Diskuze k aktualizaci 1.62

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
Aktualizace se povedla, opět se zprávy rozblikají při přechodu do jiného města a podobně. Uďo, to není noumáuní.
 

Crackenosch

Odborník
Dovolím si nesouhlasit. U INNOvací je to napuosto noumáuní. Proto se jich někteří rozumnější hráči děsí již preventivně.
Mně se zase stává, že obálka ani neblikne, nezávisle na stavu pošty, ale když se přihlásím třeba za dvě hoďky, zřejmě si uvědomí svůj exces a bliká jak o život, aby mi sdělila, že jsem tam měl minule nějakou poštu. No a když už bliká, tak bliká pořádně a nedá se nijak umlčet :p
 

qpaly

Člen
jj šílená obálka je z5 ale to už mě asi trápit nemusí jelikož mám hru tak zpomalenou že se nedá hrát (začalo to ze dne na den) tak počkám jestli to dají do pořádku nebo po třech letech s touto fajn hrou končím (tři roky mi hra šlapala jak po másle a najednou tohle)
 

8472

Dopisovatel
Erzo, blikají pořád všem, o tom to je. Celá aktualizace změnila vizáž, alezákladní problém zůstal pořád stejný.
 

Dejv91

Supportér
Člen týmu
jelikož mám hru tak zpomalenou že se nedá hrát (začalo to ze dne na den) tak počkám jestli to dají do pořádku nebo po třech letech s touto fajn hrou končím (tři roky mi hra šlapala jak po másle a najednou tohle)
Tady bych určitě doporučila vyzkoušet jiný internetový prohlížeč.
 

anubis44

Nováček
Měl jsem ten samý problém v CHROME.Po aktualizaci 1.61 totálně zpomalené vše,odezva po kliknutí jak v roce devadesát....nevim co to udělalo s noťasem,ale měl jsem z ničeho nic polovinu ovladačů zastaralých.
Používám Driver booster 2...dal jsem aktualizovat vše a hra běží jak hodinky.Načítá se opět perfektně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.