Diskuze k Archeologické události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí průzkumníci,

už ve čtvrtek, 2. května, se můžete těšit na novou událost ve vašem městě - Archeologická událost. Odkrývejte předměty schované v písku - vázy, zlaté modly nebo nástroje, které tam nechali průzkumníci před vámi. K odstranění písku používejte nástroje a hledejte ukryté poklady!

Více o události se dozvíte tady.
Těšíme se na vaše reakce, otázky či připomínky. Diskutujte v tomto vlákně.
 

DeletedUser16115

Host
Ten chybějící útočný bonus kolotoče je jen chyba v oznámení, nebo má vážně jenom obranný bonus?
 

dudasek

Znalec
doufám,že pochopím použití štětce,lopaty výbušnin...a budu mít štěstí při použití...
 

DeletedUser16021

Host
To bude kutání. Jsem na to fakt zvědavej . Líbí se mi jak každý event má jinou funkčnost.
 

Svatej

Legenda
Hmmm, vzhledem k tomu že patřím ke generaci která strávila mládí na superhrách.cz, tak bych mohl přesně jmenovat strategii, která je až na pár grafických úprav úplně stejná jako tento event.... :D Ale to by asi bylo proti pravidlům fóra... ostatně, vyjednávání v expedici je taky graficky obměněný
logik
... :D Takže innogames prostě šáhlo po léty osvědčené kvalitě... proč ne. Aspoň vím dopředu jak to hrát. ;) :D
 

DeletedUser16021

Host
Tak urcite.Pokud tedy nejsou "archeologicke "nastroje jen preskinovana origami.
Jasan. Origami bych spíš sloučil s fotbalem. Přeci jen posun po hřišti a skákání žabky je podobný. Tady to bude snad zajímavé o tu lopatu a dynamit s tím co vzápětí odkryje nebo neodkryje písek. Zda narazí nebo nenarazí na kámen a zeď. A pokud to budou mít hráči každý jinak. Aby jeden z cechu nerazil a pak ostatní nejeli podle něj
 

dudasek

Znalec
Lord- můžeš nás neznalé poučit o té hře od L?má to nějaké vychytávky,nastiň nějaké postřehy...klidně i osobku,ale bude to zajímat víc lidí-jsme v krčmě,tak by nějaký návod,zvlášť jestli bude přenosný i na FoË vadit nemusel,že?
 

DeletedUser13872

Host
Tato akce se mi zamlouvá, zase neco jiného. Uvidím jak to půjde, přeci jen získat 7 rozšíření v te chodbr bude docela složité, ovšem pokud se nepodaří zisjat vše smutnit nebudu, budova je celkem velká ( místo by bylo ) a niktwrak zázračná. Určitě tu časem budou přepočty jak se vyplatí nebo nikoliv.
 

dudasek

Znalec
jako cestu je potřeb brát na zřetel-svatyni už dnes ani nestavím a mám jich v invu 10+ i když už o ně dlouho neusiluji a eventy hraji tak,abych je nemohl získat...6*4 za 10fp+10 zboží je dobré-jen jsem zvědavý,jestli se mi podaří to složit-i když to v mém městě bude vypadat poněkud extrvagantně
 

Haspro.TR

Turista
Hned u druhé dlaždice přes nápovědu (použít lopatu) nejde lopata použít - máte to stejně nebo je to jen u mne (vina počítače)?
 

Dědeq

Znalec
Jo, dost lidem (nejen mně) :) dělalo zpočátku problém přijít na to, že nářadí se dá použít jenom na prázdnou plochu, tj. nesmí na ní být písek (samozřejmě vyjma štětce).
Vypozoroval jsem, že pokud v písku není vidět odměna, žádná se tam neskrývá.
Obecně odměny dle mého zatím nic moc, a to už jsem toho sebral mraky.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3903

Host
Docela fain minihra, líbí se mi. Co se týče dosažení maximálního levlu výstavy, neměl by to být problém. Utratil jsem (mně dostupných) 1.320 svitků za balíky nástrojů a jsem na 88 idolech z 200 potřebných. A jelikož méně než třetina celkově dostupných svitků mně dostala za více než třetinu nutných idolů, hrubým propočtem každý, kdo udělá úkoly a kupuje pouze velké baléky maximálního levlu dosáhne. Zcela bez diamantů.

Samozřejmě to chce při minihře trochu používat hlavu, jaké nástroje efektivně použít aby se člověk dostával stále dál a přitom odrýval do nejvíce políček. Ale nemám zatím žádný problém ani s rovnoměrným využitím nástrojů. Včera mi zbyly dvě lopaty a dnes naopak jen jeden štětec. Takže nic by se nemělo hromadit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru