Diskuze k Archeologické události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Myslím že i pod pískem kde neni nic vidět by melo občas něco být
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3903

Host
Na wiki se psalo, že prý může. A mám nejisté tušení, že ano, ale nejsem si stále jistý, jestli je to pravda, nebo se to odkrylo tím že jsem prokopal/vyhodil do vzduchu okolí.

Každopádně bych na to moc nespoléhal, dnes jsem si na to dával pozor a nic mi z těch prázdných písčitých políček nepadlo. Takže bych se raději dál držel strategie chytře kopat stále dopředu, kašlat na denní bonusy a co nejefektivněji používat nástroje.
 

DeletedUser13872

Host
Na bete jsem toho mnoho z eventu neodehral ale tuším že jsem tam i neco pod písken našel.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Na bete jsem toho mnoho z eventu neodehral ale tuším že jsem tam i neco pod písken našel.
to se ti může zdát, když odbouchneš dynamit tak odkryješ všechny pole kolem takže i ty který jsi měl šikmo (ve stínu) takže tam jsi neviděl nic a pak zjistíš po odbouchnutí že tam něco je ale přitom předtím jsi to vnímal jako čistý písek
 

Dědeq

Znalec
Podle mě vznikly nejasnosti tímto: ""However, it is important not to presume that just because no prize is visible on a sand tile means that the tile doesn't contain anything.", což je věta z popisu na Betě, která nejspíš měla znamenat, že na písku, který je zatím skrytý v temnotách, nejsou odměny vidět, dokud se políčka neodkryjí a nezesvětlají. V tom duchu se na to téma diskutovalo i na EN wiki u eventu. Takže spoléhám na to, že to bylo jenom nešikovně napsáno.
 

DeletedUser13872

Host
Tak dnes jsem začal prvni denni úkol, ovšem jsem jeste nic neodkryl, cejam az bude kolotoč nebo renovačky.
 

dudasek

Znalec
odměny jsou i pod hladkým pískem..ovšem když jsou zasypané vidět nejsou-logicky!když práskneš dynamit občas něco objevíš..jinak lopata i štětec taky obnažují chodby...může a nemusí tam něco být-myslím v písku...
 

DeletedUser8015

Host
Můj názor, bez dia se budova světový veletrh se všema stupněma nedá udělat.
Kdo to dá bez dia, tak byl buď jasnovidec a věděl, kde jsou ukrytý sošky, nebo
měl zkrátka štěstí.
Schválně na konci eventu písněte, kdo to dal na 10. vylepšení bez dia.
Přeju všem hodně štěstí a zábavy při kutání ;)
Jinak ještě dodám, tenhle event nemá chybu.
 

DeletedUser3903

Host
Od včerejška si na to dávám pozor a i když mám malý vzorek (cca 3 velké sety nástrojů), tak pod pískem, na který vidím, ale ve kterém nic není naznačeno, jsem po odkopání nic navíc prozatím nenašel. Na 90% bych tvrdil, že tam tedy nic navíc není a není důvod to cíleně odkrývat.

Co se týče potřeby diamantů - spotřebováno méně než polovina dostupných svitků na 6 sad nástrojů, přesněji 1.980 svitů z celkových 4.155, a mám 127 relikvií z 200 nutných. Tedy kus za polovinou. Bez problémů by mělo jít dosáhnout max levlu.
 

dudasek

Znalec
poslední dobou dělají eventy,že se při chytrém utrácení komponentů dá dosáhnou bez dia max.level budovy...+mi zbývá 2 upgrady na další budovu...denní odměny občas svádí nerozumně plýtvat

k písku-náhodou jsem bouchal dynamitem a něco pod prachem v písku našel-když je odkrytá jedna strana už by se měla odměna odkrýt..
 

Dědeq

Znalec
Obecně bych se tedy připojil k názoru, že tenhle event má, když nic jiného, zajímavou minihru. Žádné přitroublé karnevalové losování.
Další člověk mi napsal, že něco našel pod viditelným (již světlým) pískem, na kterém nic neleželo. Tak nevím, jestli dynamit tak mate, nebo jestli na tom něco je.
 

Mrtvejmagor

Veterán
No já sem tam teda jeste nic nenašel a to jsem vypotřeboval tak 4 velký sady, tak tam bude šance asi 0,000prt %...
 

DeletedUser12887

Host
Taky doufám, že to dám bez dia :)
Jinak event je ok, až na ty úkoly výroba, což třeba na mobilu klikat je celkem otrava, když tam není možnost hromadného sběru.
Trochu bych řekl, že je rozdíl na PC a na mobilu co se týče těch ukrytých odměn, na mobilu se to odkrylo i dodatečně, až poté co se odkryly dlaždice víc vpravo :)
 

Dan 77

Veterán
Ale sběr více budov jedním tahem tam jde, to stačí. :D
Jak to myslíš s odkrýváním? Vždyť i na PC se postupně tmavé dlaždice odkrývají, jak jdeš postupně doprava. Nebo myslíš ty světlé pískové dlaždice?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru