Diskuze k aktualizaci 1.85

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

26. září bude do hry nahrána aktualizace 1.85. Abychom vás navnadili hned na začátek, prozradíme, že se můžete těšit na novou velkolepou budovu Ledové budoucnosti! Přečtěte si nejen o ní v tomto oznámení a dejte nám vědět, co na to říkáte :)
 

DeletedUser11297

Host
Tak innovace železné doby je mi celkem volná. Budovy jsou pěkné, ale nový svět kvůli nim rozjíždět nebudu. :) Ale Oranžerie, to je něco jiného, na tu už se moc těším. Docela mě ale děsí kombinace eventu a nové VB, to zase asi nějaká korunka z účtu padne. Safra. :)
 

Svatej

Legenda
Safra ne WinJet :D Akorát problém najít místo, jinak nevim jak by to s eventem mohlo kolidovat...?
P.S. Tvůj podpis se mi neuvěřitelně líbí! :D:D Je takovej.... žlutej... :D

BTW:
Sláva sláva sláva,
Tulák kritik dává.
Užijte ho ve zdraví,
sestřelí i railguny.
:D

(Chtěl jsem napsat tanky, ale nevim co se na to rýmuje...)
 

DeletedUser11297

Host
Safra ne WinJet :D Akorát problém najít místo, jinak nevim jak by to s eventem mohlo kolidovat...?
P.S. Tvůj podpis se mi neuvěřitelně líbí! :D:D Je takovej.... žlutej... :D

V tom smyslu, že pravidelně do eventu dám nějaké peníze. Ne žádné šílené částky, ale jednou si ty dia pro radost koupím. ;) No a teď do toho ještě přilétne nová VB, která, pokud rychle seženu plánky, se bude stavět sama, protože ji každý bude chtít. No a jak se dají rychle sehnat plánky? Opět za dia. :D

Děkuji. :D Pečlivě jsem vybíral a nakonec zvolil ten nejvíc barevný. ;) A hlavně asi suverénně největší, stačí si na něj kliknout a hned máš lepší přehled. :D Nejhorší (teda pro mě, pro vás asi ne) je, že už mi od nich došly písničky, takže další GG do rádia už jen tak nepřibude. :(:D
 

DeletedUser12225

Host
Budovy z železa.. mno jsou pěkný, no, ale mě k ničemu :)) Nová VB, supr, jen je nehorázně velká... ještě že má dealskej stejný rozměry, takže případně muže jít pryč :))
 

DeletedUser12887

Host
Tak na VB jsem zvědav to je jasné a ty domečky z doby zelezne jsou taky pěkné.
Sice v tak nízké době nejsem, ale spousta hráčů ano, tak hlavně když se budou libit jim. Vetsi cast z nich zase si bude pro zmenu moct nechat zdat o te VB ☺
 

DeletedUser12887

Host
:)
tak sem to asi nepatří, ale já v době železný začínal, stejně asi jako každý :))
v CvC, takže to je srdcovka a jsem rád, že dneska budou nový baráčky a každému, kdo v té době je, to jen přeji, ještě by nebylo špatný mít někde archiv těch starších domků, aby se to dalo pak porovnat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Sluníčkář ,zabte ho nez tu naklade vajíčka :) Archiv? Jako ze se někdo bude delat s archivem do kterého se jednou nebo dvakrát do konce hry zajdes podivat jake byly stare baracky v zeleze?
 

DeletedUser12887

Host
Tak archiv stejně je, já mám screenshoty města i různý postupy na mapách CvC a tak, takže v klidu, občas se tam třeba podívám, takže až tak se to tu dělat nemusí, každopádně to, že zírám třeba na East-Nagach, kde těch hráčů v těhle dobách potkám celkem dost, jaké mají baráky oni a co jsme měli my, to je realita a to už od doby bronzové, grafický pokrok je dost markantní.
 

DeletedUser2059

Host
Jediná nová budova Lukostřelnice se mi nelíbí - dříve byla mnohem výraznější, zvlášť, když jich bylo několik vedle sebe :), ale jinak všechny určitě ano, nejvíce pak asi Pilíř vítězství.
 

Henzis

Znalec
Z důvodu technických potíží při nahrávání nové verze, bude nová velkolepá budova "Arktická oranžerie" dostupná až od středy 28.9.2016.

Omlouváme se.
 

Svatej

Legenda
To si už sprominutím děláte... !?
Tak já 40 minut nebbo jak dlouho obíhám M/Z ručně, aby vše šlo na budovy ledovky, projíždím seznam VB abych v něm našel majitele nové VB, vyházel jsem 60 lidí z přátel abych mohl posílat, udělám si přes den čas, šetřim 1600 dia na plánky... všechno abych mohl tu VB postavit jako první a pak PRSK a pardón!? Teda tohle mi hlo žlučí...

Doufám, že alespoň dáte předem vědět, v kolik hodin to ve středu pustíte?

A mimochodem, že mi bliká poštovní oznámení kvůli každému pidieventku, to jde samo, ale že by mi bliklo poštou oznámení, že vypuštění VB se odkládá, to leda tak prd do plynovodu! Jsem u toho nemusel sedět tak dlouho...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13833

Host
Ahoj měl bych jednu otázku. Nejnovější update hry se týká jen pc verze a nebo i v mobilních aplikací?

Vyřešeno, až nyní se mi v google play nabídla aktualizace hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Ví se už, v kolik hodin ve středu bude ta Oranžáda nahrána do hry? Myslím si, že po nepovedeném dnešku by to byla užitečná informace pro všechny hráče, kteří Oranžádu chtějí postavit.
 

Henzis

Znalec
Doufám, že alespoň dáte předem vědět, v kolik hodin to ve středu pustíte?
Ví se už, v kolik hodin ve středu bude ta Oranžáda nahrána do hry?

Zkusím tuto informaci zjistit, ale neslibuji.

EDIT: Důvodem proč nebyla hned VB uvolněna, je z důvodu, že se čeká na aktualizaci mobilní aplikace. Aby hráči hrající v prohlížeči neměli výhodu nad hráči, kteří hrají v mobilní aplikaci

zdroj: EN forum, US forum
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
To zpoždění je z hráčského pohledu určitě nepříjemné. Nicméně já se pro jednou nezlobím, protože jsem včera asi v 10 večer udělal chybu a namotivoval všechny sousedy, cech, přátele. Takže dnes bych ani neměl jak ten potřebný plánek získat. Takhle mám aspoň druhou šanci, tak to snad nedohnojím znovu. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru