Diskuze k Archeologické události

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem carameels, 29. dub 2019.

1. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    d arvit: Už asi podruhé jsem ve tvých příspěvcích zaznamenal zkratku BP jako odkaz na vývojáře či firmu? nějak nechápu její význam, prosím vysvětli co tím BP myslíš.

Napadá mě totiž zda neodkazuješ na BigPoint, což je konkurenční firma a s innogames nemá co vím nic společného...

Dan 77 a petrpivoj za toto poděkovali.
  2. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Já myslel že je to british firma přes benzín

3. d arvit

d arvit Komentátor

Registrace:
    6. úno 2016
    tak ted jsi mě dostal, ano je to zkratka BigPoint:
    síla zvyku, roky jsem se pohyboval na herním foru této společnosti a ted tu zkratku automaticky píšu všude :confused:
    budu se na to snažit dávat pozor, ale neslibuju že mi to zase někdy uklouzne ...

LordFrunDor za toto poděkoval.
  4. Bonaparte I.

Bonaparte I. Nováček

Registrace:
    19. úno 2016
    Tak já mám už všechny svitky pryč a našel jsem jen 80 sošek, poodkrýval jsem všechno co šlo, pod světlým pískem nikde nic nebylo, měl jsem několikrát i celé okno polí, kde nebylo téměř nic, natož soška, je to asi i o štěstí kolik sošek mu tam každému bylo dáno, nic takového se mi ještě nic nestalo, bez diamantů teda max. 6 úroven´.... ?

5. sabinabetty

sabinabetty Forge Einstein

Registrace:
    3. lis 2014
    Bez diamantů jde dát v pohodě i 10. úroveň pokud si zvolíš dobrou strategii že neodkrýváš vše co jde, hlavně ne světlý písek pod kterým nejde nic vidět, ale odkrýváš hlavně jen zlaté sošky

Dan 77 a Mrtvejmagor za toto poděkovali.
  6. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    Já dám v pohodě 9. Úroveň ale 10 asi jen tak tak nebo za dia...

7. Bonaparte I.

Bonaparte I. Nováček

Registrace:
    19. úno 2016
    Světlý písek jsem neodkrýval, jen jsem ti zkusil na začátku, souhlasím, že 10 úrovní lze splnit pouze přímočarostí bez otvírání váz... :confused:

8. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    Nápad dobrý, pokud by se princip opakoval někdy příště, chtělo by to trošku pořešit ovládání.
    Je fajn, že když vyberu nástroj, že se mi automaticky používá znovu. Ale pak nejde sbírat odkryté předměty. A pokud dám intuitivně [esc], zavře se celé okno s eventem, místo toho, aby se jen deaktivoval nástroj.
    Představoval bych si tio tak, že [esc] zruší aktivní nástroj, pokud není aktivní nástroj, zavře událost.

fmash- a Dan 77 za toto poděkovali.
  9. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    80 sošek = 4 vylepšení
    +2 vylepšení z úkolů = 6 vylepšení
    6 vylepšení znamená, že budovu v základu (na 1. úrovni) 6× vylepšíš, takže ji dostaneš na 7. úroveň.

Jinak chce to kupovat pouze největší balíček nářadí za 330, protože to je nejvýhodnější balíček.

Zatím jsem utratil jen asi pětinu nářadí (z čehož už můžu usuzovat, že na 10. úroveň bez diamantů dosáhnu, ale dopadnout to tak nemusí no). Pořád doufám, že už tam bude ta renovačka jako denní speciálka. :( Potřebuju jich ještě dost a ostatní denní speciálky mě fakt netankují, ani svatyně už.

Naposledy upraveno: 15. kvě 2019
  10. Monkeyskunk01

Monkeyskunk01 Nováček

Registrace:
    4. čer 2018
    Nebyla ještě že? Já jsem si dneska říkal, jestli jsem to některý den přehlédl nebo co se děje. Většinou minimálně 2x za event a teď půlka za náma a pořád nic. Doufám, že se tam nakonec objeví.

Dan 77 za toto poděkoval.
  11. mikikim

mikikim Psavec

Registrace:
    25. kvě 2014
    Aktuálně jsem na osmé úrovni a myslím si, že to na tu desátou dotáhnu.

12. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Možná tam nebude, abychom neměli dost renovaček na Mars. Anebo to dají úplně na konec, kdy budeme mít našetřeno nejvíc nástrojů na kopání sošek a váz.

13. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    na betě prý měli 2*malou jednu velkou renovačku-zase neměli lordovo sídlo a kiosek.
    tuláčí líheň rovnám na roveň útočiště šampiona
    zbývá 7:jedno by měl být kolotoč(já jich minule dal 13),tipuji ještě jedno "zmenšovadlo"...takže 5 šancí na renovačku???

14. Monkeyskunk01

Monkeyskunk01 Nováček

Registrace:
    4. čer 2018
    Tak za ty cca 3,5k svitku co slo do ted ziskat jsem zvladl 217 idolu - takze max level jistej. K tomu asi 10 renovacek, cca 350FP, 150+ zbozi, nejaky ty jednotky, bonusy, svatyne, medaile.... A jeste mam 8 stetcu a 6 lopat a dynamitu. Takze za me spokojenost. Myslim, ze kdyz u toho clovek premysli, tak nemuze mit problem s max levelem vystaviste ;)

15. Yangus

Yangus Psavec

Registrace:
    5. říj 2016
    No asi jsem udelal chybu někde. Dojdu si pro ty FB ale ty potřebné 2 rozšíření už těžko.
    A to jsem šel furt vpřed. Ovsem 8lvl taky půjde. Renovačky se hodí vždy.
    Prvni event budova kterou nerozšířím na max.

16. dudasek

dudasek Člen

Registrace:
    25. kvě 2017
    --taky jsem si myslel,že jsem MAXIM,ale dnes jsem zjistil,že mám Pilíř hrdinů "jen" 6lvl a šlo 7..už je z něj troska s 2fp...pomalu smazat/sklidit do invu....těch dnů,co mohl dávat 3 fp....jsem zvědav,jestli dám výstaviště na max,nebo jen 9...trochu jsem ulítl na vázách,ale kolotočů jsem nasekal 13...

17. Yangus

Yangus Psavec

Registrace:
    5. říj 2016
    Tak zrovna ten pilíř mam hned 2x
    Kolotoč mám 4 pak jsem toho raději nechal a čekal na renovačky

18. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Vyhrál jsem jenom 13 renovaček, to je málo, chybělo mi min. 19 (takže ještě 6), nemluvě o tom, kdybych chtěl nějaké do zásoby.
    A jestli Výstaviště dám na 10. úroveň, budu to mít jen tak tak - taky jsem se totiž nechával dost svádět vázami.

19. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Abych přispěl svou troškou do mlýna, tak kolotoče mi padly celkem 2, renovačka žádná. Ale můžu si za to sám, protože mě tak bavilo kopat písek, že jsem prostě nedokázal šetřit nářadí :D
    Jinak poslední dni už sošky ani nesbírám, desítka bez dia na pohodu, ale když zrovna nebyl kolotoč nebo renovačka, neplýtval jsem na vázy, pokud se nesvezly se soškou.
    Za mě vydařený event, ve kterém je snad poprvé, co jsem zažil, zábavná minihra, a ne jenom tahání jednorukého bandity.

Dan 77 a d arvit za toto poděkovali.
  20. Dan 77

Dan 77 Veterán

Registrace:
    20. čer 2012
    Jo přesně, na tohle je podle mě ten event primárně dělaný. Vývojáři asi počítali s tím, že hráči budou kopací víceméně denně, nehledě na denní speciálku. Jenže pak je nemalá a nezanedbatelná skupina hráčů, které z těch speciálek nezajímalo nic jiného, než renovačky nebo kolotoče. Takže jsem v podstatě celý event šetřil, abych ten písek začal kopat a vybouchávat současně se šancí na renovačky - a zabralo to asi hodinu a půl v kuse. :D Takže zábavnější to je, ale hodina a půl je přecejen dost. :)

LordFrunDor a fmash- za toto poděkovali.