Diskuze k Android aplikaci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10353

Host
Já udělal instalaci klasickým vyhledáním "Forge of Empires" v Obchod play, který má každý systém Android.
sc20120307-071526.png
Díky vývojářům . Skvělá práce . Na 4 jádrovém tabletu 11´´ obrazovka : super. Některé funkce zatím nejedou , ale to časem doladí.
 

Henzis

Znalec
aplikaci stazenou mam ale android neumoznuje prihlaseni pres Google+ a nebo FB pritom prihlasovaci udaje mam s kterejma se prihlasim na forum ale neprihlasim se s nima do hry samotne

Odhlaš se z hry, a při přihlášení dej že si zapomněl heslo. Bude poslán odkaz na reset hesla a nastav si jej.

Tome ne všechny verze androidu ji musí mít.
 

traktorista

Odborník
To s tím nedostatkem paměti je asi nějaká chyba, protože nic jsem nemazal, dal pokračovat a hra se pak normálně rozjela.

Vypnutí animací ve městě bych uvítal i na Androidu, ale jinak fajn, už se těším na vládnutí a válčení z duchen :D
 

DeletedUser2059

Host
To já taky, budu mastit v posteli, v teple a to bude bodů. Henzi, máš pravdu, má chyba, ne všechno má všechno.

Luba341, jsme rádi, že vše fakčí!
 

01Beowulf

Nováček
za mne spokojenost....vše šlape a navíc se mi přihlášení na mobilu nehádá s přihlášením v PC....takže sbírám na C a bojuju na A skoro v jeden čas :))
 

DeletedUser2059

Host
Moc se mi líbí v bojích, že si vše mohu přiblížit a že se na obrazovce objeví i kolik obrany a útoku dostala jednotka, když přejela na to území.
 

DeletedUser4125

Host
Za me taky rozhodne super, diky!
Appka jede svizne, ze tam neni zatim vsechno mi zily netrha, hlavne ze je vyroba a motivace :)
Jen mi chybi indikace neposbirane vyroby tou krabici, ktera je na PC videt pod ukoly (coz je jeji mnohem uzitecnejsi funkce, nez hromadne posbirani :p), takze si obcas nevsimnu, ze sem neco neposbiral.

Ad stiznosti na stahovani, pokud ma nekdo pomale mobilni pripojeni, tak je klidne mozne, ze se par paketu ztrati a stahovani se restartuje. Toto i FUP se da resit snadno - existuje vec, ktera se jmenuje Wi-Fi ;-) Ne kazdy ji ma sice doma, ale dneska uz kdejaka restaurace nebo obchodak broadcastuji svoji free wi-fi, takze staci se postavit pred nejblizsi zaprdeny mekac, pripojit se na tu jejich a stahovat (taky jedine, k cemu je to bistro s plackama z kafilerky dobre) ;-)
Samozrejme doporucuju dodrzet zakladni zasady bezpecnosti pri pobytu na nezabezpecene Wi-Fi, tj. nedelat nic, co zahrnuje odesilani citlivych veci jako hesla apod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12585

Host
Musím uznat že je to výtečné ! :) jen mně mrzí že jak dám armádu nejde manipulovat z obranou jednotkou pouze jen z útočnou :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Obranou armádu snad můžeš nastavit, ne? Musím se hned podívat :)
 

sams999

Turista
...a taky chybi zpravy, moznost nastavit v profilu hlasky a zbozi, chybi prehled novinek velkolepych budov aj. Stejne jako na Apple. Orezana verze. A navic opet "vylepseni" - do dneska narozdil od pc slo v udalostech pres ikonu navstivit cizi mesto a vybrat si tak objekt, ktery chci motivovat. Ted uz muzu jen odmacknout pomoc :(
 

DeletedUser2059

Host
To už se psalo v příspěvcích na starších stranách, jinak můžeš si jméno zapamatovat a pak ho najít mezi sousedy nebo přátely či cechovníky :D
 

DeletedUser10081

Host
Tak dlouho jsem se těšila na tuhle apku až jsem z ní úplně zklamaná, zkoušela jsem hru rozjet na dvou tabletech i Samsungu S4 a u všech třech mi to na 99% píše že nemám dostatek místa i když mám volných x GB, zkoušela jsem apku vypnout, restartovat přístroj, ale nic nepomáhá, stále mám 99% a konec, nevíte někdo co s tím ? :-(
 

DeletedUser10081

Host
ano místa mám opravdu habaděj, na S4 se to asi po dvacátém pokusu o dostáhnutí dostalo na 100%, tak to ještě nebudu vzdávat ani na těch tabletech, ale s takovýma problémama jsem se ještě nikdy nesetkala a že s tím má problém hodně lidí....
 

DeletedUser4810

Host
Hurá, hurá a zase hurá a k tomu 3 x sláva = konečně se dočkali i Androidi, mě to funguje na jedničku/vše jak má, trochu jsem tápal v orientaci, ale to se časem podá :) = zatím jsem našel vše potřebné i zprávy
v nějakém příspěvku jsem zachytil, že měla být odměna za přihlášení ?, co a kolik, ale ničeho jsem si nevšiml ?
tak snad to pošlape jak má
a ať to u mě není zvykem, chválím vývojáře :)
 

DeletedUser9628

Host
Velká pochvala vývojářům, to jsem teda ani nevěřil, že to na Androidu zprovozní, jsem mile spokojený :) Bohužel ne všem to půjde na jedničku, v tom je Android trošku zapeklitější, skoro každé zařízení je hardwarově jiný, tak než se to odladí pro všechny, tak to nějakou dobu potrvá. Mě (Motorola Photon Q, Android 4.4 CarbonROM) funguje APPka na jedničku, bez problému. Heslo si pamatuje, na první spuštění to sice chtělo stáhnout 275MB, ale po dalším přihlášení již ne. Nečekám, že aplikace na mobil bude mít plnou verzi prohlížečové verze, ale koukám, že se vývojáři o to pěkně snaží a chválím překvapivě plynulost hry, i když jsou animace zapnutý! ;-)

PS: taky jsem nemohl najít Odhlášení nebo vypnutí hry, takže jsem to řešil na tvrdo, že by se vývojáři inspirovali ve Windows 8 a tedy Odhlášení (vypnutí) je "logicky "v Nastavení?? :)
 

DeletedUser12589

Host
Čau da se nějak vyřešit to opětovný stahování dat,po přihlášení? Dikec
 

DeletedUser

Host
skoda ze nefungujou zpravy a chat a taky neukazuje dokoncenou vyrobu a zahalejici budovy, nebo jsem na to aspon neprisel
 

DeletedUser7592

Host
Dobré ráno všem androiďákům, potřeboval bych poradit, jak posílat a hlavně přijmout přátelství.
Prosím ale radu od někoho, komu se to již podařilo, a ne radu "jak by to mělo/mohlo" jít.
Děkuju
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru