Diskuze k aktualizaci 1.74

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

vítejte v diskuzi k aktualizaci 1.74, která bude do vašich měst nahrána 25. dubna.
Na co se můžete těšit? Tým vývojářů provedl několik vylepšení. Jedno z nich se týká například okna „Pozvat přítele“. Dále opravili také pár chyb. Mezi ně patří třeba oprava chyby, která způsobovala interní chybu při okamžitém utrácení právě získaných výzkumných bodů.

Další podrobnosti si můžete přečíst tady. Nezapomeňte nám napsat, jak se Vám aktualizace líbí.
 

DeletedUser11297

Host
Jsem rád za opravu chyby při okamžitém vložení FB, hodně mě to při výběrech zdržovalo. Když se teď budou načítat rychleji, mohlo by to být stejné se všemi výběry, jak je to právě na betě. Tam to lítá hodně rychle.

Na cechovní expedice se těším, zase aspoň nějaké zpestření hry. Mapy mám vybojované už dávno, proti sousedům mě to moc nebaví, takže takhle se aspoň vrátí možnost sbírání bodů. Už aby to tu bylo.
 

Svatej

Legenda
Nahraje co nejdříve? Zatím je tam hromada nedopracovaného nebo lépe... nezveřejněného obsahu... Dříve jak za 3 měsíce bych to neviděl.
Přeci jen je to úplně nová, poměrně důležitá součást cechovního života. :)
To dřív přijde medailová CvC mapa.

Co se téhle aktualizace týče... nic co by mě fakt nadchlo tam není, za opravu bugu s nenačtením FB jsem také rád - dení sklizeň svatyní mi ho vyhazovala 3x-4x po sobě..
Jen ta ikonka s diamantama, co dali místo obrysu s otazníkem (pozvat přítele) je na mě moc řvavá a přesvětlená... přímo mlátí do očí, tak to snad v příštích několika aktualizacích ztmaví. :)
 

DeletedUser11297

Host
Vidíš, na tu CvC mapu jsem úplně zapomněl, ta asi bude dřív. Tak já už hlavně chci do hry cokoli nového, tohle už mě unavuje. Navíc při zjištění, jak bude vypadat nová doba, respektive vzhled budov, si tak říkám, zda už i tvůrci nejsou unaveni. Víceméně identické budovy bez špetky originality, prostě jen zkombinovali Budoucnost a Současnost.
 

Svatej

Legenda
Navíc při zjištění, jak bude vypadat nová doba, respektive vzhled budov, si tak říkám, zda už i tvůrci nejsou unaveni. Víceméně identické budovy...
Jo, to na tom ale není to nejdivnější... :)
tvůrci hry nahráli tyhle "budovy FFAA" na foezz až teprve poté, co se na fóru začalo šířit kde se dají najít...
Osobně si myslím že tyhle budovy vůbec nepatří do doby ledové... že to jsou jenom návrhy na budovy doby budoucna, které se pouze nikdy nedočkali realizace... Navíc, všimni si že portréty jsou všichni vybavené do zimy... a budovy jsou v tropickém klimatu. O.-
Prostě vypustili mezi lidi fámu a ona se chytla.
Jediné čemu z toho věřím jsou portréty a obrázek šampiona... :)
 

DeletedUser11297

Host
To stejné mě také napadlo. Na druhou stranu si nemyslím, že by měli až tolik dvojitých návrhů a ještě zpracované v takové kvalitě. Navíc vzhled radnice a pár dalších budov Budoucnosti byly známy už při vydání Zítřka, takže už hodně dopředu věděli, jak bude nová doba vypadat. Já s těmito věcmi žádné zkušenosti nemám, takže nevím, jak dlouho trvá vytvořit jednu takovouto budovu. Ale pochybuji, že by Inno plýtvalo zdroji jen proto, aby napálilo hráče. Rád se však budu mýlit, nějaký zimní vzhled budov bych bral a původně se na ně i těšil.
 

Svatej

Legenda
No nevím jak v innogames, ale co vím tak bývá zvykem nechat si od kreslíře/ů udělat několik návrhů, ze kterých se pak vybere nejlepší, který se pošle grafikovi ke zpracování...
Ostatní jdou do šuplíku. Ale třeba se taky pletu :D
Jak dlouho by to mohlo zabrat? Hmm no kreslíř by mohl dělat 1 nákres denně a grafik by to zpracoval tak druhej den... (jen můj skromnej odhad)
 

DeletedUser12225

Host
Expedice jsem začal na Betě a jsou fajn, na ty se těším :) a ten počet surovin při obchodování bude taky fáájn :)
 

Werstat

Komentátor
Zase jedna příšernost ve hře. Tlačítko „Pozvat přítele" svítí ve hře ze všeho nejvíc a nepříjemně bije do očí, zrovna tak, jako nepříjemně blikající políčka při bojích na mapě. Kyby se toto "velice užitečné a často potřebné" tlačítko dalo alespoň skrýt mimo skrytí celého panelu. No ale diamanty jsou ze všeho nejdůležitější.
 

DeletedUser3817

Host
Trošku bych tě poopravil: Veteráni jsou dobří právě k tomu, aby nalákali své (ne)přátele, kteří v rámci poznávání utratí veškeré úspory za diamanty a následně se pozvánkou pomstí zase svým nepřátelům...:D
No a proto musí být tlačítko pomsty extra výrazné, abys na ně nezapomněl...
 

DeletedUser3139

Host
No, musím vás pochválit. Takhle si tu už dost dlouho nezarejpal! :)
A k to u tlačítku. Asi ho mám rozbitý!!! NEBLIKÁ!!! Tak milánkové, ke strojům a ať už po příští aktualizaci je spraveno! Jak můžou tohle pustit do světa!
 

DeletedUser2298

Host
Teď teprve jsem si všimnul že bude opravena chyba s výběrem a rychlým vložením FP - to by bylo hezké.. při dnešním denním výběru ověřím.. Stále a dlouhodobě ale přetrvává chyba s repetičními úkoly.. kdy při klikání výběru odměny.. sběru a odklikávání výrob mám jistotu interní chyby - opět v době "velkého" denního sběru z VB a budov nastavených na jednodenní výrobu.. takže - stále je co zlepšovat. ( tato chyba je min. 1x za dva dny...)

Poznámka - pokud to tlačítko "pozvat přítele" začne blikat jak navrhuješ JiPi.. tak slibuju že napřed zajedu do Hamburku a nakopu do koulí vývojáře.. a po cestě zpět se stavím u tebe a kopnu i tebe protože jsi to navrhnul.. :p
 

DeletedUser3817

Host
Judasi, můžu jet s tebou? Slibuji, že si vezmu kanady s ocelovou špičkou...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru