Diskuze k aktualizaci 1.62

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
Aktualizace se povedla, opět se zprávy rozblikají při přechodu do jiného města a podobně. Uďo, to není noumáuní.
 

DeletedUser3817

Host
Dovolím si nesouhlasit. U INNOvací je to napuosto noumáuní. Proto se jich někteří rozumnější hráči děsí již preventivně.
Mně se zase stává, že obálka ani neblikne, nezávisle na stavu pošty, ale když se přihlásím třeba za dvě hoďky, zřejmě si uvědomí svůj exces a bliká jak o život, aby mi sdělila, že jsem tam měl minule nějakou poštu. No a když už bliká, tak bliká pořádně a nedá se nijak umlčet :p
 

DeletedUser7347

Host
jj šílená obálka je z5 ale to už mě asi trápit nemusí jelikož mám hru tak zpomalenou že se nedá hrát (začalo to ze dne na den) tak počkám jestli to dají do pořádku nebo po třech letech s touto fajn hrou končím (tři roky mi hra šlapala jak po másle a najednou tohle)
 

DeletedUser7629

Host
Erzo, blikají pořád všem, o tom to je. Celá aktualizace změnila vizáž, alezákladní problém zůstal pořád stejný.
 

DeletedUser10899

Host
jelikož mám hru tak zpomalenou že se nedá hrát (začalo to ze dne na den) tak počkám jestli to dají do pořádku nebo po třech letech s touto fajn hrou končím (tři roky mi hra šlapala jak po másle a najednou tohle)

Tady bych určitě doporučila vyzkoušet jiný internetový prohlížeč.
 

DeletedUser6503

Host
Měl jsem ten samý problém v CHROME.Po aktualizaci 1.61 totálně zpomalené vše,odezva po kliknutí jak v roce devadesát....nevim co to udělalo s noťasem,ale měl jsem z ničeho nic polovinu ovladačů zastaralých.
Používám Driver booster 2...dal jsem aktualizovat vše a hra běží jak hodinky.Načítá se opět perfektně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru