Diskuze k Automatickým bitvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

ve středu, 6. prosince, se můžete těšit na novinku. A tou je automatická bitva. To znamená, že budete moci zahájit automatickou bitvu přímo z předbitevního okénka se správou armády. Pro více informací si přečtěte oznámení a napište nám vaše názory.
 

DeletedUser13384

Host
Tak tohle bude jizda :). Dlouho jsem se na tuhle chvili se svym 93lvl Alcatrazem pripravoval :).
Dekujeme pekne.
 

DeletedUser13384

Host
Prave jsem udelal testovaci jizdu na farmicim hexu a 80 boju dal za necele 4 minuty. to je hodne velke zlepseni od puvodnich 15-20 minut.
Spis jsem ale zvedavy jak to bude fungovat v akci kdyz to pojede 10+ lidi v jedne mape najednou pac uz ted mi kolega rikal ze kdyz jsem bojoval ja tak pro nej to bylo temer nehratelne :).
Ale zatim si nemuzu stezovat.
 

Dan 77

Veterán
U mě to teda není žádné zrychlení (na výsledek bitvy čekám pěkně dlouho) a pokud nevím, co je tam za obrany, je to vždy risk prohry, protože nemůžu ovlivnit, co se v bitvě stane podržením jednotky v 1. kole vzadu nebo vzdáním bitvy.
 

DeletedUser7728

Host
Automat je na kliknutí, ale nahazování/výměna army trvá cca.10 sekund :confused:
Prostředí nestabilní - ping lítá sem-tam o_O Kde udělali soudruzi v Merkelandě chybu o_O
Možná by to chtělo posílit servry kolem přepočtu CVC o_O
Jsem věřící člověk v přeprogramování FoE do HTML5 už "brzo" o_O Jen doufám, že do té doby nestanu se klientem Chocholouška nebo mne neklepne pepka o_O
 

Svatej

Legenda
No, vzhledem k tomu že automat nepoužívá bonus z krakena (fyzicky se neodečítává z ukazatele bonusu) a zřejmě nepočítá ani s kritikem z AO, tak to vidím jako dost zásadní nedostatek.
 

DeletedUser12887

Host
Ještě do včerejška to běželo perfektně

Jenže bohužel jak už je zvykem co běželo perfektně se udělá tak aby to nefungovalo vůbec.
 

DeletedUser13872

Host
Používal jsem to akorát v expedici na jednoduché bitvy na něco složitějšího to nemá smysl.
 

Ruda80

Dopisovatel
Mám takovej hloupej dotaz, jakej že je rozdíl to udělat v okně jednotek nebo na začátku bitvy kromě jednoho kliknutí navíc:D
PS: už jsem to taky zkoušel.
 

DeletedUser12887

Host
Tohle je dobrá věc, na mapě určitě pohoda aspoň v OB stačí 8 úhořů na automat a jede to jak namydlený blesk.
CE tam záleží jak kde, v současnosti se dá na auto bitvu kromě asi dvou střetů v klidu dát 3 kola, v OB určitě 2 kola, ale spíš bez problémů 34 střetů.
CvC je to horší záleží na obranách, ale taky dobré, zvlášť tam, kde jsou v obranách kopiníci, je to velký přínos a zrychlení jinak otravných bitev.

Ještě bych dodal 34 střetu od nuly..jinak jich jde automaticky mnohem víc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru