Diskuze k aktualizaci 1.91

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

podívejte se na poslední aktualizaci v roce 2016 a napište nám, co na ni říkáte.
Jako vždy přináší několik vylepšení a oprav chyb. Vylepšení se tentokrát týkají hlavně Krčmy přátel a tlačítka pro navštívení Krčmy.
 

DeletedUser11297

Host
No za ty hodinky u židle jsem rád, ale napsat k tomu "vyšli jsme vstříc" mi přijde docela ubohé. Mám na mysli přístup Inna. Dopadlo to přesně, jak jsem pár týdnů zpět psal. Něco pohnojili a teď to představí jako velkou novinku. Ale tak aspoň už konečně můžu procházet motivace a krčmu zvlášť.
 

DeletedUser7629

Host
Chybí mi možnost zjistit kdo do krčmy chodí mimo motnutí města. Nevím, zda to vyřeší tato změna. Je škoda, že INNO vždy halasně ohlásí něco nepřipraveného a pak to horkou jehlou spravuje. Je záasadní, aby bylo možné JEDNODUŠE A SNADNO zjistit,kdo do krčmy nechodí. To že poznám kdy někdo přišel, pomůže to?
 

DeletedUser12151

Host
to bude taky,nevim jestli touto aktualizaci bude vyreneno,ale ne bete v historii se to ukazuje jako motivace
 

Arthoris

Odborník
Nově budete dostávat upozornění, jakmile se ve vaší Krčmě posadí některý z přátel. Zapíše se to také do historie událostí!
 

DeletedUser3520

Host
hm tak nevím ... mě se po aktualizaci v historii žádné nové upozornění neobjevuje a to už u mě byly tři návštěvy ... kdepak asi zase udělali soudruzi vývojáři chybu :)
 

DeletedUser

Host
Ty hodinky u židle jsou naprosto geniální. Už nebudu jak trdlo otvírat každou plnou hospodu. Veliké díky!!!!!
 

DeletedUser13851

Host
Díky vývojářům, je to obrovská úleva nemuset proklikávat přátele neustále dokola, super práce.
 

DeletedUser13678

Host
Změnu chválím, i když k tomu se dalo dojít už na betě a na ostro spustit tak, jak to je teď, po aktualizaci. Nechválím uživatelské prostředí, jaké bylo zvoleno. Červeně přeškrtlá židle by byla výraznější, než budík-šipka. Chápu, je to věc názoru, ale hlavní silnici od zákazu vjezdu také rozeznám, přesto je zákaz vjezdu červený kruh. Jinak, aspoň, že tak...
 

DeletedUser4810

Host
Ikona nad tlačítkem „Pomoc“ vám řekne, zda se zrovna můžete, nebo nemůžete posadit:
tak tuto novinku maximálně oceňuj = dávám 1***, doposud se musela celá řada přátel projíždět znovu a znovu, protože člověk nevěděl, kde už byl a nyní je to brnkačka :)

jen kdyby se ještě v dohledné vyřešily ty boje ?!, aby se dalo zase v expedici a na mapě území bojovat a nemuselo se vše vyjednávat ?!!, hlavně by se mělo vyřešit třetí kolo expedice, kde jsou boje nesmyslné a nemožné, stačilo by ubrat bonus obranných jednotek nebo prostě přidat hráčům také dva sektory jednotek do boje, jinak to prostě nemá cenu !!

s tím by měli autoři opravdu něco dělat, aby se ze hry nestala farma, vybrat mince/výrobu a zadat novou, byla by to škoda !!!

se se tu držet zmiňovaného - Vyšli jsme vstříc mnoha připomínkám a dali jsme na hráče ??!!
 

Coudycz

Nováček
Novinka je to určitě skvělá. Nicméně nefunguje úplně dobře.
Pokud je v krčmě plno tak tak to ukáže židli bez hodin a vy stejně musíte chodit znovu a znovu.
Potom ta věta v popisu: Ikona nad tlačítkem „Pomoc“ vám řekne, zda se zrovna můžete, nebo nemůžete posadit.
je nepřesná protože se posadit prostě nemůžete když je tam plno.
 

DeletedUser13913

Host
matesov s těmi boji souhlasím.Pro mně je třetí úroveň expedice obtížná a boje absolutně nedávám.Musím vyjednávat ,protože nemám ,ať se snažím jak chci ,šanci.Ten trošek co mi zbyde po prvním boji ,nemá šanci proti přesile v druhé části boje.
 

Arthoris

Odborník
Novinka je to určitě skvělá. Nicméně nefunguje úplně dobře.
Pokud je v krčmě plno tak tak to ukáže židli bez hodin a vy stejně musíte chodit znovu a znovu.

Jn, jenže když je ta krčma plná, tak ty hodiny tam nebudou, ty hodiny slouží jen k tomu, aby si věděl, zda-li si tu krčmu už navštívil, a za jak dlouho se tam zase můžeš posadit. Pokud tam je plno, tak by ta židlička měla být třeba zašedlá (neaktivní). Tak třeba to ještě někdy doladí :). Teoreticky by ty hodiny mohly být i u plné krčmy, páč, když někde pořád sedíš, tak ty hodiny tam jsou taky.....
 

DeletedUser13678

Host
Novinka je to určitě skvělá. Nicméně nefunguje úplně dobře.
Pokud je v krčmě plno tak tak to ukáže židli bez hodin

Tak to tedy nevím, co ti to ukazuje. Pokud jsou tam hodiny, tak po najetí vidím buď: V krčmě ještě sedíš, vrať se za bla bla bla hodin nebo krčma je PLNÁ. Pokud je tam jen šipečka, můžu si VŽDY sednout. Ještě bych v ojedinělém případě pochopil, že ti to ukáže, že si můžeš sednout, ale někdo tě předběhne a zabere poslední židli...
 

Arthoris

Odborník
No, mě se to taky právě stalo, že židle byla volná, a po vstupu do té krčmy to psalo, že je plná. Ale stalo se to jen u jednoho hráče. Spíš se musí refreshnout hra, aby se to aktualizovalo. Asi pokud je v dané krčmě volno, tak židle je volná, a když tam mezitím někdo vstoupí, a zabere poslední místo, a ty si pořád ve hře, tak ty hodiny tam asi neskočí, dokud se znova nelogneš.
 

Coudycz

Nováček
Mám pocit že už je to upravený, teď mi to ukazuje hodiny už i u plné krčmy. Ještě před dvěma hodinami to stoprocentně nebylo.
Jestli to tahle bude fungovat taj by to mělo být super.
Asi to je tak jak píšeš, po lognutí to ukazuje správně ale pak se to neaktualizuje a je potřeba refresh.
 

DeletedUser2377

Host
No nevím jak vám,ale mě to funguje skvěle,všude kde byla šipka,tak jsem si mohl sednout a po usednutí tam okamžitě naskočily hodiny a kde byli hodiny,to píše buď že je krčma plná a nebo že tam stále sedím,což je ze dvou důvodů,to už se tam nerozlišuje.Buď tu krčmu někdo nevybral a stále v ní jsem,nebo neuplynulo ještě 24 hodin od mého usednutí.

Takže super vylepšení,nelze jinak než pochválit.

Jen by mě zajímalo kde je ta slibovaná historie kdo navšívil mou krčmu,nikde jsem nic nenašel ???
Že by zase soudruzi v NDR udělali někde chybu ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
No, protože si se nalogoval do hry, a ty místa byly zaplněné, takže ty hodiny tam byly. Ale pokud se naloguješ do hry, a někde je poslední místo volné, a někdo to poslední místo obsadí, tak se to bude pořád tvářit, že tam je volno, ikdyž není. A když se znova naloguješ, tak ty hodiny tam už budou.

FDCKGB, jj však to funguje přesně tak, jak píšeš. Akorát tam se objevila tahle chyba. Další věc je ta, že se to mohlo stát jen hned po nahrání aktualizace, kdy se nahrávala na servery, teď už to bude třeba ok, jen potvrzuji, že se mi to stalo, jako coudymu, a po znovu nalogování, tam ty hodiny naskočily.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru