Diskuze k aktualizaci 1.94

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí Forge hráči,

blíží se další aktualizace, tentokrát s pořadovým číslem 1.94.
Těšit se můžete na vylepšení v oblasti inventáře, ale také na opravy chyb. Seznam všech novinek a změn si můžete přečíst v oznámení.

Nezapomeňte nám dát vědět, jak se vám nová aktualizace líbí!
 

DeletedUser11297

Host
Ale jo, docela dobrá aktualizace, hlavně se mi líbí číselné upozornění na nové věci v inventáři. Co mě přijde na druhou stranu úplně zbytečné, je animace krčmy. Mít je zapnuté, tak se mi asi roztaví notebook. :D Víc se ale těším na další aktualizaci, tam by mělo být další rozšíření. ;)
 

Svatej

Legenda
Celkem souhlas s WinJetem, ale že body z honby za pokladem budou nově chodit do baru, místo do inventáře... tak to mě štve!
 

MenestheusCZ

Turista
Balíčky bodů výzkumu získatelné z Honby za pokladem a prémiových balíčků jsme nahradili ihned použitelnými body výzkumu!!!!!
A to jako proč?????
Koho tohle napadlo??
 

DeletedUser5384

Host
carameels,nevím,třeba to nejde jen mě,ale nefunguje mi odkaz ve Tvém příspěvku- po jeho nakliknutí se objeví:

Fórum>
Forge of Empires Forum - Chyba
Pro tuto akci nebo pro zobrazení této stránky nemáte potřebné oprávnění.
 

DeletedUser13851

Host
Tak ty body z Honby za pokladem do rychlého použití - to je úlet jako hrom. Nelíbí se mi to ani trošičku. To je taková řekl bych "podpásovka", ale to jste jistě věděli, když se to chystalo, tak asi nic nového nepíšu. Zvláštní, že u strategické hry, kde FB jsou strategickou surovinou odejmete hráčům jeden ze zdrojů (i když nevelký) pro vytváření strategických zásob. A protože to zajisté učiníte i v expedicích, budou vývojáři opět o něco více "milováni" svými hráči. A pak ať to udělají i s ostatními FB a bude z toho další tupá klikačka, jakých jsou statisíce :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13620

Host
Hraju 5 měst a dnes mi ve 3 z nich padnul v honbě za pokladem jako hlavní výhra 1 ! střelec !. Zrušení balíčku je poslední kapka. Prostě o honbu se zajímat nebudu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

upozorňujeme, že došlo k jedné změně v aktualizaci. Hlášená oprava chyby:
  • Léčení jednotek v bitvě někdy nefungovalo. To by již neměl být problém.
V této aktualizaci neproběhne.

Děkujeme za pochopení.
 
Honbu za pokladem nedělám už teďka odměna za ní je no nic moc. A jestli budou fb z ní jen do baru tak už nevidím ani důvod proč bych jí měl. plnit.
Nebo prosím řekněte mi někdo důvod proč bych se měl start o honbu za pokladem? :)
 

Svatej

Legenda
Snad jen při přechodu do nové doby, kvůli získávání nových jednotek... jinej důvod už fakt nezůstal :(
 

peepee77

Veterán
Jo taky jsem ji zkusil jet když jsem poskočil do nové doby. Ale povedlo se mi dojít na konec jen 2x....vždycky na to zapomenu a časovej limit pro výběr doběhne svého konce. Takže už to taky okázale ignoruji :D
 

DeletedUser14042

Host
jsem na tom stejně :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Při přechodu do nové doby je v dnešní době mnohem jistější zisk jednotek v expedici a ta stojí mnohem míň času.
Možná kdyby se to zprovoznilo i na mobilu pak by se to stíhat někdy dalo. Honba za pokladem tím je už trochu mimo hru.
 

peepee77

Veterán
Ano, na jednotky z expedic spoléhám téměř výhradně. Sice teď v jednom městě mám i kasárna běžných jenotek, ale ve zbytku pouze tuláky a případně šampiony. :)
 

DeletedUser13815

Host
Ty body z pokladu - hraje vůbec někdo z "opravářů" tuhle hru? Co se věnovat radši tomu, že server občas neodpovídá na připojení?
 

Svatej

Legenda
Fernetka: Pokud ti hra neodpovídá i mimo chvíle, kdy probíhají aktualizace, tak doporučuju kontaktovat podporu. Nicméně to bude spíš problém tvého připojení/nastavení firewallu...;)

Jinak, co se týče zde ještě neohlášených změn, tak už to nakousl pes63 ve svém příspěvku.
Na betě už to je, že body z expedice (odměn za dokončení některých střetů) půjde rovnou do baru.

Innogames se k tomu vyjádřilo v tom smyslu, že chtějí znovu navýšit hodnotu balíčků FB, která byla devalvovaná zrušením limitu lvl VB a vydáním VB Arc.
 
Naposledy upraveno:

Zelda

Člen
Momentálně se mi nedá už přes půl hodiny připojit na Brisgard (a FW to nebude, protože A a D běží normálně). Jako při aktualizaci se to taky nechová, má někdo stejný problém? 2x se zasekla hra v průběhu expedice a pak už jen "web není dostupný, odpověď trvala příliš dlouho (přitom ping na cz2.foe probíhá v pořádku).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru