Diskuze k aktualizaci 1.68

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

první aktualizace v novém roce je tady! :)
S číslem aktualizace 1.68 přichází několik vylepšení a oprav chyb. Také jedna novinka pro nové hráče, budovy z Doby kamenné a bronzové mají novou grafiku. Mezi opravené chyby například patří oprava funkce „Pomoc“, která někdy hlásila žádné budovy k motivaci či zušlechtění i přesto, že to nebyla pravda. Nebo odstranění problémů s přesouváním budov po prodání nějaké jiné budovy.

Koukněte se na novou aktualizaci a napište nám, jak se vám líbí!
 

DeletedUser11359

Host
Vypadá to velmi dobře, jen škoda, že není opravená chyba zasekávání hry v CvC a nenačítání hry...
 

DeletedUser7772

Host
niekde sa nám stratilo to avizované prepočítanie bodov za VB :D
a hlavne sa už vopred bojím ako to zas bude spomalené a padať - ako vždy u aktualizácie... inak moc pekná aktualizávia, ako obvykle riešenie prkotín a grafiky a server si veselo po prepočte bude kolabovať ďalej... bol by som strašne rád ak by som sa mýlil, ale INNO už veľakrát predviedlo, že to tak proste skončí...
 

Arthoris

Odborník
Ten nový žebříček bude až v únoru. Jinak ty filtry budou docela užitečné, takže dobrá věc. A co se týče té nové grafiky těch dvou dob, tak je to pestřejší ale místo toho, aby řešili důležitější věci, tak se zabývají opravdu o blbosti, první opravit chyby, které otravuji velice otravují hráče, a potom řešit nějaké kosmetické smetí. To je dobré, chtějí nalákat nové hráče tím, že tam zpestří pár budov ale na druhou stranu jim tolik hráčů odejde kvůli tomu, že je to už prostě nebaví ta neschopnost Inna. Prostě oni asi nemají zájem si tu ty hráče udržet. Tahle mini aktualizace není špatná ale chtělo by se nad tím už zamyslet.
 

DeletedUser2298

Host
Pro INNO a konkrétně tuto hru jsou důležitější noví hráči než staří harcovníci... Ruku na srdce - kdo z hráčů v Budoucnosti si kupuje diamanty?? Málokdo.. máme nahrabáno z úkolů.. akcí... studánek ( osobně mám aktuálně cca 4,5K diamantů). Zatímco nováček.. pokud ho hra zaujme tak může utrousit SMSku a nebo drobné za nějaký balík "akční" aby se ve hře posunul dopředu.. A tady má vylepšená grafika ze startu asi fakt smysl.. jako vějička " jo vypadá to fakt dobře, to zkusím hrát pořádněji". Takže staří hráči si mohou zaprskat.. jak se hra seká a CvC je většinou skoro nehratelné.. ale pro nás už tu hru až tak moc netvoří... nejsme ekonomickým přínosem, my tvoříme jen komunitu.. tj. se udělají kroky aby jsme moc neřvali... u hry nějak vydrželi.. ale úpravy podle našich potřeb nejsou tím hlavním na pořadu dne.

To celé je jen můj dojem a názor a samozřejmě že rozdílné osoby mohou mít jiné dojmy a jiné názory a nemusí se s tím mým ztotožnit :p
 

Arthoris

Odborník
Henzis: Takže programátoři tam vaří kafe? Když teda maká jenom grafik? Prostě je logické, že každý pracuje ve svém oboru ale to neznamená, že když tam upraví pár budov, tak ostatní zanedbají. Tady prostě má být prioritou řešení těch velkých problémů, takže ať si grafik klidně do hry vytváří i mrakodrapy ale programátoři-vývoj by se měli starat o tu důležitější stránku hry. Tady je neakceptovatelné aby za 40 dní opravili nějaké chyby, a 70% z nich ani nevím, že ve hře bylo. Ano pozitivní věc ta aktualizace má, a to ty filtry, jestli budou fungovat správně ale od toho je BETA, takže by mělo.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Tak změn hodně, ale jedna, která mě ve hře hodně vadí, pořád zůstává. Pokud dokončím jakýkoli úkol, po kterém následuje další, jehož podmínky jsem také splnil, začnou mi naskakovat odměny jedna za druhou. Odměny se připíší, ale ani se nestihnu podívat, co jsem vlastně dostal. Třeba dnes jsem takto splnil úkol a po něm následovali další 3, které se mi automaticky splnily. A doteď nevím a už ani nezjistím, co jsem vlastně dostal. Je to otravné a divím se, že už to je ve hře takovou dobu.
 

DeletedUser11359

Host
judasi, máš pravdu, jenže hodně lidí, kteří mají rozum a peníze na to, aby je strkali do ho**din, tak si hru první pořádně proklepnou, než tam začnou házet prachy a co zjistí? Že hra funguje jen z poloviny.

Tak změn hodně, ale jedna, která mě ve hře hodně vadí, pořád zůstává. Pokud dokončím jakýkoli úkol, po kterém následuje další, jehož podmínky jsem také splnil, začnou mi naskakovat odměny jedna za druhou. Odměny se připíší, ale ani se nestihnu podívat, co jsem vlastně dostal. Třeba dnes jsem takto splnil úkol a po něm následovali další 3, které se mi automaticky splnily. A doteď nevím a už ani nezjistím, co jsem vlastně dostal. Je to otravné a divím se, že už to je ve hře takovou dobu.
Problém je, že to není chyba, takže to nikdo neodstraní. To byl záměr jedné aktualizace, aby se úkoly, jež už máme splněné, dokončili bez nutnosti klikat...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Vidíš to, už si vzpomínám. No jo, tak to je hned vidět, jací inteligenti hru vyvíjejí. Tohle by normálnímu člověku nepřišlo jako dobrý nápad. Ale asi mám holt jiné myšlení než Němci.
 

DeletedUser

Host
Zas jedna aktualizace na ..... Zluta barva nicku v zebrickach, obchodech je na pobliti. A opet se objevila stara chyba, Nastal problem s videopameti, animace budou deaktivovany (stejne je mam davno vypnute) a hra se znovu nacita, stale dokola, dokud nevypnu prohlizec. Hlavne ze mame novou grafiku u predpotopnich kravin.
 

DeletedUser5939

Host
I já bych rád "poděkoval" za skvělou aktualizaci, která nezlepšila skoro nic a jak už bývá zvykem staré problémy jsou tu stále a ještě horší. Mám na mysli nekonečné načítání hry, zamrzání apod. Už mě přestává bavit neustále promazávat cache a cookie, abych se na dvacátý pokus po minutách strávených v nervech dostal na jeden server a tam mi to zamrzlo u zpráv:mad:
Kdy už to konečně INNO opraví?????? Takhle si chce získávat další hráče - sponzory ?? Každej se na to může v****t, když uvidí, že hra nechodí jak máo_O
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
proč se místo zjednodušení dělá opak ?! = proč bylo odebráno z VB tlačítko rychlý vstup do města spoluhráče ?!, proč musím místo jednoho kliku udělat dva = tedy kliknout na foto hráče a pak teprve na navštívit ?! = proč ?, proč a proč ? to dělat jednoduše, když to jde složitě a takový případů je víc !!!.

Kdyby se raději tvůrci/vývojáři hry soustředili na odstraňování spousty chyb ve hře = jako třeba neustálé odpojování chatu v 19 a ve 21 hod(kde hlášení že nemám připojení je trapné) a na hlášení omlouváme se, nastala chyba při zahájení CvC ve 20:00 jsem už opravdu alergický, CvC nestále padá a jediná rada podpory je vyčistit počítač a web prohlížeč, ale o tom to opravdu není - PC, a prohlížeč vyčistím/hru resetuji, načtu hru/CvC a při prvním boji se objeví zmiňované omlouváme se ………. !!! – uf ! :mad:,
a to nemluvím o tom, že mi automat načne všechny jednotky(jinak CvC hrát nejde) a pak to spadne/sama se resetuje – uf ! :mad:,

a předem avizuji, že to dělá všem v cechu a konkrétně u mě je PC herní - nabušené naprosto OK(hraji jiné on-line hry a vše je OK), připojení vynikající a vše potřebné(flash a podobně) aktualizované = kde je tedy asi chyba(by mě zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu ? ))

ale co bychom vlastně chtěli, když je vše za darmo !!! (oblíbená reakce moderátorů :mad::mad::mad:)

tak neremcejte a hrajte to co je !!! :):mad::p:mad::)
soustředili
 

DeletedUser12151

Host
nj zase je hra pomalejsi a jeste se jim vubec nepovedla aktualizace mobilni aplikace, tam se dalo kdysi lepe motivat nez v PC,ale co tam pridali zalozku cechu a ted i pozvani pratel tak zmizel posun hracu a musim posouvat rucne, no to je opruz,uz vubec nemluvim o trapnem zzz nepracujici vyrobny, to je zase videt o neco hur nez pred a pred tim a pred tim :D od 10 k 5
 

DeletedUser11297

Host
Také jsem na něco narazil. Pokud si najedete myší na jakoukoli VB, která dává zboží, ukazuje to dvojnásobné množství produkovaného zboží. Děje se tak ale pravděpodobně pouze u nerafinovaného zboží. Pokud budovu rozkliknu, je tam vše v pořádku.

b6ap6p.png
 

DeletedUser7772

Host
je to divné, ale aktualizácia nedopadla tak tragicky ako je zvykom :)
a dokonca to o 20:00 nešalelo o nič viac ako bežne, že by raz tú aktualizáciu skúsili najprv ladiť? asi majú nejakú novú posilu, kto by to tak mohol byť? že by prišiel pošťák na brigádu :D
a aspoň raz pozitívna vec - ten kôš na správy, ešta pár posíl a možno začnú robiť občas niečo zmysluplné... teraz by sa hodil niekto kto tam u nich bude napr. rozmýšlať
 

DeletedUser

Host
kos na zpravy a filtr v historii, to jsou asi jedina vylepseni, ktera zaslouzi palec nahoru
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru