Diskuze k aktualizaci 1.86

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

jak se těšíte na novou aktualizaci, která vyjde 10. října? :)
Těšit se můžete na vylepšení a několik oprav chyb. Přečtěte si více tady a dejte nám vědět, jak se vám aktualizace líbí!
 

DeletedUser11297

Host
Taková klasická nezajímavá, ale třeba nám tím přidají potůček se zajíčky. :) Spíš mě zaujala zmínka o třetí části ledovky, už se moc těším na rozšířený přístav a nové silnice. :)
 

Arthoris

Odborník
Jak psal výše WinJet, taková klasická vyplňující aktualizace. Ale také mě zaujala zmínka o třetí části ledovky, páč tam bude střelecká jednotka, která bude mí zcela novou vlastnost/dovednost:).
 

DeletedUser9928

Host
Nikoho se nechci dotýkat, ale určitě "nejúžasnější" vylepšení jsou další nové portréty. Ale co, možná po nich opravdu většina touží :-(
 

Svatej

Legenda
Jen k tomu dodatku: To že je nová jednotka lama bylo na betě řečeno, to ano. Ale že by se měly prohodit typy jednotek s robo vojákem, to se tam nepsalo snad nikde. :D Aneb "odezva z beta serveru" je opět pouze slaďoučká omáčka co mažou kolem huby. :)
 

DeletedUser12151

Host
To mi musis vysvetlit lorde, nejak se v tom ztracim, v cem je nova jednotka lama a proc by ji meli prohodit? :)
 

Svatej

Legenda
Posuď sám.
(Prohoz - dračí dron bude lehká, robo-voják bude střelecká - prohodí si i bonusy proti jednotlyvým typům jednotek, spec. bonusy zůstanou)
Dragondrone.png
 

DeletedUser12151

Host
Pomozte mi z prekladem draciho dechu, nebo spise s jeho pochopenim :)
 

Svatej

Legenda
Dračí dech -
"Zaútočí na řadu nepřátel až do vzdálenosti 2 polí za cílem útoku bez možnosti odplaty"

Čily útok zasáhne jednotku, proti které byl namířen, ale pak zasáhne (jako třeba MIRV) ještě další 2 pole.
Pokud je zasažena jednotka s "nový kontakt" (protiletadlo etc) a to jako vedlejší cíl, ne jako hlavní, pak útok nevrací, útok vrací pouze primární cíl útoku.
Kritický zásah - funguje na první cíl útoku, na další 2 (vedlejší) cíle nefunguje. (alespoň to tak vypadá že ne.)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

došlo ke zpoždění aktualizace. Do hry bude nahrána až zítra 11. 10.
Děkujeme za pochopení!
 

DeletedUser11297

Host
Tak jsem si dnes opět všiml, že stále není opravena chyba s přístavem. Neukazuje se mi ani dokončená výroba, ani nečinnost budovy. Vzhledem k tomu, že promethium jinak získat nejde, tak takováto chyba se mi zdá na opravu docela důležitá.
 

DeletedUser2298

Host
Hele mám dotaz.. vyzkoumal jsme výzkum Arktické stanice který má cituji " vylepšit přístavu na Arktidu" - v čem to vylepšení spočívá.. a jak ho laskavě provedu?? Pominu li dementní koncovku v popisku...
 

DeletedUser2298

Host
Aha - děkuju.. už jsem vypozoroval že přístavní budova se změnila oproti původnímu vzhledu na světech kde výzkum nemám.. No mohlo to být rozepsáno v popisku šířeji ( zvýší kapacitu atp,) ale holt klasika horká jehla.. snad se popisek upraví časem.. Aktuálně je nedostačující
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru