Diskuze k Benátskému karnevalu

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

karneval se blíží! A ne ledajaký. Benátský karneval už 22. února roztančí vaše města hudbou, hrami i zábavou. Nenechte si ujít tuhle barevnou událost a plňte úkoly, za které vás čekají parádní odměny. Vaše město může zdobit třeba Velký most, který budete moci vylepšit až na sedmou úroveň! Podívejte se, co všechno na vás čeká a napište nám, jak se těšíte!
 

Svatej

Legenda
Ještě.... jeden.... den!!!:mad::mad::D
Hele, na portugalském fóru je oficiální informace že event spustí o půlnoci z 21tého na 22tého.
Což při přepočtu na náš čas je 23:00 21tého.

Můžete tuhle informaci potvrdit? :)
EDIT: No tak vzhledem k objevení odpočítávání už bezpředmětný dotaz. ;)
 
Naposledy upraveno:

Ruda80

Dopisovatel
Pokud tam opět nebude 2x získej provincii tak ten most určitě beru, jinak si radši budu vylepšovat mys. Každopádně budovy to jsou hezky graficky zpracované.
 

dudasek

Znalec
Pokud tam opět nebude 2x získej provincii tak ten most určitě beru, jinak si radši budu vylepšovat mys. Každopádně budovy to jsou hezky graficky zpracované.
podle BETy tam bude infiltruj 2*,vyjednej sektor (bez boje) 1*,pak vyjednej sektor 2*..zaber provincii!-a to je jen hlavní úkolová řadě!
v denních úkolech se bude zkoumat/nebo zboží do cech.pokladny.... infiltrovat sektor 2* a zabírat 2 sektory-takže by ti to mohlo vyjít na získání jen 1 sektoru :)
 

Dědeq

Znalec
Víme, kterého dne začnou denní úkoly? Hned první den, tj. 22., nebo tam bude nějaké zpoždění?
 

DeletedUser

Host
To video mě pobavilo, portréty jsou krásné, grafika příjemná, těším se ...
 

DeletedUser13872

Host
No z odměn mě zajímá akorát tak ten most ale když ho nezískám na max lvl tak se nic neděje.
Budovy se budou hodit hlavně do oceánky když je tam hodně vody.
Jinak jsem zvědav hlavně na ty hry ( beztak to bude klasické otevírání ).
 

dudasek

Znalec
fmash se ptal na "denní úkoly"...podle mně jsou to ty úkoly,které přibývají den po dni a na které se čeká...ty se objevují až po skončení hlavní úkolové řady..tak jestli budou přístupné hned první den dostane LFD palec :)
 

Svatej

Legenda
tak jestli budou přístupné hned první den dostane LFD palec :)
S5UY.png
Jak vidno, splněno 21 úkolů. Tedy hlavní úkolová řada (20) + 1 denní úkol za dnešek. ;)
Požaduji slíbený palec!!! :D:p (spokojím se i s králiččí packou, ale lidskej palec by byl stylovější:D)
 
Nahoru