Diskuze k aktualizaci 1.91

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2377

Host
,,Nově budete dostávat upozornění, jakmile se ve vaší Krčmě posadí některý z přátel. Zapíše se to také do historie událostí!"

Kde to je ? Nemůžu to nikde najít :(
Buď jsem slepý,nebo to nefunguje :(
 

DeletedUser12151

Host
nebylo a jak jsem uz psal na bete tahle moznost zmizela..byl to nejrychlejsi zpusob jak si sednout k nekomu do krcmy..kdyz ta moznost byla aktivni tak si se posadil a kdyz nebyla tak bylo obsazeno,hlavne jsi oplacel navstevu nekomu kdo k tobe chodi a nechalo se podle toho dobre kontrolovat kdo z pratel jen parazituje a nechodi k tobe na oplatku a tim se jich zbavit a mit jenom ty aktivni,takze bych ji urcite uvital a jeste bych uvital moznost vypnout animace otevreni hospody, me by stacilo pop-up okenko jako u motivaci,ze jsem se posadil,klidne tu moznost dat do nastaveni jako vypnout animace mesta :)
 

DeletedUser9300

Host
často se mi stává, že když jsou tam hodiny, tak je hospoda volná a můžu si sednout, a když je tam židle bez hodin, tak je hospoda plná.
 

DeletedUser11297

Host
Stalo se mi to také, pravděpodobně jim trochu pokulhává aktualizace obsazenosti stolu. Takže ve chvíli, kdy jsi stránku načetl, tak stůl opravdu volný/obsazený byl, ale než jsi k němu došel, tak se obsazenost obrátila.
 

Zelda

Člen
Mě se zdá, že jak na FF tak Chromu se nyní hra víc cuká (v animacích boje především), jak kdyby hra nyní nějak víc zatěžovala procesor (a to mám puštěné jen FoE a PC ještě pořád nejsou šroty....). Zkoušel jsem to na dvou nezávislých PC a chová se to velmi podobně....
 

DeletedUser12151

Host
musim rict,ze jsem zacal vcera pouzivat chrome a je to o hodne lepsi nez FF, pride mi v nem hra sviznejsi,jako vzdy po aktualizaci cistim prohlizece a pak si to sedne docela rychle..akorat na mape ledovky je to tragedie :D
 

DeletedUser

Host
hej to je zase len taka polovicna robota, to je len prekopirovana krcma do historie, to tlacitko by malo fungovat rovnako ako tlacitko Pomoct, aby som vedel kedy a ci ho mozem navstivit, co mam teraz si napisat zoznam vsetkych 140 priatelov, hladat ich v historii a davat ciarky?
 

Ruda80

Dopisovatel
No, to je vtip vrátiš to jenom tomu u koho se ti objevila kulička a máš jistotu;)
V tom případě je ti ale k ničemu lišta s portréty. Já bych udělal upozornění pokud by si nikdo v hospodě tak 5 dní nezakouřil a nepopil.
 

DeletedUser9906

Host
Tak nevím, jestli jsem to přehlédl, ale nebyla v některé aktualizaci radikálně snížena šance na diamanty ze studánky???
 

DeletedUser9906

Host
No, já se ptal proto, že mi posledních několik dní z mých cca 60 -ti studánek nepadlo nic, tak jestli si toho všiml i někdo další? To totiž vypadá ne na 1% ale spíš na 1 promile.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru