Diskuze k aktualizaci 1.93

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Půjde jak o odstranění záložky, tak i tlačítka. Prý se to plánuje obnovit v roce 2028. :D
Aha. :D Ale ta záložka v inventáři byla na rozdíl od toho tlačítka "darovat" aspoň 2× použita: při darování lvlu na útočné velkolepky po snížení jejich bonusu a taky těch obrázků tehdy chystané Doby pokroku. Ale to je mi víceméně fuk, spíš mi vadí, že ty tuláky budu muset holt vyhodit. :(
 

Svatej

Legenda
K tomu navýšení zlata za M/Z...
z 20 na 270 v budoucnu, zdá se to být dost. Vlastně je to 13,5X tolik co předtím.
Na druhou stranu, při M/Z všech přátel/sousedů/cechu jsem celkově na 73260 zlata, což je hráči v budoucnu platné asi jako prdnutí do plynovodu...:rolleyes:

pro příklad: za 73260 zlata si můžete do města koupit 7 soběstačných domů, které jsou ovšem téměř nepoužitelné... lepší jsou i buňkové domy ze Z.
Použitelnou obytnou budovu si za tuhle cenu v B nekoupíte.

Za 5360 zlata, které za stejné množství kliků dostanu v bronzu si koupím 49 salaší (4h domek)

ééé, furt mi to připadá jako hrozně málo, pánové developeři ;)
 
Naposledy upraveno:
Mě se to navýšení zdá adekvátní. A tvé vysvětlení je celkem zcestné.
Za 1) Je to jako by sis stěžoval, že v bronzu za 3h vyrobíš 20 jednotek ale v Bud za 3h jednu (ani to ne) nebo by sis stěžoval, že v bronzu za 30 fb dáš 2 výzkumy a v Bud ti to bude sotva stačit na jeden zbytečný.
Za 2) Zlato je tak přebytková měna, že toto je prostě malý bonus.
Za 3) Od Moderny je předvýroba a nikdo si na to nestěžuje. Přitom za stejný množství surovin zaplatíš mnohem víc.
Za 4) Čím vyšší doba VB tím stojí jeden lvl víc FB.

Prostě hra je dobu do doby těžší. A je na nás si na to zvyknout. Je zázrak, že si za ty motivace vůbec něco koupíš :D
 

Svatej

Legenda
No jo, ale...
1) na druhou stranu, jedna jednotka BUD zvládne zlikvidovat 20x jednotka bronzu :D (kdyby byl boj 1:20 možný)
2) Za zlato se dají kupovat FB a dá se za ně točit opakovací úkoly = přebytečná tedy z mého pohledu není.
3) Já si na to stěžuju! Akorát mě nikdo neposlouchá. :p
4) Dražší lvl ale i vyšší odměny pro přispěvatele.

Prostě, každé minus má své pus. :) Je hrozné že si za ty motivace skoro nic nekoupím :D
 
Na druhou stranu málokdy budeš bojovat bud vs bronz :)
Jo a taky každý další nákup fb stojí víc jak ten předešlý, takže nakonec narazíš na takový limit, že to je neúnosné.

No měl bych odpovědi i na další, ale o tom to nemá být. Prostě kdybychom stále postupovali stejně rychle jako na začátku tak jsem za měsíc v ledovce :D
A jen jen rád, že je ta hra dobu do doby těží a těžší a víc a víc propracovaná :)
V bronzu si o nějakých spešl schopnostech můžeme nechat jen zdát. A hle v koloniálu se umí jednotky zkovat do lesa. V Průmyslu lehké a jednotky střílí na dálku (to i v koloniálu těžké já vím) atd. (drony co sesmahnou jednoty v řadě třeba)
Zvyšuje se nám plocha budov, musíme se tomu přizpůsobovat. Prostě se ta hra stává víc zábavnou a není to nudná klikačka pro 5leté děcko.
No a pak přijde ledovka se svojí arktickou výpravou co žere suroviny :D

Plus mám otázku:
Proč tě nikdo neposlouchá? :D
 

Svatej

Legenda
Kouknul jsi se poslední dobou do CvC všechny doby? Co tam týdně pomře kopiníků... :D
No a tak bychom mohli pokračovat, ale to už bychom se vzdálili od diskuze o aktualizaci :);)
Nevím, občas mám ten pocit, že hrách na stěnu házím :D
Rozhodně mě neposlouchá (no dobře NEČTE mě) nikdo z dev týmu FoE, jinak by nastaly veeelký změny :D:D

Jinak k té klikačce pro 5ti leté děcko... Hlavní svět, sběr + naklikánní výroby + investování výroby + obchod.... 15 minut deně
vedlejší světy - sběr studní... celkem 10-12 minut deně.
ehmmm.... nebýt mé ukecanosti ve hře a toho že trávím hodně času točením úkolů (což je opět klikání pro pětileté) a expedic tak víc času ve hře nestrávím.... fakt obtížná hra :D
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Souhlasím se Silveraliem, protože mince z motivací/zušlechtění nemají v pokročilejších epochách být o tom, aby sis za ně něco koupil. Do doby železné určitě jo, aby to nové hráče namotivovalo tolikrát monotónně klikat a pomáhat ostatním a aby se rozvíjela interakce mezi hráči. Ale hráči, co jsou dál, už to musí dělat automaticky nebo k tomu mít vůli jen proto, že vědí, že jen tak budou sami mít hvězdy ve městě od ostatních.

No hry tohohle typu většinou nejsou pro pětileté. :D Tato hra není příliš jednoduchá, ani příliš složitá, každý si v ní něco najde, a o tom to je.
 

Anti Bílý

Psavec
Filtr nabízeného zboží na tržišti se sice hezky posouvá na zboží mé doby, ale když si filtruju zboží z jiné doby a chci pak zvolit další z té doby, filtr se opět otevře až na zboží mé doby, nikoliv k nastavenému filtru :((
Snad jsem to správně formuloval a snad se to týká této aktualizace :)
 

Haspro.TR

Turista
Abych řekl pravdu, spousta vylepšení dobrá (až skvělá), ale ten obchod se tedy krutě nepovedl. Změněné názvy některého zboží do nečeských množných čísel, některé názvy anglické, pořád to přeskakuje jinam než člověk chce, prostě v obchodě úplný zmatek.
Chtělo by to malinko napravit.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,taky mate problem v apce na mobilnich zarizenich,ze se vam u nekoho proste ikona VB nezobrazi a u nekoho ano? a jeste kdo by podporil navrh zmeny aby byla moznost v apce davat body pouhym kliknutim na talcitko +? uz me stve o kolik odmen prichazim kdyz nestiham v invenatri naklikat 250 bodu, nez se vratim s prvni 100 do mesta je rozebrana od hracu na PC :(
edit: a jak se dostanu z historie do mesta hrace, taky mam kliknout na jmeno a pak na obrazek?
:D
edit 2: a ze svoji VB do hracovo mesta taky na kliknout na jmeno a pak na obrazek? :D
edit 3: a ze zprav taky kliknout na jmeno a pak na obrazek? jak se mam dostat do mesta hracu? :(
edit 4: nekde jsem tady videl navod jak se mam k hracum dostat a z chrome mi to nejde odnikud, krome listy pratel,cechu a sousedu se do zadneho mesta neda dostat, no to je aktualizace za vsechny prachy zase :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
me to v chrome nejde nikde, kliknu a znovu kliknu a znovu a do mesta se proste nepodivam, zkus chrome :D
ani ve firefoxu

EDIT:
jo tenhle obrazek :D uz mi to jde :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12609

Host
Jak si mohu zjistit jestli jsem na velkolepce vydělal nebo prodělal? Bohužel jsem zjistil že se na tu budovu už nijak nelze podívat :-(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru