Diskuze k aktualizaci 1.99

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

po 14 dnech je opět čas na aktualizaci 1.99. Byla opravena velmi častá chyba s body výzkumu, které se chybně zobrazovaly a po vložení do výzkumu nebo velkolepé budovy docházelo k interním chybám. Také došlo ke zlepšení při prodeji budov. Od teď by se nemělo stávat, že si omylem prodáte budovu, kterou chcete. Přečtete si všechna vylepšení v oznámení a dejte nám vědět, jak se vám aktualizace líbí.
 

DeletedUser12994

Host
me by spise zajimalo, co bude dalsiho po teto aktualizaci.. protoze jestli bude verze 2.0, tak to by melo byt hooodne zmen a vylepseni.. protoze verze 2.0 znamena velike zmeny..alespon ve vsech ostatnich hrach... a nebo bude verze 1.991 ? :D
 

Henzis

Znalec
A nebo 1.100. Tečka nemusí být chápana jako oddělovač desetin ale jako rozdělení dvou čísel.
 

DeletedUser13872

Host
K tomu zprůhlednění velkých budov. Osobně bych spíše bral tlačítko na zobrazení základů všech staveb jako to je mnohdy jinde. Bylo by to efektivnější při hledání volného místa.
 

DeletedUser12994

Host
A nebo 1.100. Tečka nemusí být chápana jako oddělovač desetin ale jako rozdělení dvou čísel.
no uvidime jestli to tak bude :) jsem teda opravdu zvedav.. ale je zajimave, ze to zrovna vyslo na 5 lete vyroci FoE :D
konspiracni teorie, vim, ale jsem zvedav :)

K tomu zprůhlednění velkých budov. Osobně bych spíše bral tlačítko na zobrazení základů všech staveb jako to je mnohdy jinde. Bylo by to efektivnější při hledání volného místa.
tak alespon neco, protoze opravdu nevidim za ty velke VB a hodne me to stve, kdyz tam chci neco zmenit, prestavit apod.. tak stale jakoze presouvam VB abych za ni videl a pak nahodne klikam nez chytnu ci postavim to co chci v miste kakm nevidim...
ale pokud by slo zobrazit jen zaklady dane budovy, take bych se za to primlouval.. :)
 

Svatej

Legenda
K tomu zprůhlednění velkých budov. Osobně bych spíše bral tlačítko na zobrazení základů všech staveb jako to je mnohdy jinde. Bylo by to efektivnější při hledání volného místa.
No a zrovna takový nápad byl odeslán do němec.;) Takže se mooooožná dočkáme... nejdřív ale v červenci.;)
 

Svatej

Legenda
Hele Lorde ono by možná nebylo od věci kdyby jste někde napsali co se posílá do Němec a nebyli jako tajemný hrad v Karpatech :)
A proč asi máme sekci "nápady předané vývojářům" ? :D Teda krom toho že tam novátoři píšou offtoppic nápady... :D
https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?forums/nápady-předané-vývojářům.162/

K aktualizaci: Už aby tu byly ty 2 rozšíření navíc. :D nic jiného mi v téhle aktualizaci nepřijde nijak světoborné...

To je jedno kam se to odesle vysledek bude stejny :)
To je fakt. :D Věděls že cechovní expedie je z větší části hráčský nápad který prý vyplodili na ENG servru? :p
(tohle mi alespoň tvrdil jeden hráč z ENG... ;))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru