Diskuze k aktualizaci 1.93

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12609

Host
To sice má ale ve chvíli kdy už hráče u kterého jsem investoval nemam v sousedech přátelích nebo v cechu nelze tu budovu nijak otevřít
 

Svatej

Legenda
Dzorden: Tenhle obrázek dávám sem na fórum asi po čtvrté a určitě ne naposledy:rolleyes: Kéž by CZ tým rozeslal do hry oznámení s vysvětlením, jak nově někoho navštěvovat... *deep sigh*:(
mMND.png
 

DeletedUser12609

Host
Super. Moc dík.
Tohle velice intuitivní a zcela nepřehlédnutelné mě fakt minulo !!!
Hlavně že vysvětlovali jak když klikneš v poště na obrázek máš zvolit nápis Velkolepé budovy. A o tomhle ani Ň.
 

DeletedUser12887

Host
Jinak ale se mi ta aktualizace zamlouvá třeba na mobilu je teď dobrá věc ze když se vrací přímo z krcmy jsou u ikonky hráče všechny možnosti..navštívit..krcma.pomoc..VB. to je celkem dobré vylepšení.
I CvC jdou v pohodě to teda pro změnu na počítači.
 

Svatej

Legenda
Dzorden: Na vině není špatná informovanost ze strany autora textu, na vině je to, že hráči oznámení o aktualizaci nečtou, nebo jen zběžně.

Dovoluju si citovat přímo z oznámení:
"...Nahradil možnost „navštívit“. Hráče můžete samozřejmě navštívit i nadále - stačí kliknout na jeho portrét!"
 

DeletedUser12609

Host
Pravdu máš. Ale na všechno na co lze intuitivně dojít ve hře stačí když člověk čte tam maj obrázek a na tohle zrovna ne :)
 

rycco27

Dopisovatel
Nechápu ty argumenty ohledně vyvážení hry. Jak je teda možné že budovy na suroviny v jedné době mají různou velikost? Je docela nespravedlivé že někdo dostane bonus na suroviny a má menší budovu než druhý ve stejné době ale s bonusem na jiné zboží a má budovu o dost větší. Třeba papírna a porcelánka. Tohle je podle mě větší nevyvážení.
 

Dan 77

Veterán
Nechápu ty argumenty ohledně vyvážení hry. Jak je teda možné že budovy na suroviny v jedné době mají různou velikost? Je docela nespravedlivé že někdo dostane bonus na suroviny a má menší budovu než druhý ve stejné době ale s bonusem na jiné zboží a má budovu o dost větší. Třeba papírna a porcelánka. Tohle je podle mě větší nevyvážení.
To je sice pravda, ale i Křišťálovka je dost nevyvážená, když je mnohem výkonnější než jakékoli jiné obytné budovy z předchozí doby i ze stejné doby, dokonce lepší i než prémiové obytné budovy za diamanty, což je hned na první pohled nesmysl, ale oni to do hry jen tak pustili ušité horkou jehlou a nedomyšlené. Taky přece chtějí vydělat na nákupech diamantů od hráčů, tak už z principu nemůžou nabízet lepší alternativy. No i kulturní budovy a výrobní budovy zaznamenaly obrovský pokrok z Budoucnosti do Ledovky.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru