Diskuze k aktualizaci 1.232

Dobrý den,
započítávání pomoci přes automat stále pořádně nefunguje. Čítač opět skáče zpět a z aut. motivací jsem nesplnil ani daily q.
 
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že ohledně přidání bonusů za reklamy není v žádné z posledních aktualizací ani zmínka, nebo jsem alespoň já žádnou nenašel, tak to napíšu sem.
Naprosto chápu tvůrce hry o zařazení těchto "vylepšení" neboť příjem z reklamy není nejspíše zanedbatelný, ale bylo by možné to udělat "user-friendly" přístupem? Třeba bedny-příhody dát k balíčkům nebo forge-plus, proč musí v aplikaci svítit kolem celého města? Když nechci koukat na reklamu a nechci ani bednu, proč tam musí být jako rušivý element? Kdo by chtěl, mohl by každý den jít do příslušné sekce, zhlédnout reklamy a vybrat si nějaké "náhodné" odměny. To samé krčma - 5% bonus čehokoliv je upřímně o ničem, v aplikaci opět rušivý element, jelikož vždy když otevřu krčmu, dostanu se sem a ne k vybrání krčmy jako před tím. Jak jsem psal, chápu proč toto bylo do hry přidáno, ale nechápu, proč se to v aplikaci tlačí tak agresivně a otravně. Vypadá to akorát, že je to jen další "vylepšení" hry ušité horkou jehlou. Díky.

PS:
  • Pomoc ostatním hráčům se občas nezapočítávala v rámci plnění do úkolů. Udělali jsme změny v započítávání pomoci, aby to bylo spolehlivější a tak se vám odteď bude vždy připisovat k probíhajícím úkolům.
Dnes hromadně motivováno 57 přátel, do úkolu se započítalo 14, takže "opraveno" jaksi není.
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Nové příhody, i hromadná pomoc jsou pouze ve fázi testování, proto to nikde nebylo oznámeno. Než to bude oficiálně vydáno můžou se tyto funkce ještě změnit (třeba ty bedny za reklamy).
Dnes hromadně motivováno 57 přátel, do úkolu se započítalo 14, takže "opraveno" jaksi není.
Dobrý den,
započítávání pomoci přes automat stále pořádně nefunguje. Čítač opět skáče zpět a z aut. motivací jsem nesplnil ani daily q.
A máte zaktualizováno?
 

Chimichurri

Psavec
mám pocit že se aktualizace týkala běžné pomoci, kde se občas stalo že se nezapočítalo kliknutí jednotlivému hráči a ne té hromadné co se teď testuje...tam to fakt skáče nahoru dolů....máš 18 pak 24 a vzápětí 11 což vypadá jako by se část přičítala a část zase odečítala anebo jako by se to úplně pomátloo_O
 
Ano, aktualizováno bylo. Dnes jsem to pozoroval a již to vypadá OK. Počítání do daily odpovídalo počtu motivovaných a neskákalo to zpět.
 

Klogg

Komentátor
MG na levelu 70 mi už minimálně 3 dny nedala vůbec nic, tahle aktualizace je úplně na prd!
 
Naposledy upraveno:
Nové příhody, i hromadná pomoc jsou pouze ve fázi testování, proto to nikde nebylo oznámeno. Než to bude oficiálně vydáno můžou se tyto funkce ještě změnit (třeba ty bedny za reklamy).


A máte zaktualizováno?
Aktualizováno jsem měl. Od té doby jsem žádný úkol na motivaci neměl, takže nemůžu znovu poreferovat.

A já si myslel, že od testování nových funkcí je Beta. :rolleyes:
 
Tak dnes jsem opět pozoroval automatickou motivaci a je to pořád nepoužitelné. Opět to skáče nahoru a dolů, takže daily nesplněn.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
A máte tento problém v mobilu nebo v prohlížeči? Pokud v mobilu, tak tam je oprava naplánovaná na aktualizaci 1.235
 
Nahoru