechno zbourám (kromě nejlepších domů a nejmenších výroben) a rovnou ty totemy postavím, takže za hodinu můžu rovnou vyzkoumat a postavit jednu vrbu, rovnou vyzkoumat a postavit jeden medovinový sál (= dva poslední výzkumy naráz, aniž bych musel 2× bourat cesty a řešit diplomacii, a také dva úkoly týkající se stavby splněny), to už mám 1200 diplomacie, tak už jen postavím dostatak výroben na vymezené ploše a poslední úkol hotový, dokončuju osadu... Když už mám postavené výrobny na vlnu a domy klanu, ten zbytek už má hodně rychlý spád, protože prakticky nemusím přestavovat, jen vybourat většinu města a nemusím čekat na nic jiného než na ty totemy.
Tak ono je v podstatě jedno jestli čekám na konci 8 hod až se postaví ty 2 domy klanu tak zaroven snima stavím i ty vrby které se staví také 8 hod a zaroven po dostaveni dodělam hned několik poslednich ukolu okamžitě.
 

Dan 77

Veterán
Anebo tak. :) To je asi tím, že domy klanu stavím už dřív, ale asi je to zbytečné, chýše by mi mohly stačit až do konce.
 

Dědeq

Znalec
Zní to pěkně, ale tak nějak nemám sílu to sledovat, takže prostě pomalu stavím a diplomatuju, první limit nestíhám tak o půl dne až den a je mi to celkem jedno...
 
Zdá se mi to, nebo s posledními aktualizacemi přichází nešvar, že ihned po vydání aktualizace přestává mobilní aplikace fungovat do doby, než ji aktualizuju?
S českými datovými tarify je výborné zjištění na zastávce autobusu, že hru nespustím a musím čerpat desítky megabajtů na aktualizaci nebo čekat až budu na wifi. (Osobně mi data vystačí, ale někdo s tím může mít zásadnější problém).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru