Diskuze k aktualizaci 1.46

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Takže vyhodnocení po denním používání a sběru 24 hod. výroby z VB apod. Nové ikony jsou ještě horší než jsem doufal.. v zaplněném městě, pokud se snažím vybírat tak aby mi to vhodně plnilo repetiční úkoly.. tak na každém světě výběr končí tím, že někde něco přehlédnu a opomenu a následně půlminuty šmejdím po městě a valím bulvy kde je ta zatr.. ikonka s tím posledním sběrem.. Staré bedny nebyly ideální ale byly: a) o dost větší než současné ikony, b) za ty roky jsme si na ně celkem navykli.. c) pro mě jako slepce je to skoro důvod dávat jen 24 hod. výroby a ubourat 4 hodinové baráky apod. protože to martyrium sběru budu velmi brzy chtít omezit na co nejméně...
 

Dan 77

Veterán
Pod tohle bych se klidně podepsal.
(kromě toho dlouhého hledání, ve svém městě se totiž vyznám, ale i tak jsou ty nové ikonky akorát kontraproduktivní změnou)
 

DeletedUser9906

Host
Já si myslím, že ty příšernosti v ikonách jsou úmyslem vývojářů, donutit nás zaplatit diamanty za vybrání produkce, kterou zaboha nemůžu a nemůžu najít, protože s budovami někde od doby moderny nádherně splývají. Kdyby to tak nebylo, dávno by na ikonu nevybrané produkce přidali stejnou funkci, jako je na ikoně "zahálející" budovy, tj. že mě obraz najede na dotyčnou budovu. Takže podle mě si myslí, že mě rupnou nervy, a místo nekonečného hledání zaplatím. A just ne :)))
 

Dan 77

Veterán
Ne, to opravdu ne. Půl minuty přece můžeme obětovat hledáním než utrácet za takovou skoro zbytečnou prémiovou funkci.
 

DeletedUser2584

Host
nové ikony

Nové ikony jsou neprehledné, nejsou videt a matoucí. To je názor vetsiny cechu.










Hezký den, milí hráči!

1.46. To je číslo nové aktualizace, která přichází do vašich měst. Skvělé vylepšení na vás čeká v podobě nových ikon pro dokončenou výrobu. Takže už nemusíte dlouze bloudit po městě a hledat, která výrobna ještě neschovala výrobky do skladu. A samozřejmě opět na vás čeká i spousta oprav chyb. Diskutujte, pište a sdílejte své pocity k nové aktualizaci!
 

DeletedUser2059

Host
Já též musím říct pravdu. Zvlášť u vybíraní zásob se ikona přehlédne 2x snadněji než před tím...
 

DeletedUser12493

Host
Ty nové ikony mě také pěkně deptají, zlaté staré... Jinak 5 diamantů za takovouhle zbytečnost mi přijde dost, ačkoliv jsem to 2x při vysoké horečce a stavu nestavu použil.
 

DeletedUser7190

Host
Nový ikony jsou úplně na ... Zvlášť u výroben zásob a kasáren. Ale to je filosofie INNO: (skoro) každá změna k horšímu
Vraťte nám starý ikony nebo dejte aspoň na výběr.
 

DeletedUser2298

Host
Je to dosti subjektivní.. ale už mi třeba není 15-20 let.. sice nemám "popelníky" ale bez brýlí vidím velký kulový.. a nové ikony jsou pro mě jako slepejše hůře viditelné.. A tento problém bude mít podle mého mínění i víc lidí ( starší ročníky + slepci a barvoslepci :) ). Takže pořád platí že tato změna rozhodně nebude považována za "vylepšení".
 

trojan1673

Veterán
Taky nepařím k těm s nejlepším zrakem, bohužel :(
A raději si zkusím město postavit tak abych něco nepřehlédla, pokud to půjde.
 

DeletedUser11297

Host
Tak jsem se na ty ikony těšil a ony jsou úplně o ničem. Ve studánkách to ukazuje odměnu, takže ani nemám chuť ji vybírat. Zásoby snadno přehlédnu, no a vojáci? O těch možná raději pomlčím. Nevím, kde se vzal ten nesmysl, že ve městě se nám už nic neztratí a vše ihned najdeme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru