Diskuze k aktualizaci 1.61

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

jak jsme už zmiňovali v minulých aktualizacích, chystal se pro vás nový systém zpráv. S radostí oznamujeme, že v aktualizaci 1.61, která bude do vašich měst nahrána 6. 10. 2015, vás tato novinka čeká! Zprávy budou konečně dostupné na mobilních zařízeních, takže si se svými přáteli můžete psát i na cestách. Novinkou je také barevné provedení a styl konverzací. Co říkáte na multiplatformový systém zpráv? Jak se vám aktualizace líbí? Debatujte, komentujte a sdělujte nám své pocity!
 

DeletedUser11297

Host
Paráda. Myslím si, že nové barevné schéma bude pro někoho ze začátku problém, ale člověk si zvykne. Líbí se mi na těch zprávách snad vše. Okamžité přijetí zprávy, mazání členů bez nutnosti založení nového vlákna, možnost opuštění konverzace. Jestli je nový styl konverzace spíše Facebookový, nevím, protože ho nepoužívám, ale každopádně je to pro jednou změna k lepšímu. :)
 

Svatej

Legenda
Doufejme že se nový systém zpráv nebude X aktualizací zbavovat bugů a bude funkční hned napoprvé. :)
Byla by to příjemná změna.
 

DeletedUser7347

Host
NO můžu říct že se MÓÓÓC bojím jak tohle dopadne (až na ty nová okna to vypadá dobře)
 

Dan_Viper

Nováček
No také mám obavy o funkčnost. A také si nejsem jistý, zda je nutné měnit naprosto vše.
- barvy: v zásadě je to jedno, proč ne, OK
- sloučení odeslané a přijaté pošty: asi OK
- zprávy do mobilní aplikace: SUPER
- počet nepřečtených zpráv: SUPER
- "Facebookový" styl: nenadchne, ani neurazí
- přidat, nebo odebrat hráče do komunikace: SUPER, už aby to bylo a snad to nebude trvat 1/2 roku :)
- obrácené řazení zpráv: KATASTROFA. To nikoho nenapadlo, jak to bude nepraktické? Na jednu stranu pomoc pro vůdce cechu pro aktualizaci adresátů a pak na druhou stranu prakticky znehodnocení používání vláken. Pokud to bude tak, jak je prezentováno na obrázku a otevře se mi pošta vždy na začátku konverzace, budu muset pokaždé zdlouhavě rolovat na konec, abych zjistil co je tam nově napsáno. A zvlášť u skupinových konverzací s delší historií.
 

DeletedUser

Host
No mě se nelíbí že nepůjde mazat zprávy. Prostě můj přístup byl a do této aktualizace i je že co přečtu a "splním" (pomohu se stavbou, odpovím atp.) tak to mažu. Velmi oceňuji to, že mám ve zprávách jen "novinky", většinou mi bohatě stačí jedna stránka a hlavně je to přehledné. Takhle se buď budu muset vyškrtnout z konverzace aby mi vlákno zmizelo ale to už neuvidím nové zprávy nebo naopak budu muset všechno zachovávat a to v tom bude zase neskutečný nepořádek, jen toho času co člověk stráví listováním jestli nepřišlo něco nového. Takže pro můj styl užívání zpráv velmi nepovedená aktualizace.
 

DeletedUser10899

Host
Mám to asi jako netopírek :)
Splněné, přečtené, nežádoucí - mažu. Takhle mám taky trochu obavy, že v tom bude spíš guláš, než aby to pomohlo.
No uvídíme třeba se pletu :)
 

Arthoris

Odborník
Ten nový systém je dobrý a zase platí, že si na něj musíte zvyknout a pak vám to ani nepříjde, že nějaký starý systém zpráv existoval. Je jasné, že když využíváte něco delší dobu a pak přecházíte na něco nového, že je to nezvyk a zpočátku se to může jevit, jako horší varianta ale po nějaké době se na to zvykne a je to zase ok. Jinak, v tomhle starém systému, pokud jste v nějaké konverzaci a zprávu smažete, tak až tam někdo zase napíše, tak se vám ta zpráva opět objeví, takže zprávy doslova mazat nejdou. A v novém systému, když opustíte konverzaci, tak se ta zpráva smaže a už ji nikdy dostávat nebudete, takže mazat zprávy jde v novém systému. Takže, pokud jste si jistí, že v té konverzaci nikdy pokračovat nebudete, tak ji opustíte a už vám chodit nebude. Když ta konverzace bude důležitá nebo víte, že v ní budete v budoucnu pokračovat, tak z ní logicky neodejdete. Ale výjde to úplně stejně, jak to je teď, když tu zprávu smažete v tomhle starém systému, tak se vám stejně bude pořád objevovata a když zůstanete v novém systému členem konverzace, tak to vyjde na stejno. A v dalších aktualizacích psali, že chcou přidat zakladateli funkci přidávání a odebírání lidí z konverzace což znamená, že to bude dokonalé, protože, když ho požádáte o přidání zpět do konverzace, tak vám bude opět chodit. A co se týče opačného řazení nových zpráv, tak to taky není žádná katastrofa ani nepraktické, páč tak to je všude v chatech a v tom novém systému si můžete mezi sebou chatovat, takže je to řešené takto. A po dlouhé době bude ve hře aspoň větší věc, pokud se jim to tedy podaří.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13019

Host
Musim říct že to vypadá dobře zlepšení komunikace a lepší přehlednost takže jednoznačně palec nahoru... jediný na co stále marně čekám je možnost vybrání pokladu v mobilu :/
 

DeletedUser3817

Host
netopirek: Souhlas komplet.
Arthoris: Není. Možná bude. Časem. INNO totiž, jak mě mnohokrát přesvědčilo, opět vypustí do světa nedodělek. Navíc mi vyhovuje, že smažu vlákno, kde je dění sporadické, a při aktualizaci (vlákna) se mi zjeví. ALE: Dodnes mi vlákna mizí (asi RNG), jiná se kopírují, kam se jim zamane. Někdy se nestane nic z uvedeného, jindy otevřu poštu a - ó hrůzo, mám tam 8 stran (i více) pošty, což obnáší 5 různých zpráv, přičemž dalších 5 chybí...
Když si k tomu přičtu nový systém via INNO, vychází mi katastrofa na kolečkách.
 

DeletedUser12994

Host
Ten obraceny smer komunikace je opravdova blbost, co to tam je za lidi ktere o tom ,,premysli" ?? :-o
 

DeletedUser

Host
Ještě doplnění. Pokud opustíte konverzaci (vyškrtnete se z vlákna) tak všem kdo v té konverzaci jsou přijde jako nová reakce: Hráč XY opustil konverzaci. Představte si to v konverzaci pro 60 lidí ve které většina nechce pokračovat a vy jste zrovna mimo takže než se prolistuje k první zprávě a případné první reakci na ní tak si hezky zalistujete. Velmi povedené a určitě to "šetří čas".
 

DeletedUser12151

Host
to uz na tom hledas hnidy :) myslim,ze konecne krok spravnym smerem,ten stary system zprav je na houby,konecne nam to usetri dost casu pri zakladani novych hromadnych zprav :) sice jeste nefunguje,ale uz se tesim,aktualizace problehla i na mobilnim telefonu,tak uz jen tu novinku vyzkouset :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ano, k tomu se přidávám i já. Nemožnost mazat zprávy vnímám jako opatření velkého bratra, ale taková už je doba. Vadí mi velký kontrast okna zpráv. Celá hra je víceméně tmavá a okno zpráv se náhle prudce rozsvítí do xichtu, že se to nedá číst. Navíc všechny zprávy se mi zobrazují jako hromadné. Ale až to bude fungovat jak píšou, asi to bude paráda.
 

DeletedUser2298

Host
Nemožnost smazat zprávu/vlákno považuju za velmi deb.. hloupé nastavení a doufám že se to změní... Jinak tohle "vylepšení" přestanu využívat - a začnu zprávy ignorovat - což mi v cechu přinese asi nadprůměrnou popularitu :))
 

DeletedUser7629

Host
Osobně dávám téhle aktualizaci nejhorší možné hodnocení a považuji ji za katastrofu. Ve zprávách se nejde vyznat a jdou zespodu, vadí mi i barevnost a kontrast. Stejně tak nesouhlasím se zrušením odeslaných zpráv, z mě je to jednoznačně změna k horšímu. Nevím, jak je to na mobilech, ale zatraceně udělat změnu pro hráče s mobily a zhoršit fungování na počítači, to není vývoj k lepšímu.
 

DeletedUser12609

Host
Sakra proč jste zrušili odeslaný??? Napíšu někomu kdo hraje na mobilu a nemůže mi odepsat. A pak když mu chci poslat druhý den zase zprávu tak ho budu muset zase znova hledat??? Nebo tejden nebudu to téma potřebovat a pak chci na něj navázat a budu hodiny hledat kam jste mi ho hodili?
Předtím bylo vše psané tučně teď abych si na to pořídil brejle. Protože to hnědý písmo je naprd vidět na světlém pozadí.
Hledal jsem komunikace podle obrázků zakladatele topicu a teď abych hodiny pročítal kdo co psal protože vše má stejnej obrázek.
 

DeletedUser12151

Host
hlavne se neukazuje prichozi zprava,a vadi mi,ze kdyz mam soukromou komunikaci s 1 hracem nevidim jeho avatar, tohle je neprehledne,uz jsem napsal zpravu jinam nez jsem chtel :D jinak odeslana mi nechybi a moznost vyradit a nebo zaradit hrace do vlakna je super :) na barvu si zvyknu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru