Diskuze k Archeologické události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dědeq

Znalec
Takže jsem v podstatě celý event šetřil
Právě tohle mě obvykle frustruje na eventech - pořád jenom čekat a čekat, až bude za co vymlátit lístky/lampy/energeťáky, a vlastně je to jenom mnohadenní práce, aby člověk získal tu odměnu na konci a v konkrétní den speciálku. Tentokrát to bylo o něčem jiném, protože i samotné utrácení svitků (resp. nářadí) byla zábava; ale holt to má jiná úskalí :)
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Tak dneska jsem ještě asi 5x kopnul dál a hned 2 kolotoče :-D Podoba eventu fakt parádní, mohl bych kopat do nekonečna :-D Jen mě trošku mrzí, že zrovna tady není liga skrz sošky nebo vzdálenost. Rád bych věděl, jak sem na tom v globálním srovnání :-D
 

Joxer

Psavec
Je fajn, že když vyberu nástroj, že se mi automaticky používá znovu. Ale pak nejde sbírat odkryté předměty. A pokud dám intuitivně [esc], zavře se celé okno s eventem, místo toho, aby se jen deaktivoval nástroj.
Představoval bych si tio tak, že [esc] zruší aktivní nástroj, pokud není aktivní nástroj, zavře událost.
Stačí znovu kliknout na nástroj, co zrovna používáš a on se ti odebere. Ale chtělo by to nějakou zkratku na deaktivaci nástroje, souhlasim.
Jinak už teď mám 8 rozšíření + světový veletrh úr.1 a budu ještě mít rozšíření z posledního úkolu. Takže u mě spokojenost. Dosáhnu tak na komplet vytuněnej veletrh.
 

DeletedUser9906

Host
Nevím, proč potřebujete deaktivovat nástroj, ty odkryté věci skáčou samy do inventáře, když se posune mapa
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Nevím, proč potřebujete deaktivovat nástroj, ty odkryté věci skáčou samy do inventáře, když se posune mapa

Vidíš, tohle já nechtěl zkoušet :-D Jednou mi přišlo, že mi odměna zmizela po odbouchnutí dynamitem, naštěstí to byl jen optickej klam. Stejně jako s objevením vázy, když netrčí. Pokud netrčí, prostě tam nic není. Nebo se mi aspoň nestalo, že by bylo.
 

Dan 77

Veterán
Nevím, proč potřebujete deaktivovat nástroj, ty odkryté věci skáčou samy do inventáře, když se posune mapa
V oznámení píšou toto:
Jakmile odměnu zcela odkryjete, klikněte na ni a seberte ji. Buďte opatrní! Ujistěte se, že nebudete postupovat hlouběji do hrobky, aniž byste odkryli odměny, které chcete. Jakmile zajdete příliš daleko, není možné se vrátit a odměna je navždy ztracena.
Takže jsem z toho skoro zmatený. Asi jde o to, že vykopané odměny se budou posunem mapy sbírat samy, nevykopané zůstanou a propadnou. Ale tenhle detail už nikde nepíšou, a tak jsem raději neriskoval ztrátu odměn...
Vyskočí ti o okénko, cos vyhrál, když se ti posune mapa? Nebo to už jde jenom rovnou do invu bez informačního okna?

Doplnění: Na Wiki píšou ještě tohle:
K sebrání odkryté výhry není třeba žádný nástroj, stačí na ni kliknout. Odkryté výhry se budou sbírat i samy, jakmile se posunete dále do hrobky, pozor ale, abyste za sebou nenechali nějaký poklad, který zůstane pod neodkrytými dlaždicemi!
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Asi jde o to, že vykopané odměny se budou posunem mapy sbírat samy, nevykopané zůstanou a propadnou. Ale tenhle detail už nikde nepíšou, a tak jsem raději neriskoval ztrátu odměn...
Já to jel bez ručního sběru. Vázy, co jsem vykopal tak při postupu z mapy vyskočilo okénko s obdrženou odměnou, jako bys jí vybral ručně. Ale díky tomu, jak jsem byl zabranej do kopání a nemusel jsem za sebou ty věci sbírat, tak jsem ty oznamovací okna s výhrou ignoroval a teď mám v inventáři 9 kolotočů, které sotva využiju. Nechal jsem se trochu strhnout. Ale o již vykopanou vázu nepřijdeš a o okno s infem taky ne, to samé o sošky a nástroje. Sbírá se to všechno automaticky jako při ručnim sběru, akorát, že na to neklikáš, to je jedinej rozdíl, neboj . Ručně jsem sbíral jen nástroje co jsem zrovna už neměl a potřeboval jsem je na další postup.
 

d arvit

Odborník
já teda taky ručně sbíral :)
k možnosti získat lvl 10 bez dia, úplně na pohodu, i lvl 11 by šel snadno udělat při současném zaměření na vedlejší cenu (kolotoč, renovačka, studánka atd.)
 

DeletedUser13872

Host
Tak nakonec aspon 9lvl budu mit.
S hednim rycem a 35 svitky už toho mnoho nenadělám
 

traktorista

Odborník
Za mě fajn event. Kopání zábavné, hlavní výhra dosažitelná. Kolotoče docela naprd, ale zase pro kratší dobu hrající Kiosek a Lordovo sídlo.
 

DeletedUser16309

Host
Ahoj, chtěl jsem se zeptat ... Mám v této řadě vše hotové a co šlo vykopat to je vykopané a přesto mám vylepšení veletrhu jen 5x ... Nedá se s tím něco dělat? Prosím
 

Dan 77

Veterán
Ne. Bylo potřeba taky kupovat pouze za svitky nejdražší, největší a nejvýhodnější balíček nářadí (v hodnotě 330).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru