Diskuze k aktualizaci 1.70

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

aktualizace s číslem 1.70 přijde do vašich měst už 29. 2. 2016. A na co se můžete těšit?
Byl zaveden nový systém oznámení, nyní najdete důležitá oznámení od týmu Forge of Empires v okně zpráv. Dále bylo provedeno několik vylepšení v oblasti tutoriálu a ve výkonu hry.
Další vylepšení a opravy chyb si můžete přečíst tady.

Těšíte se na novou aktualizaci? Napište nám :)
 

DeletedUser11359

Host
S CvC klasicky nikdo nic nedělá... Jasně, tutoriál je dobrá věc, ale k čemu to, když lidi odejdou, jakmile zjistí, že taková důležitá část hry, jako je CvC, prakticky nefunguje?
 

Svatej

Legenda
"Vyjímečně se při vyhledávání pomocí filtrů v historii objevovala chyba Flash playeru"
Mnooo, je-li vyjímečně minimálně 1x denně a nejen při vyhledávání v historii, pak budu za opravu rád:mad:
 

traktorista

Odborník
Já jsem kliďas, ale...to že boje v CvC po přepočtu je děs a hrůza - no dobře. Přetížené linky a podobně. Ale to, že nejsou schopný opravit aby se z triviální záležitosti jakou je doplnění armád do slotů na území kdykoliv během dne nestala frustrující záležitost vyžadující refreshování prohlížeče, to mě už vážně začíná poněkud rozčilovat (eufemismus).
 

DeletedUser7728

Host
1/ Nefungují počítadla vyhraných válek (psychická újma cca.10.000 dmt)
2/ Evergreen - zamrzání chatu kolem celé hodiny několikrát denně (psychická újma 3.000 dmt)
3/ Systém padání plánků je pro nováčky odstrašující a z rabování sousedů je asi jen fatamorgána po houbičkách (psychická újma 5.000 dmt)
4/ Po Přepočtu jsem se na Ečku stal Skokanem vzad Přepočtu (ze 181.místa na 333.místo resp. ze 70000 na 63000 bodů) (psychická újma 100.000 dmt)
5/ Přepočet na Dčku (z 6500.místa na 7500.místo resp. z 106000 na 86000 bodů) a možnost postavení VB až na hranicích Průmyslové doby je tak vysoká psychická újma od yntelichtuálního algoriťmu, že jsem ho na protest celý SMAZAL a zanechal přepočtový excalibur v poli spolu s mými finančními investicemi...
Čekal jsem a čekám na Ečku (pokud to má trpělivost dovolí) změny, ale algoritmus je podivně nastaven na počátečný růst do cca. Pozdního středověku a pak velké zpomalení a postupné odpadávání hráčů. Potom začnou mít nováčci problém naskočit do rozjetého vlaku a trpělivost resp.motivace dalčích hráčů také rapidně padá (u platících hráčů je to buď časově posunuté nebo po prudkém vzestupu se hra mění na skoro individuální). Aktualizace a aktualizace...
William II. Willsbourg (zombieland) HRM

P.S. Smazal jsem Dčko a v řebříčku jsem poskočil na 6600 (i když asi jen na krátkou dobu) ;-)))
P.P.S. Kdy zmizí trubky (vpravo)?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11359

Host
Psychická újma? To jako vážně? Něco se ti nelíbí, tak tu hru nezapínej a nevymýšlej takové hlouposti, jako psychická újma. Se změnami ses očividně smířil, jinak bys tu už ani nebyl.
1. Počítadla sice nefungují, ale bitvy se i tak započítávají správně, tak si nestěžuj
2. Mě chat funguje bez nejmenších problémů, vlastně v celé historii této hry se mi nesekl, takže chyba asi nebude ve hře
3. Systém padání plánků je pořád stejný, na něm se nic neměnilo, tak nevím, proč tady o tom píšeš
4. Pokud sis četl o změně bodování, tak jsi musel počítat s tím, že můžeš klesnout
5. To ti opravdu tak moc záleží na umístění, i když jsi tak nízko v žebříčku? A nevím, co myslíš těmi VB, můžeš je stavět jako dřív
 

DeletedUser12151

Host
kelef:
k bodu 2. jsi asi jeden z miziveho poctu hracu,kteri maji stesti,ze mu chat nezamrza :D pripojeno,odpojeno
k bodu 5. kazdemu zalezi na umisteni,proto zebricky mame
 

Zelda

Člen
Ad bod 2. - viz. příloha, dělá mi to na všech PC i NTB doma i v práci, v různých prohlížečích, pod jinými poskytovateli připojení. Takže to NENÍ chyba na straně uživatele.
 

Přílohy

  • disconnect.gif
    disconnect.gif
    761,8 KB · Zobrazení: 13

Svatej

Legenda
Souhlas se Zeldou, děje se to vždycky a všem. Jen ti co zrovna nemají otevřený chat nebo často restartují si toho nevšimnou.
BTW: Stačí když se pořádá soutěž na globále okolo 19:00 - všichni co hrají hromadně retartují - takže podle Kelefa mají asi všichni špatný počítač, prohlížeč nebo nepromázlé cache :D:D
 

DeletedUser11359

Host
"všichni co hrají hromadně restartují" ty přece mluvíš za všechny, ty víš, že to dělá úplně všem, i když mě se to nikdy nestalo.
Pro Petra: Na žebříčku záleží, to jistě, pokud jsi na vysokých pozicích, ale pokud je člověk dokonce až pod 5000, tak je už celkem jedno, jestli ztratí 1000 pozic (teda alespoň mě by bylo jedno, jestli jsem na 6500. místě, nebo 7500. místě, stejně je taková příčka všem u zadku).
Ještě k tomu 2. bodu: Myslím, že zamrzající chat je to nejmenší, nefungující CvC a zmrvené eventy jsou podle mého daleko horší, než to, že občas spadne chat a člověk musí znovu načíst hru.
 

Svatej

Legenda
Ne, nemluvím za všechny, jen říkám mojí zkušenost, že když se hraje SGCH okolo 19:00, tak všichni zůčastnění restartují (nebo alespoň píší že restartují kvůli spadnutí chatu) Vem si z toho co chceš.
To že ti to zrovna jenom tobě nepadá mi připadá spíš jenom že jsi si toho ještě nevšiml... :) (možná kvůli tomu že často restartuješ z jiných důvodů?)
Co se mě týče, tak zamrzající chat je mnohem horší než problémy s CvC, které téměř nehraju. :)
Srovnávat chybu programování/náročnosti hry na parametry PC/ntb... s problémama způsobenejma developerskym týmem (zmrvený eventy)... tady nám někdo míchá hrušky s jabkama;)
 

DeletedUser7592

Host
K odpojeni (znefunkcneni) chatu dochazi mimo jine VZDY, kdyz je hra spustena nekolik hodin bez restartu.
Mam hru pustenou 15 hodin denne, jen prepinam zalozky v prohlizeci. A po par hodinach mam spolehlive vzdy odpojen chat.
 

DeletedUser11359

Host
Lorde, já jsem hru za posledních několik týdnů nemusel ani jednou restartovat. Jede mi dokonale perfektně, nic mi neblbne.
Jinak to, že je tato hra náročná na parametry PC je volovina. Jednu dobu jsem si musel FoE odklikávat na PC u kámoše a ten má Pentium 4 3GHz, 1Gb RAM a Radeon 9250 a víš co? Vše jsem si odklikal bez nejmenších problémů, i když hra byla zpomalená, ale nikdy jsem nemusel refreshovat.
Já si spíš myslím, že ta hra má špatnou kompatibilitu, jelikož na mé staré grafice se sekala neskutečně (R7970 Lightning) a teď jede dokonale plynule (GTX 660 Ti), i když ta nová GK je slabší. Taky to sekání může způsobovat bordel v PC, nebo špatné ovladače, ale není to tím, že by hra byla náročná.
 

Werstat

Komentátor
Panebože, zase jedno vylepšení. Při bojích na mapě nepříjemně blikají políčka, je to záhul na zrak a navíc to ruší soustředění při boji. Ještě že v CvC se bojuje na automat, jinak by se nedalo hrát. Doufám, že to v příští aktualizaci zase odstraní.
 

Svatej

Legenda
Bordel v PC? Špatný ovladače? Nenech se vysmát - to by to zamrzání chatu nebylo pravidelně několikrát denně vždy ve stejnou dobu u "naprosté většiny" hráčů najednou. To vypadá spíš na nějakej systémovej problém.;)
 

DeletedUser

Host
K odpojeni (znefunkcneni) chatu dochazi mimo jine VZDY, kdyz je hra spustena nekolik hodin bez restartu.
Mam hru pustenou 15 hodin denne, jen prepinam zalozky v prohlizeci. A po par hodinach mam spolehlive vzdy odpojen chat.

ne, délka připojení hry nemá vliv na nefunkční chat (připojeno-odpojeno - aby bylo jasno). je to pravidelně po 4 hodinách...
mají tam nějaký blbý příkaz...
 

DeletedUser11359

Host
Lorde, já teď nemyslel chat, ale celkově zasekanou hru a nenačítání.
 

Arthoris

Odborník
Taky vám po aktualizaci 1.70 neblikají zprávy? Prostě i když vám přijde nějaká zpráva, tak to dělá, že vám nic nedošlo. Nevím ale v minulosti to blikalo, jak šílené, potom to zase neblikalo. V další aktualizaci to blikalo jak kdy, naposledy to šlo v pořádku, a teď to zase nefunguje. Zatím to nikdo nehlásil, tak jestli to někomu jede ok.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru