Diskuze k aktualizaci 1.87

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

v pondělí nás čeká další aktualizace, tentokrát s pořadovým číslem 1.87. Na co se můžete těšit? Samozřejmě na vylepšení a také na opravy několika chyb. Přečtěte si více v oznámení a dejte nám vědět, co na aktualizaci říkáte! :)
 

DeletedUser11297

Host
No asi nejznatelnější úprava této aktualizace mě nechává poněkud chladným. Za celou dobu hraní jsem nikdy nějak extra nepotřeboval stavět VB hned z náhledu města. Sice to ušetří něco málo času při stavbě, ale opravdu něco takového potřebujeme?
 

DeletedUser11297

Host
Jak jsem již psal, není to něco, co bych nutně potřeboval, takže to tolik nevadí. Hlavně aby se do hry nedostala chyba, na kterou jsem narazil na betě. Umožňuje umístit medailové rozšíření, na které hráč nemá medaile. Poté hra samozřejmě spadne kvůli interní chybě. Po znovunačtení však rozšíření lze umístit znovu.
 

Arthoris

Odborník
Po téhle aktualizaci, nejde v některých prohlížečích, otevřít přehled staveb, po kliknutí se nic neděje :oops:
 

DeletedUser11297

Host
Překvapením aktualizace je přidání dalšího rozšíření, akorát kvůli expedicím nemám medaile na jeho pořízení. :D No a už nám po tomto zbývají jen dvě možné (pro ty, co mají i všechny za dia) a tak bychom se snad mohli dočkat rozšíření plochy města. Protože po čtvrté části ledovky už bude asi plno.
 

DeletedUser13075

Host
Zajímavé je, že chybu s nefunkčním tlačítkem stavba na betě soudruzi opravili, ale do ostré verze ji opět přidávají. Znemožnit veškeré stavění i bourání současně taky přes mobil se jim naštěstí nepovedlo :). Tak dočasně asi to nejmenší zlo je použít chrome. Maxthon5, sice prohlížeč v betaverzi, ale u mě vyřešeno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
Zdar,
tak tato oprava:
= Během hraní se sama otevírala historie událostí. To by se již nemělo stávat.
se zjevně nepovedla, páč se to teď zobrazuje ještě více(vlastně po každém boji), vlastně pořád ?! :))
 

peepee77

Veterán
Překvapením aktualizace je přidání dalšího rozšíření, akorát kvůli expedicím nemám medaile na jeho pořízení. :D No a už nám po tomto zbývají jen dvě možné (pro ty, co mají i všechny za dia) a tak bychom se snad mohli dočkat rozšíření plochy města. Protože po čtvrté části ledovky už bude asi plno.
Počkej kvůli expedicím nemáš metály? Jak to? :D
 

DeletedUser11297

Host
No teď už moc ne, většinou dokoupím 8 na rychlé dokončení první úrovně a ve zbytku už tak maximálně 5 dalších, ale to jen, když jsem nedočkavý. Je to už potom hrozně drahé. Ale než přišly expedice, měl jsem na kontě odhadem milion medailí, takže jsem s tím trochu zamával. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru