Diskuze k aktualizaci 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Předejte nám svůj názor na přicházející aktualizaci. Na co se těšíte?
 

DeletedUser3139

Host
Tak jsem si poctivě přečetl co nás čeká a nemine. A zase jde jen konstatovat, že nic moc (spíše nic, než moc). :cool:
Snad to není průšvih, ale přiznám se, že jsem zkopíroval ze skrtyho oznámení seznam co bude vylepšeno a odstranění chyb. Pokud jsem to udělat neměl, tak se omlouvám a už to neudělám. Můj názor je vždy za lomítkem.

Vylepšení
Předmět (nadpis) zpráv je nyní zobrazen hned ve složce zpráv. / Fajn, akorát to mohlo být už od zavedení.
Zavedeno upozornění při bourání obytných budov, které patří do všech věků. / Tož dobrá, ale do teď to zřejmě nikomu nechybělo, alespoň jsem tady nikde nečetl, že by chybělo. Ale možná, že mám problém se čtením.
Při motivaci či zušlechtění se přehraje příslušný zvuk budovy. / Stejné jako u předchozího, stejně většina aktivních hráčů má permanentně zvuky i mjůzik vypnuté.


Opravy chyb
Doktorka čarodějnice zobrazovala chybně množství mincí při ovlivnění bonusy z VB. / A tady mám nějakou mezírku ve znalostech, nevím kdo je ta čarodějná doktorka.
Některé staré budovy se v inventáři nekupily do jedné položky. / Nikdy se mi nestalo.
Tooltip pozvánky přítele se špatně aktualizovala po sebrání odměny. / Nikdy jsem nepoužil.
Při aktivaci ignorace hráče přímo v chatu není možné ignoraci zrušit. / Nikdy jsem nepoužil.
Chybí jakékoliv potvrzení/upozornění před ignorací hráče rovnou v chatu. / Nikdy jsem nepoužil.
Na mapě území se zobrazovalo pozadí pouze v nízkém rozlišení. / Fakt??? Asi špatně vidím, nepostřehl jsem.
Předmět zpráv překrýval datum a čas odeslání zprávy. / Asi ano, nějak jsem si nevšiml, dokud na to nebylo tady upozorněno.
Po nahrání hry město někdy nereagovalo. / Mně se to stalo snad kdysi jen jednou, po opětovném pokusu už fungovalo.
Při zapnuté hardwarové akceleraci byla hra pomalá a sekala se. / To je pravda, že akcelerace neakceleruje, ale brzdí. Pokud začne akcelerovat, bude to fajn.
Tlačítko „Podpoř vše“ bylo schováno za ikonou letní události. / Jasně, letní událost končí, tak zas bude vidět.
Funkce ignorace nefungovala na již existující vlákna zpráv. / Nikdy jsem nepoužil.
Několikanásobné pozvání hráče do cechu rezultovalo v několikanásobnou zprávu o chybě. / Nikdy jsem nepoužil.
Existovala možnost nastavit heslo složené jen z mezer, ale nešlo se s ním přihlásit na iPad verzi. / Nemám i Pad, nikdy jsem tudíž nepoužil.
Ikonka odměny pravého dolního sektoru provincie Gaelford byla umístěna za hranicemi sektoru. / Dávno dobito, ale určitě mi to zas až tak nevadilo, nebo jó? Nepamatuji se.

Ale co mně dost vadí a asi nejen mně, tak je jen namátkou:
Blikající pošta, i když nic nedošlo (cca 14 - 15 měsíců).
Blikající ostatní ikony (např. globální, inventář) a stejně nezjistíte co se stalo.
Okénka na mince, zásoby a medaile jsou malá a tudíž se nevejde údaj.

Takže když to vyhodnotím, tak ze 17 ti změn jedna až dvě se hodí a další chyby se neodstraňují. Takže opětovně mohu hodnotit aktualizaci stupněm 5 - nedostatečná.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Aktualizace v podstate skoro o nicem. Na to co hrace opravdu trapi kaslou.
Nebylo by spatne prispivat body do vyzkumu a velkolepych budov rovnou z inventare, pokud mam kupony, ale toho se asi taky nedockame. Kdyz chci pridat treba 100 bodu, tak prepinam mezi inventarem a vyzkumem jako pako uplne zbytecne. - Tento navrh tu byl uz v lednu, ma cenu vubec neco psat? :(
A jeste by se mi libil seznam velkolepek v sousedstvi a cechu s moznosti trideni, asi bych chtel uz moc :D
Nebo zobrazeni hitorie udalosti, na co tam jsou ikony vezi? Rozhodne by bylo lepsi mit nazev doby, umisteni a cas do vyprseni, pak by se ve 2 radcich vesly vsechny doby najednou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
JiPi škoda jen že se tvůj příspěvek nedá pánům vývojářům plesknout přímo na ksicht! Pač by si snad uvědomili co je prioritní a co ptákovina:cool: Víc radši dodávat nebudu (nechci dostat přes tlamu)
 

DeletedUser5701

Host
Pro JiPi53: Ta čarodějná doktorka je nová budova na zásoby a při motivaci hodí stejnej počet mincí. Nápad je to hezkej, ale mohla by hodit víc. Naštěstí aspoň podporuje spokojenost obyvatelstva.
 

DeletedUser3139

Host
Hm, to je divný. Výzkum ukončen už dávno a nic takového nemám. Jedině snad, že je na kole štěstí, ale tam jsem viděl jen baobab, jinak nic nového, samé historické věci. Jak je to s těmi mincemi ti asi nerozumím, ale protože jí nemám tak mně to až tak netíží. :cool:
 

DeletedUser11297

Host
Ano, je na kole. Ale já jsem ji tam viděl asi jen jednou.
 

DeletedUser5701

Host
Je to budova z letní akce. Produkuje zásoby a když ti ji někdo namotivuje, tak i mince.:) Je to podobný systém jako svatyně moudrosti nebo oáza - taky z letní akce.
 

DeletedUser

Host
Tak zatím první zkusenosti s aktualizaci ... mnohem casteji musim reloadovat hru, takze vylepseni akcelerace byl spis downgrade :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru