Diskuze k aktualizaci 1.152

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem KaseO, 14. kvě 2019.

1. KaseO

KaseO Community Manager Člen komunitního týmu FoE CZ Community Manager

Registrace:
    31. led 2014
    V plánu je další pravidelná aktualizace hry. Tentokrát přináší několik oprav chyb a přípravu na nadcházející událost. Toto vlákno využijte k diskuzi o aktualizaci 1.152.

2. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Pár věcí tam podle mě chybí, jen nebyly uvedeny. Chatrče a malé runové kameny ve vikinské osadě změnily lehce vizáž a mají vždy po 3 trochu odlišných vzhledech. Vypadá to opravdu mnohem lépe a osada je méně monotónní, za mě palec nahoru! ;) K tomu větší čitelnost hodnot nákladů na odemykání budov v ambasádě za kulturní zboží, konečně je jasně rozlišitelná třeba 3 a 5 od 8.

Na druhou stranu, tohle je sice pěkné (viz výše), ale ve hře mě spíš trápí jiné a závažné chyby...
    Ale bylo by toho samozřejmě víc, jen tohle je momentálně asi nejzávažnější. A další varianta chyby, kdy se dvě zprávy od různých hráčů vložené ve stejnou vteřinu na mobilu zobrazují jako dvě moje vlastní zprávy zobrazené pod sebou, je ve hře už několik měsíců a byla nahlášena už mnohokrát (mezitím jsme si už na tuto chybu pomalu zvykli, víme, co to znamená, ovšem ta první a novější varianta je zákeřnější tím, že prostě tu zprávu nevidíš). Vzniklé důsledky: ztráty bodů, předčasné zavření budovy bez možnost dvojitého výběru, znepříjemňování hry.

"Opravili" znamená co? Přeformulovali tak, aby bylo konkrétnější o tom, v čem je problém? To je dobře, protože "prohlédnout si historii akcí" často už nejde, protože posun velitelství pod závalem dalších akcí už není v historii vidět, pokud tedy nějaký nezkušený hráč ví, že to jde jen 1× denně a co má v historii akcí hledat.
    Ale spíš by to taky chtělo opravit to, když ještě nebylo velitelství přesunuto ani jednou, ale některým hráčům to přesto vyhodí toto chybové hlášení a hra jim znemožní velitelství přesunout, pak přijde jen jiný hráč a bez problémů mu ten posun provést jde.
    Ale je toho ještě víc a horšího: neaktualizování map, cukání, sekání, zobrazování nesmyslů, míchání událostí cizích cechů v historii akcí...

Naposledy upraveno: 15. kvě 2019
    fmash- a LordFrunDor za toto poděkovali.
  3. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    nepřidali náhodou přístaviště?drakkar už se jen tak nekolébá na širé vodě...

fmash- a Dan 77 za toto poděkovali.
  4. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    Jj přidali ale jen je to takové malé grafické zpestření takže to nestálo asi ani za zmínku :D

fmash- a Dan 77 za toto poděkovali.
  5. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Tak se mi to s těmi šutry a s molem nezdálo :)
    Jen mi teď řada šutrů připomíná poněkud pošramocený úsměv... ;)

LordFrunDor za toto poděkoval.
  6. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Anebo si můžeš udělat pošramocený úsměv z Chatrčí. :p

7. Spinek59

Spinek59 Dopisovatel

Registrace:
    23. dub 2016
    A zase jsou obřadní ohně ve vzduchu :-DD
    Pár věci opravěj a další ... :)