Diskuze k aktualizaci 1.96

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

je tady aktualizace 1.96. Můžete se těšit na tři nové Úspěchy, které mohou nově zdobit váš profil, a ukázat tak ostatním, jak jste skvělí! Také jako vždy dojde k opravě několika chyb. Celé oznámení si můžete přečíst tady.

Budeme se těšit na vaše reakce!
 

DeletedUser14042

Host
škoda že nepravíte ukazatel fb... když se mi poprve neobjevilo 100 fb myslel jsem že mě trefí..
 

DeletedUser11304

Host
Jsou na betě ještě nějaké úspěchy, nebo jenom tyto?
 

DeletedUser13611

Host
Já bych spíš uvítal možnost je v nastavení vypnout, minimálně jejich notifikaci o dosažení úspěchu. To zrychlení vyjednávání se hodí, takže se tam něco pozitivního zase našlo. Snad to nebude tak zasekané jako po prvním updatu úspěchů.
 

DeletedUser14049

Host
kdy už konečně bude ta oceánská budoucnost????
Škoda že nemůže být více přátel....
 

Coudycz

Nováček
Ví někdo jaký jsou kriteria pro získání toho Babinskýho?
Stačí vysmahnout sousedy u kterých to jde, nebo je potřeba vysmahnout všechny?
Tedy i ty u kterých to nejde?
 

Svatej

Legenda
Coudycz: Babinký bere v potaz celkový počet rabování, bez ohledu na jejich pozici v sousedství nebo obranu. Je to stejný systém jako se sbíráním zlata - po dosažení určitého čísla se ti zvedne lvl úspěchu.
 

Coudycz

Nováček
Jsi-li velkým bojovníkem, který dokáže porazit celé sousedství, je tento Úspěch tvůj.
Celé sousedství neporazím, protože bych musel některé vyházet z přátel ....

Každopádně díky za vysvětlení.
 

DeletedUser13041

Host
Mě se nějak při rabování nepromítá voyager - tedy možná je to jen visual bug - odečítají se pokusy, na obrazovce už mi neskáčou jaký a jestli jsem který suroviny navíc získal... Jinak Babinský super - jsem říkal když už achievy, tak jedinej, kterej chci, je za rabování. Ale s aktualizací jsem trochu čekal, že se spustí to historické miniokénko s Abíkem Einstejnovic.
 

DeletedUser8622

Host
čus,co se to děje??..už druhý den nemůžu rabovat sousedy..pořád "šedé" políčko..to tu armu můžu rovnou zbourat..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru