Diskuze k aktualizaci 1.47

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

s příchodem jara přichází i další aktualizace! V pořadí už 1.47. Na co se můžete těšit tentokrát? Nová doba pomalu míří do vašich měst a právě v této aktualizaci se pro ni objeví první podklady. Kromě toho na vás, jako obvykle, čeká i pár vylepšení a oprav chyb. Kdo z vás hraje na betě a už testuje novou dobu? A ten, kdo nehraje, se s námi může alespoň podělit o názor k nové aktualizaci :)
 

DeletedUser

Host
Jen taková drobnost, věta "Nechť se Vám daří plnit úkoly, Vaše rabování ať je plodné a Vaši bratři v cechu věrní!" tady v minulosti vyvolávala oprávněné negativní reakce (ne všichni rabují, ne všichni jsou v cechu a pokud jste ten plodně rabovaný tak tohle přání vám logicky přijde jako výsměch, nedej bože že jste se zrovna zasekli na nějakém těžce splnitelném úkolu), potom se přestala používat a opět je zpátky. Tak jen takový návrh už si ji na věčné časy nechte od cesty, protože i v originále jehož překlad by mělo toto oznámení být, žádná taková, ani podobná věta není.


"Jakákoli jednotka nyní při útoku udělí minimálně 1 zranění. Nebude záležet na rozdílu mezi věky jednotek. Tuto změnu zavádíme, aby se zabránilo případným patovým situacím. Na jednotky, které se dokáží skrýt a tím pádem být imunní na střelecké útoky, se tato změna při skrytí samozřejmě nevztahuje."

Tak tohle je opět nedomyšlený tah vývojářů který nadělá víc škody než užitku, patové situace jsou hloupé ale postihnou promile hráčů a to ještě velmi vzácně takže toto řešení je dost přehnané a bohužel postihne všechny. Už jen tím že ztráty v bojích budou větší. Navíc je to naprosto proti logice protože dovolí jednotkám jako je kopiník "úspěšně" zaútočit na tank nebo na helikoptéru. Představte si to v reálu jak kopím poškodíte tank a to rovnou z 10%.
 

DeletedUser2298

Host
Mě se třeba ta věta líbí ( ale to je absolutně nepodstatné..) a rabování mě bavilo a není většího uspokojení jak ukrást jednodenní či rovnou dvoudenní výrobu zboží :p Nejlépe někomu, kdo si to zaslouží...

K věci - změna "aspoň jedno dmg" je podle mě celkem fajn - a prosím o vypuštění argumentace " že v reálu.. etc." , jsme ve hře.. flashovce.. takže realitu si nechme na doma, hospodu apod. Současný stav znamená, že většinu bojů odkliknutých nebo provedených na automat s brutální převahou útočníka šlo udělat bez škrábnutí.. s novým nastavením se mohou objevit škrábance až ztráty u útočníka i tam, kde by jinak třeba nebyly.. Navíc to podle mě potěší i ty slabé obránce, kteří ač sice poraženi a vyrabováni ( plodně;)) uvidí, že ani útočník nevyšel bez ztráty kytičky a jeho jednotky byly třeba pocuchány.. V bojích proti sousedům takové poškozování může mít třeba i někdy vliv na to, že takový agresor zvládne méně "návštěv", protože mu prostě dojdou funkční jednotky.. / vím, je to celkem fikce ale stát se to může/
 

DeletedUser11297

Host
Ukrást dvoudenní výrobu opravdu potěší, už se mi to několikrát povedlo. Jinak ta věta mi tam nijak nevadí a to píšu nyní jakožto plenitel, ale nevadila mi tam ani dříve, kdy jsem byl pleněn.

To s tím 1 bodem zranění je sice pro slabší obránce dobré, ale jinak to je docela nesmysl. Ale myslím, že to udělali vývojáři schválně vzhledem k nové jednotce bubeník, která zase ten život přidá (pokud jej v boji použijete). Potom tak sice ztratíte život, ale vlastně neztratíte nic. To mě tak napadlo, ale asi na tom něco bude.

A oznámení o umístění ve věži je dobré, nebavilo mě vždy složitě zkoumat přes mapu, kolikátý že jsem to vlastně skončil.
 

DeletedUser4984

Host
Ta věta o rabování je tam správně. Ne každý hráč rabuje, ale měl by vědět, že je to standardní součást hry. Pořád mě slovně napadají hráči v sousedství, že jsem zlodějka, že opovrhují hráči, co rabují a i horší věci. Mnozí si to asi pletou hru s reálem nebo co.
Souhlas s WinJet, že ukrást dvoudenní výrobu fakt potěší, proč taky ne. Ostatně se sousedy bojuju jen pro surky, jinak nuda.
 

DeletedUser

Host
Hmm o opravě "povedených" ikon, které každý "okamžitě" najde ani slovo..... To by ale museli přiznat že šlápli jaksi vedle a to se asi u Inno nenosí....
 

DeletedUser11638

Host
netopirek ma pravdu že to neni realne aby všechny jednotky dali 1 život na př:
8 děl z doby bronzový když ubíra 1 život da minimalně 1 až 2 tanky ze sou.
to už boje nebudou když budou takový škody proti bronzu.
 

trojan1673

Veterán
Také si myslím, že je to tak trochu hloupost.
Nevidím důvod, proč by mi kopiník měl nějak ublížit.
Zvlášť pokud na něj půjdu třeba zrovna s tankem.
Nevím, nevím co si o tom myslet :(
 

01Beowulf

Nováček
jen doufám,že zůstala zachována výjimečnost tuláků a že je teda první útok jen změní a ne ,že je i zraní -)
 

DeletedUser3139

Host
To zas musel být v Hamburku mejdan! :cool:
Tohle zahradník, topič, údržbář a vrchní uklízečka z INNO za střízliva nemohli vymyslet! :cool:
Kopiníci a hoši s praky budou likvidovat tanky a balistické střely, tak to bude síla! A až prakovníkovi dojdou kameny, tak rozšlape útočný tank v sandálkách a kopiník vypíchne řidiči tanku očíčka! :cool:
Ale aby tvůrci (viz výše) si nemysleli, že tady nedokážeme vymyslet nic lepšího, tak jeden skvělý návrh bych měl. Byla by to prémiová jednotka, vrhač ručních jaderných granátů. Tato jednotka by po hození granátu zničila vše živé na mapě, včetně sebe i svých spolubojovníků a měla by v každé bitvě k dispozici ty granáty tři! :p
 

DeletedUser3139

Host
Ta věta o rabování je tam správně. Ne každý hráč rabuje, ale měl by vědět, že je to standardní součást hry. Pořád mě slovně napadají hráči v sousedství, že jsem zlodějka, že opovrhují hráči, co rabují a i horší věci. Mnozí si to asi pletou hru s reálem nebo co.
Souhlas s WinJet, že ukrást dvoudenní výrobu fakt potěší, proč taky ne. Ostatně se sousedy bojuju jen pro surky, jinak nuda.

O tomto se tu už před časem vedly sáhodlouhé debaty, jestli rabovat, či ne. Samozřejmě že ano, není to proti pravidlům, nejsme v reálu, a jsou za to body do pořadí ve hře, získáváme tím i mince, zásoby a u těch nejšikovnějších i třeba tu již zmiňovanou dvoudenní produkci a málem jsem zapomněl, sporadicky padne i nějaký plánek. Takže to je jasné! :cool:
 

DeletedUser3139

Host
Jipi53 tomu se nedá nic vytknout :cool:

Poškrábání za ušima od moderátora je fajn! :cool:
A co takhle udělat soutěž, kdo vymyslí větší až největší ptákovinu, jak hru vylepšit? Docela si fandím a myslím, že bych na TOP 10 měl! :cool: A odměnou pro vítěze by mohly být třeba tři smějící se smajlíci od hlavního moderátora, nebo jiná stejně hodnotná odměna! :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11474

Host
Jakákoli jednotka nyní při útoku udělí minimálně 1 zranění. Nebude záležet na rozdílu mezi věky jednotek. Tuto změnu zavádíme, aby se zabránilo případným patovým situacím. Na jednotky, které se dokáží skrýt a tím pádem být imunní na střelecké útoky, se tato změna při skrytí samozřejmě nevztahuje.
Mně se tohle líbí. A pokud má někdo strach, že mu kopiník rozbije tank... pak není něco v pořádku a dobře mu tak :D Protože, pokud bych nechal kopiníka dát 10 ran (pokud budu mít bubeníka, pak 11) tanku, pak si ten tank nezasloužím a dobře mi tak. A pokud by mi kopiník jen poškrábal lak na tanku? No a? Pokud používám tanky k boji, tak se s nimi určitě stejně leštit nebudu =)) A vzpomeňme si třeba na hrdinného Ramba, který lukem sestřeloval vrtulníky :D Ano, dobře,... neměl až tak úplně obyčejné šípy, ale co... Luk je luk ;-)

Pro nevěřící (nebo neznalé):[SPOIL]Čas 1:27 ... https://www.youtube.com/watch?v=bZemQdvthBs&t=87 =)[/SPOIL]

Nechť se Vám daří plnit úkoly, Vaše rabování ať je plodné a Vaši bratři v cechu věrní!
A tahle věta tam patří také. Rabování, jakkoli může být a je nepříjemné pro pleněné, bylo, je a dost pravděpodobně i nadále bude (doufám) součástí hry. Je dobře, že jsme zmínili bratry. Nicméně, já bych rád zmínil i sestry - bez nich to nejde. Takže si buďme všichni věrní, jezme, pijme, hodujme, rabujme a veselme se a užívejme si hru =)
 

Arthoris

Odborník
Prostě JiPi53, to shrnul dost výstižně a i vtipně, souhlasím s ním.

Jakákoli jednotka nyní při útoku udělí minimálně 1 zranění. Nebude záležet na rozdílu mezi věky jednotek. Tuto změnu zavádíme, aby se zabránilo případným patovým situacím. Na jednotky, které se dokáží skrýt a tím pádem být imunní na střelecké útoky, se tato změna při skrytí samozřejmě nevztahuje=TOTÁLNÍ NEHORÁZNÁ IMBECI******. Samozřejmě to výrazně neovlivní nebo neznehodnotí bitvy(akorát jednotky budou více poškozeny) ale je to výsměch a ten kdo to vymýšlí by radši měl změnit obor.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
Ještě k té větě, stala se tu takouvou frází, osobně bych jich vymyslel víc, aby neustále nebyla říkána ta samá slova.

Logicky nechat jednotce vždy jen jeden život absurdní. Vemte třeba raketové dělostřelectvo kdyby výstřelila na třeba válečníka, tak by se v praxi okamžitě vypařil. Raději vidím hru mířit k realitě než od ní. Takže ee.
 

DeletedUser11474

Host
OK hrdinný kornflejku a co nové ikony? Taky super? Nebo budeš mlčet a dělat jakoby nic?

Já už jsem minule psal (→), že se na nové ikony těším =) Líbí se mi na Betě a líbí se mi i tady. Alespoň u Studánky přání vím, co z ní přibližně dostanu, jestli mince, zásoby nebo nějaký balíček (zboží, medajle, diamanty, 2 výzkumné body).
 

DeletedUser11297

Host
Tak to je přesně to, co mi vadí. Já bych byl raději překvapen z toho, co dostanu. Takhle je to takové nudné.

U ikon se spíše klaním na stranu návratu těch starých. Ikona bedýnky se povedla, u ikony mincí je to jedno, protože všechny domy jsem měl vždy motivované, takže pro mě se v podstatě změnil jen tvar té výběrčí ikony, barva zůstala stejná. Ale ten zbytek ... ikona zásob se ztrácí, je nevýrazná, ale ještě horší je ikona kasáren. Tu prostě pravidelně nemůžu najít, na pozadí kasáren zapadá a její výraznost se také blíží minusovým hodnotám.
 

Jean-cz

Turista
Co čtu, tak po aktualizaci 1.47 už nebude mít význam zvyšovat level voj. VB. Proč taky, když kopiník který bude mít 0% bonus může poškodit tank současnosti který má bonus 90% :D
Návrh pro Inno(partu), zrušte armády všech dob, všem dejte kopiníky a bude klid...
Začínám se bát další aktualizace :mad:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru