Diskuze k aktualizaci 1.98

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

čeká nás další a tentokrát poměrně rozsáhlá aktualizace. Od nynějška bude uložení budovy možné například i pro Skrýš tuláků, Studánky přání, Strážního ohně... Zkrátka pro všechny budovy s označením všechny éry. Opět se můžete těšit i na nové úspěchy a několik oprav chyb. Celou aktualizaci si můžete podrobně přečíst v oznámení na fóru.
 

DeletedUser13611

Host
Spíš bych ocenil možnost vypnout si zobrazovaní úspěchů, mě osobně nezajímají a když sklízím nebo motivuji a zaseká mi to flash, protože tam chcete spustit nějakou overlay vrstu s oznámením, tak mě to jedině naštve. Také by mě zajímalo, proč se po půl roce upravuje Moštárna, takovou úpravu bych pochopil v rámci řekněme měsíce, ale po takové době. Tady už si vážně přestávám být jistý čímkoliv. Začalo to ve velkém novou CE a ten současný vývoj mě spíš vede k tomu, že je potřeba zaprotestovat proti danému směru a pokud se nezmění, je načase změnit hru.
 

Svatej

Legenda
Já bych zas ocenil, kdybych nemusel potvrzovat přerušení opakovacího úkolu....:rolleyes: To je hrozná zdržovačka, když se každých 100 investovaných bodů proklikáváte 10 úkoly. A když deně proinvestujete třeba 7.000 bodů.:rolleyes:
 

DeletedUser11317

Host
Chtěla bych upozornit na změny v aktualizaci! Do oznámení byly přidány změny týkající se bodového ohodnocení některých budov. Více v oznámení.
 

DeletedUser11823

Host
Lorde - mám v cechu člověka, který (dle jeho slov) stráví denně nahazováním bodů i několik hodin (průměr je prý kolem 2,5 hod)... Možnost rychlejšího přeskakování opakovacími úkoly, nebo dokonce jejich úplné "zakázaní" by byla super pro spoustu takových hráčů :)
 

DeletedUser14057

Host
Uff, jelo vám to dneska normálně ? Já jsem se připojoval snad hodinu a půl. To se mi ještě nestalo..
 

DeletedUser14139

Host
Ta aktualizace bude kdy 5 dubna 2018,2019 nebo co
 

DeletedUser14282

Host
No ještě by to asi chtělo na D-éčku nějak zminimalizovat bugy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru