Diskuze k aktualizaci 1.89

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

21. listopadu na vás čeká další aktualizace. Na co se můžete těšit? Jako vždy dojde k vylepšení a opravám chyb. Například od této verzi hry budete moct zavírat obrazovku odměn tlačítkem Esc nebo Enter. Další novinky si můžete přečíst v oznámení.

Dejte nám vědět, jak se na novou aktualizaci těšíte!
 

DeletedUser12887

Host
Super..je dobře že najdou konečně využití surky z Artic future teda ledové budoucnosti v cechovni pokladně pro potřeby cechovnich expedic..to vidím jako nejzasadnejsi změnu a hlavní přínos této aktualizace.
 

Svatej

Legenda
Tak z textu oznámení to chápu tak, že taverna (nový prvek) dorazí ještě letos (že by nám letos Ježíšek nenaježil? :D) a zmiňované 2 události v příštím roce budou nejspíš 4 část ledovky a prosakující informace o další době... :-/
 

DeletedUser11297

Host
Tak hlavně, že jsme dostali nová vozidla pro Ledovku. Je určitě spousta lidí co hraje se zapnutými animacemi a bez tohoto prvku by nepřežili. Ale aby konečně po 180 aktualizacích opravili ikonku neaktivního přístavu, to ne. Ono vlastně proč, vždyť promethium vůbec není důležité. Navíc teď, když je přístav odsunut od zbytku města díky novým rozšířením, tak se jeho neaktivnost zjišťuje ještě lépe. Chjo.
 

DeletedUser12887

Host
Pro hráče v nižších dobách to znamená..že od nové aktualizace se pro otevření druhé úrovně CE (cechovnich expedic) použiji suroviny o dobu nižší, nez se hrac v cechu pri začátku expedice nachazi a třetí úroveň se bude platit podle aktuální doby ve které se hráč cechu v momente zahájení expedice nachází, jestli jsem to spravne pochopil..myslím ze i to je dost podstatna změna a informace pro naše menší spoluhráče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Protože v době bronzové není o dobu nizsi
Ale ja to psal trochu i v souvislosti s diskusi ohledně jednotek v CvC mapa všech věku..to mělo v tu chvíli širší souvislost...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10263

Host
Tak hlavně, že jsme dostali nová vozidla pro Ledovku. Je určitě spousta lidí co hraje se zapnutými animacemi a bez tohoto prvku by nepřežili. Ale aby konečně po 180 aktualizacích opravili ikonku neaktivního přístavu, to ne. Ono vlastně proč, vždyť promethium vůbec není důležité. Navíc teď, když je přístav odsunut od zbytku města díky novým rozšířením, tak se jeho neaktivnost zjišťuje ještě lépe. Chjo.
Co se mně týče, tak nechci aby ikona neaktivnosti fungovala na přístav. To snad není potřeba. Snad každý ví, kdy loď vyslal a jak dlouho popluje. Když nebudu chtít těžit Prometheum, protože ho mám dost, tak mi furt bude svítit ikona, že se mi nějaká budova fláká? No to pěkně děkuji. NECHCI. Abych furt hledal, jestli je to přístavem, nebo jinou budovou?
 

DeletedUser11297

Host
Co to je zase za blábol? Přístav je vlastně rozšířená výrobní budova a měla by tak i fungovat se všemi vlastnostmi. Ale nejen, že u ní nefunguje ikona nečinnosti, ale ani se nezobrazuje ikona dokončení výroby. Nebo tu bys také nechtěl? A pokud si myslíš, že každý tahá v hlavě informace o tom, kdy spustil jakou výrobu, tak se asi ošklivě pleteš. Ve výsledku si na přístav vždy vzpomenu, ale ve většině případů až po několika hodinách. Proto už si pro plavbu nevolím posádku, která ji zkracuje, protože to prostě nemá smysl.
 

DeletedUser3139

Host
No, tak tohle je přesně to, co by se asi sem ani nemělo psát. A co když už má někdo haldu třeba mincí a už je nechce? Tak by se neměla ikonka zobrazovat u domků? Nebo vlastně to může být u čehokoliv. Že máš dost promethea je sice chválihodné, ale ty víš, kolik ho budeš někdy příště potřebovat? Třeba 100 000, 1 000 000 bude málo! Takže asi určitě se budeš muset smířit s tím, že pokud nebudeš posílat loď, bude ikonka svítit. Bohužel.
 

DeletedUser10263

Host
Hele vy chytráci, nemůžu mít vlastní názor? A srovnávat to s mincema? Ona mě jejich výroba něco stojí? Když nebudu chtít vyrábět suroviny, nebo zásoby, tak to prodám. Přístav ne. A ohlídat si jednu budovu (přístav), to je moc složité, že? :)) No comment.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru