Diskuze k aktualizaci 1.88

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

venku už pěkně přituhuje! A myslím, že brzo bude přituhovat i na FoE! Proč? Protože se něco chystá... Teda, alespoň to bylo napsáno v posledním hlášení přicházející aktualizace. Kromě toho se dočkáme slibované novinky z aktualizace 1.87. Velkolepé budovy budou dostupné přímo z menu budov. A co dalšího nás čeká? Podívejte se na oznámení.
 

DeletedUser13591

Host
už aby to bylo. Konečně zas budu moc stavět přes svůj oblíbený prohlížeč:)
 

Kayro

Znalec
  • Procenta v Chrámu relikvií neodpovídala zobrazeným (byla vyšší, či nižší). Nyní budou odpovídající.
Proc to vubec pisou kdyz si hrac stejne nemuze nijak overit kolik procent je tam skutecne nastaveno.Myslim ze proste jen jinymi slovy napsali ze to " prebalancují ".
 

Ruda80

Dopisovatel
Ahoj, nevím jestli si toho někdo všimnul, ale nezdá se mě poměr mezi útokem a obranou u lehké jednotky.

Jsem v postmoderní době a ode dneška mám pocit že u komanda je špatně vybalancovaná obrana.
Jednotka která by měla mít stejné obrany a útoky na těžké jednotky bere víc než sama vydrží od tanku.
Moje obrana 87% u komanda
Útok u tanku 60%
PS: cechovní expedice 3 část 2. boj.

Screen dávat nebudu. lehká jednotka měla vždy navrch před těžkou?

Je to chyba a patří to do chyb?
 

DeletedUser2273

Host
Ako pozeram nevidim v ponuke tie VB asi to zase odlozili
 

DeletedUser12684

Host
Taky nějak marně hledám tu vychytávku s Velkolepými Budovami :)
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,porad nevim jak sla zneuzit ta CE o ktere pisete v aktualizaci? Nebo to nemame pravo vedet? :)
 

DeletedUser5384

Host
Asi by mi to taky zajímalo,ale nepočítám s tím,že by někdo z CZ týmu věďěl víc,než co je v oficiálním CZ překladu :D
 

Svatej

Legenda
Mno jediný mě známý způsob "zneužití" expedice je v tom, že ciklicky opakujete jeden boj a těsně před koncem to vždy vzdáte - body pro cech se dávají i za nedokončené/prohrané bitvy (jednokolové, u dvoukolových jsem to nezkoušel)
Ale tohle "zneužití" je dost nákladné na medaile, protože je třeba dokoupit hromadu pokusů, takže pochybuju že by zamezovali zrovna tomuto...
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,tak medaile to nestoji, pokud dodelas expedici za 2-3 dny coz je realne tak muzes kazdych 8 hodin opakovat zadara,nekdo to dela,ale obdivuji ty,kteri se za tech par bodu maji cas a naladu tim zabyvat :)

edit: predne by me to zajimalo a to hlavne z duvodu,ze pokud to bylo v mistrostvi cechu a nekdo prisel na to jak toho zneuzit aby vyhral,ale to se nedovime,protoze pak by chtel kazdy s podezrenim aby se to prepocitalo a buh vi co jeste :D
 

DeletedUser5384

Host
Taky jsem to párkrát udělal,dokonce jsem o tom na fóru na začátku expedic psal,ale poslední dobou mi přijde směšný si takhle nahánět skóre po devíti stovkách :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Ahoj, nevím jestli si toho někdo všimnul, ale nezdá se mě poměr mezi útokem a obranou u lehké jednotky.
Jsem v postmoderní době a ode dneška mám pocit že u komanda je špatně vybalancovaná obrana.
Jednotka která by měla mít stejné obrany a útoky na těžké jednotky bere víc než sama vydrží od tanku.
Screen dávat nebudu. lehká jednotka měla vždy navrch před těžkou?

Je to chyba a patří to do chyb?
Nepatří. Komando je takto nastaveno už hodně dlouho. Prostě je tak nastaveno, a to právě proto aby byl systém jednotek vyvážený (cyklus slabin a výhod typů jednotek proti sobě navzájem). Lehká má v PMD stále navrch nad těžkou - vždyť komando můžeš schovat do lesa před palbou z dálky a tank na něj bude muset útočit zblízka a dostávat silnější zpětný úder (než jaký dokáže dát sám), posílený ještě o schopnost "těsný kontakt", zatímco komando utrží malé zranění díky obrannému bonusu v lese. Tým s bazukou sice vydržel v obraně víc než komando (nepočítám-li bonusy konkrétních terénů - zákopů, opevnění nebo lesů) a má schopnost "zakopat se", o kterou komando přišlo, ale mohl by sis všimnout, že bojový tank ubírá oběma málo, zatímco univerzální tank ubírá oběma hodně - to protože došlo ke skoro dvojnásobnému navýšení útoku tanku z moderny do postmoderny, a to je hlavní důvod té "nevyváženosti", o které píšeš.

Počkej v současnosti, tam je ten cyklus 5 jednotek hodně nevyvážený - lehké tam jsou skoro zbytečné, protože artilerie vystřelí jednou a pořádně hned na začátku a pak jsou bez munice a zmizí a výsadkáři ze Současnosti to většinou hned napoprvé nestihnou před výstřelem artilerie a protože tank tam má navrch nad úderným týmem stejně, možná ještě víc než nad helikoptérou a už vůbec moc ne nad protiletadovkami. Celé špatně.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru