Diskuze k aktualizaci 1.79

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

velká aktualizace s číslem 1.79 přijde do vašich měst už 4. července!
Těšit se můžete na několik vylepšení v CvC. Například už nebude možné vytvářet nové cechy a získávat sektory ihned po opuštění cechu, neboť vždy bude muset hráč vyčkat 96 hodin, než bude moci začít bojovat. Totéž platí pro přecházení do jiných cechů. Vedle toho došlo k opravě několika chyb a dalších vylepšení. Přečtěte si více tady.

A nezapomeňte nám napsat, jak se vám aktualizace líbí!
Přejeme hezké letní dny :)
 

Zelda

Člen
Jen menší připomínka k úpravě CvC - úprava zčásti řeší problém lovců bodů, ale neřeší problém se znuděnými hráči ze špičky žebříčku, kteří se baví destrukcí ostatních. Omezení s uvolňováním sektorů půjde obejít tím, že se sektory pustí před přepočtem a zaberou zpět hned po něm - a kdo to tak dělat nebude, přijde o možnost bránit se aktivitám jedinců zmiňovaných výše.
Ztracení vložené armády je v pořádku, snad tím ubude bojů s tuláky, které nahradí bubeníci a vlajkonoši :p
 

Dan 77

Veterán
No sláva! Jsem rád, že se konečně zavedla alespoň některá důležitá vylepšení CvC. Jenom pokračujte.
Zas oprava pouze několika ze stovek dlouho neopravovaných chyb ve hře, ale to nejdůležitější z aktualizace jsou určitě vylepšení CvC, všechna tři vylepšení jsou dobrá, každé následující je důležitější než předchozí, tj. to třetí bylo potřeba nejvíc a to první nejmíň ( :D já si chtěl beze ztrát nahrabat body ničením artilerie letectvem :p) a souhlas se Zeldou.
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj, zmeny jsou vzdycky spatne, vubec se mi nelibi,ze zmizi armada, na jednu stranu pro samotneho hrace v cechu na loveveni bodu je to omezujici a to je dobre,ale i tak,kdyz se snazite dobyt sektor za kazdou cenu a potrebujete dat 20 x oblehacku je k nicemu, takze se zase vrati nocni najezdy mimo casy kdy nejsou hraci na prijmu a zrovna spi. Jinak nevim co resi vkladani obranych armad na mape vsech svetu,staci mit kopiniky a muzete je vkladat jak chcete a nepridete o cenne jednotky vyssich dob/a oblehaci stejne bude z LB/, po boji je zbourate a je to :)
 

DeletedUser8847

Host
Změny v CvC jsou určitě krokem správným směrem. Nutnost dávat vlastní vojsko do obléhaček – jak to bylo na začátku CvC – povede konečně k tomu, že obrana začne mít zase trochu nějaký smysl. V Templářích jsme často čelili útokům, kdy proti nám bylo nasazeno třeba 50 obléhaček, které byly permanentně mazány a vyměňovány – v pozici útočníka je celkem rozdíl, když nasadím 50 obléhaček a nemusím sahat do vlastního vojska a nebo když vím, že 50 obléhaček pro mne znamená 400 vojáků. Zároveň se tím řeší i tolik „populární“ nasazování tuláků a jiné havěti do obléhaček, které demotivují obléhačku odrážet (málo bodů). Kdo by plýtval tuláky a nebo stavěl nesmyslné vlajkonoše a bubeníky do měst, jen kvůli obléhačkám? Souhlasím ale s Petrem, že přibyde nočních útoků, ale proč ne? Žádná imunita na noční boje není a pro malé cechy to asi bude jediná možnost, jak velkým cechům něco vzít. Velké cechy zároveň mají více hráčů a musí si mapu pohlídat (stejně jako to bylo na začátku CvC).
 

traktorista

Odborník
Díky teda za opravu chybu terénu, bylo opravdu hloupé zjistit, že tank se mi na planině zničehožnic zviditelnil. Tak teď ještě opravit ten nestřílející RailGun po přeměně z tuláka.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12463

Host
Kde se vzala informace o ztrátě vlastní armády? Vidím jí pouze v komentářích.
 

DeletedUser12887

Host
Krásné odpoledne bude opravena i chyba v počítání dní v umístění mezi TOP cechy ?
Toto konkrétně na světě Dinegu, děkuji mnohokrát za odpověď a přeji krásný víkend :)
 

DeletedUser12130

Host
ahoj válečná rado ,
s novou změnou vidím i pár zádrhelů.....
- pokud si chci zabojovat a neztratit armu ...ALL doba - nasadí se kopitníci , nebo jiná levná havěť
( věřím, že se poměrně velká část bojů přesune na nejpomalejší mapu )
- pokud dám obleh a HEX dobiji "na první dobrou" tak bych navrhoval aby hráč o armu nepřišel...přeci ji nasadil... ale neztratil
- pokud dávám oblehy dokola , dobíjím bránící se hráče,..OK, ať arma mizí , vojíni byly přeci jenom posláni do věčných lovišť
- čas kdy se válčí - toť věčné téma - pokud se hra nebude sekat - tak je jedno kdy ..velký / malý cech ....jaký je v tom rozdíl ?
( rozdělit přepočty dle dob , jiná časové pásma )
- lepší než současní honiči bodů při pobřeží byly agresivní kočovníci

do tanku v tank, na koně s lukem vpřed

;)
 

DeletedUser8605

Host
jo návrat k nočním bojům, takže ideál pro jednočlené cechy, kdy hrabači bodů stejně útočili v noci ....
nevím, připadá mi že se dělají změny jen proto, aby se něco udělalo a nikdo nepřemýšlí nad následky. přitom stačí sesekat alkáč, každýmu nechat 10% armády a nemusím tady dělat komedii že na vložení oblehu musím mít vlastnní armádu, hlavní problém CvC je, že tu jsou lidé s obrovským lvl alkáče a tím pádem nehorázným množstvím armády a je jim jedno, jestli za den příjdou o 500 jednotek, protože za pár dní to mají zpět ....
(bohužel doslova dementní nastavení odměn ve VB se netýká jen alkáče, ale i arcu, mysu atd., která jen rozevírají nůžky mezi spodkem a vrškem ...)
 

DeletedUser12130

Host
Jardo, věř tomu že ztráta 500 jednotek bolí i velké hráče. Navíc nějaké to úsilí je to stálo postvit do vyššího Lv ...on si to jedinec buduje měsíce, roky.. pak přijde nějaká super metoda kdy mu to vezmou ....komunismus ve FoE
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
tak už nemá cenu se dál snažit

s čím já nemohu souhlasit že se připočetly dny cechům na nižším místě, například cechu Iceland a Manic

Jinak teda je super, ze po dvou letech a několika měsících se vrací to co bylo na začátku..Já třeba začínal hrát CvC v době zelezne bez alcatrazu i bez bonusu..ačkoliv v době zelezne nejsou potřeba akorat na velitelstvi s 25ti procenty.
Valcovali me i další spoluhráče velké cechy. .Tak doufám že tyto změny vážně budou mít smysl ☺
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Gorwor

Dopisovatel
Jednočleným cechům bude rozhodně víc vadit nové nastavení, než současné, které jim hraje přímo do karet. Troufám si říct, že nové nastavení bude silně vadit různým minicechům a mikrocechům a podobným šílenostem, které mnozí TOP hráči velkých cechů rádi zakládali, jen aby si nahrabali desítky milionů bodů.Cech o pěti aktivních obráncích shodí obleh za 15 sekund a přijít každou minutu o 24 jednotek - i kdyby to měli být kopiníci z bronzu (haha) to dlouho neustojí nikdo. Obzvlášť když u toho bude taky chtít alespoň jednou zaútočit :D

Takže - za mě a za všechny normální cechy - DÍKY !
 

DeletedUser2273

Host
Traktoristaje lepsie ze rg nevracia uder.Radsej by som privital daku hernu zmenu ako otvorenie mapy a tak.Cvc je uz trochu nuda,dokolo stale to iste.Body v rebricku neriesia nic je to "len statistika"
 

Svatej

Legenda
jo návrat k nočním bojům, takže ideál pro jednočlené cechy, kdy hrabači bodů stejně útočili v noci ....
nevím, připadá mi že se dělají změny jen proto, aby se něco udělalo a nikdo nepřemýšlí nad následky. přitom stačí sesekat alkáč, každýmu nechat 10% armády a nemusím tady dělat komedii že na vložení oblehu musím mít vlastnní armádu, hlavní problém CvC je, že tu jsou lidé s obrovským lvl alkáče a tím pádem nehorázným množstvím armády a je jim jedno, jestli za den příjdou o 500 jednotek, protože za pár dní to mají zpět ..
Nevim jak jinde, ale na Áčku dává nejlepší alcatraz aktuálně 79 jednotek. tj než ztrátu 500 jednotek nahradí, tak to potrvá týden, než to nahradí.
A počítej s tím že nebude ten jeden týden sedět hráč na zadku a nic nedělat.... takovou ztrátu bude mít třeba každý den.
Pár měsíců bojů a jakákoli zásoba vojáků zmizí jak pára nad hrncem.

(bohužel doslova dementní nastavení odměn ve VB se netýká jen alkáče, ale i arcu, mysu atd., která jen rozevírají nůžky mezi spodkem a vrškem ...)
V každé hře jsou takové nůžky, mnohdy mnohem širší.
Kdyby měli všichni stejně, byla by to komunistická utopie. A hlavně by nebyl důvod za cokoli ve hře platit, že? :)
 

DeletedUser12151

Host
tak už nemá cenu se dál snažit

s čím já nemohu souhlasit že se připočetly dny cechům na nižším místě, například cechu Iceland a Manic

Jinak teda je super, ze po dvou letech a několika měsících se vrací to co bylo na začátku..Já třeba začínal hrát CvC v době zelezne bez alcatrazu i bez bonusu..ačkoliv v době zelezne nejsou potřeba akorat na velitelstvi s 25ti procenty.
Valcovali me i další spoluhráče velké cechy. .Tak doufám že tyto změny vážně budou mít smysl ☺

co se stalo cechu vlkodav na D za nespravedlnost, ja se tedy po roce sel podivat na jakem miste je manic v zebricku,ne ze by me to nejak vzlast zajimalo,ale nechapu co resis? :D byli jsme podle vseho na 1 miste 66 dni a vy jenom 53 dni? to by jste meli mit vic dni? to me tedy mrzi,ze te to tak zere :p tak se budete muset vic snazit aby jste nas dohnali,zaberte,uz vam moc nechybi a treba jednou budete taky tak dobry jako manic
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru