Diskuze k Budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Před několika dny nastal ten den, kdy se Marty McFly ve filmu Návrat do budoucnosti do budoucnosti skutečně vrátil. My ve Forge of Empires se tam podíváme také. A to už ve středu 4. listopadu! Těšíte se na hoverboardy, futuristické vědecké vynálezy a lidskou společnost, která se naučila chytře využívat přírodu a přitom ji chránit?

Nový kontinent, nové jednotky, nové velkolepé budovy i hráčské portréty. Na jakou novinku z nové herní doby - Budoucnosti - se těšíte nejvíce?

Ptejte se na to, co vás zajímá. Rádi vám odpovíme :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2298

Host
No.. podle oznámení a obrázků mohu jen sdělit, že ty 2(+1) nové velkolepé budovy jsou z mého osobního pohledu graficky celkem nehezké.. Napsal bych i hnusné jako noc ale to by se mohlo asi dotknout něčího jemnocitu :)
Co se týče bonusů budov.. tak rabovací bonus... ehm... už teď hráči často pláčí jak jim jiný dělá bebí a krade jim věci.. a nyní bude VB podporující tuto činnost i bonusem..? Z toho někteří dostanou psotník a osypky :) Navíc tato bonusová schopnost bude mít smysl asi jen pro celkem omezený okruh hráčů - ty které stále ještě baví prudit sousedy ( osobně jsem souseda nenapadl snad půl roku či déle??). Chápu, že vymýšlet nové schopnosti tak aby byly vyvážené a nebylo to tupě jen další FP navíc či % k útoku.. obraně apod. je náročné.. ale celkem na mě všechny schopnosti těch tří VB působí divně - a za postavení v mém konkrétním případě stojí za úvahu tak jen jedna... a to po dlouhém rozmýšlení a diskusi s ostaními zda to bude mít vůbec smysl ( Rain Forest Project)
 

traktorista

Odborník
Mě se naopak líbí a třeba tomu animace dodají ještě větší šmrnc : ). To naprostá neproporčnost velikosti Atomária mi vadila mnohem víc. A vlastně nesouhlasím ani s bonusy. Ano, i pro mě osobně je z tohoto pohledu zajímavá pouze jedna, ale prosím, nikde není psáno, že každý musí mít všechny budovy (i když jsou i tací, kteří staví komplet VB, ačkoliv je vlastně nevyužijí).
 

DeletedUser

Host
S tím hodnocením vzhledu souhlasím. Mě se zdají hnusné už některé budovy Zítřka, zejména buňkové hotely a domy. Co se týče rabovacího bonusu, mám také stejný názor. Jen mě ještě vadí jedna věc a to je prostor. Jsem z těch hráčů, kteří mají za cíl vybudovat všechny velkolepky a ještě bych chtěl, aby to bylo hezké. Jenže když jsou nahňácané na sobě, tak to moc dobře nevypadá a dnes jsem se z podpory dověděl, že vlastně ani nemůžu dosáhnou rozšíření na celou plochu, protože je to omezené. Takže zřejmě ani nové velkolepky stavět nebudu, protože je nemám kam dát.
 

Joule

Turista
Tak graficky to nevypadá špatně, ale co ty bonusy velkolepek?
Bonus pro rabování potěší jen omezený počet hráčů a naštve slušnou část ostatních. A bonusy na získávání plánků a odměny za přispívání takhle ke konci hry? Ok, Inno tvrdí, že není konec, ale kolik dob ještě zvládnou vymyslet?
Proč by se někdo honil za plánky a otravoval se stavbou budovy, která mu bude užitečná jen při získávání plánků na ty z další (jedné?) doby, když všechny předchozí už hráč obvykle má? To by se hodilo úplně za začátku hry, jenže začátečník tu budovu jaksi nepostaví. Krom toho to pomůže jen pár fanatikům, kteří se snaží vyhnat Alcatraz až do nebe - jenže kolik jich je na každém serveru? 30? A nepřijde mi, že by kdokoliv z nich měl problém s plánky...
 

DeletedUser13247

Host
Ahoj vsem,
mam jen jeden dotaz. Budoucnost se pridala v prubehu Halloween eventu proto aby nesel dokoncit tem co maji dobito vse ? diky
 

Henzis

Znalec
Pokud měl někdo dokončený výzkum, nebo celou mapu tak, měl úkoly automaticky splněny. Pokud se otevřela nová doba, pak ti co ji nemají hotovou budou muset tyto úkoly plnit taky jako ostatní.
 

DeletedUser13247

Host
To chapu a nic proti, ale jen 3 dny a 10h trva "nalodeni se" na novou lod a je 4.11. pak nasleduje cesta a vylodeni se v budoucnosti pricemz event konci 10.11. Nechci spoilerovat, ale asi vime co bude pozitri za eventovej ukol. Otazka zni jestli se to da stihnout, pac jestlize bude vylodeni trvat taky 3 dny tak nikoliv :( a to by me mrzelo....
 

DeletedUser13247

Host
Jo vidis to me nenapadlo, samozrejme to moc neni, ovsem podle me budou i lide kteri diamanty nemaji a maji si je ted kupovat za penize jen proto aby dodelali event ? Nestalo by spis za to s tou budoucnosti pockat az po eventu ?
 

traktorista

Odborník
Pro info, vylodění trvá zhruba den. Takže 50 dia za přeskočení třídenní plavby. Jaké budou další úkoly nevím, nezajímal jsem se, ale i kdyby INNO udělalo fífárnu s tím, že naplánují zároveň novou dobu a event dohromady, tak ať mi nikdo neříká, že hráč na konci s výzkumem nemá tu padesátku aby s tím mohl pohnout fofrem. Koneckonců většina úkolů se mi doteď splnila sama, takže teď holt abych pro to něco udělal, no ne? Každopádně nemá cenu to řešit, už je to tu teď a takhle nastavené, rozhodně rozjeté to měnit nebudou.
 

DeletedUser9906

Host
No, mě to přijde jako docela podraz, přidat novou dobu uprostřed eventu, když jejo ukoly obsahují to co obsahují. Například jsem ještě nedobyl poslední provincii v zítřku, visím na tom s eventem a myslel jsem si že do jeho konce to nějak stihnu dobýt. Jak těžké to je, víme všichni. Teď ale už nemám šanci, stihnout ještě další průzkum v nové době... Takže fakt děkuji:(
 

DeletedUser13075

Host
Dokončit se dá, ale v tomto případě leda za diamanty. Když o ten větší hřbitov tak moc stojíš. Budoucnost už může mít asi zájem rozšířit počty platících hráčů.
 

DeletedUser11297

Host
Myslím, že se to tu zvrtlo v diskuzi o Halloweenu, ne o Budoucnosti.
Nevím, proč by měl být podraz přidat novou dobu během eventu. Pokud už jste do dneška měli vše dobyté, tak se vám úkoly automaticky splnily a máte vystaráno. Dvakrát ten stejný úkol (tedy dobýt a prozkoumat provincii) do eventu nedají. Pokud jste doteď neměli vše prozkoumané nebo dobyté, tak by vás to stejně čekalo, nezávisle na příchodu nové doby. Místo toho, abyste byli rádi, že nový hřbitov a laboratoř budete mít už z nové doby, tak akorát zbytečně prskáte.
 

Svatej

Legenda
WinJet: Ono to není ani tak o dobývání a prozkoumávání, jako o pronikání.
Qwertik: No v tvém případě je to opravdu špatné, ale jedinou možností je pouze utratit diamanty. A je docela možné, že právě kvůli tomu to v Inno naplánovali zrovna takhle.
 

DeletedUser2298

Host
Tak ono jen cetsa na nový kontinent Budoucnosti trvá 3 dny a nějaké hodiny.. a netuším kolik dní trvá průzkum první provincie ( ty tři dny vás přesunou jen k nové mapě a ne na první provincii jestli se nepletu). Takže pokud se po půlnoci dozvím, že po mě chce úkol něco se sektorama.. tak mě to bude stát 4 x 50 dia ( 4 světy) za urychlení 3 dnů cesty.. + 4 x 50 dia za urychlení první provincie.. takže pěkně děkuju a zdrávas královno :-/
 

DeletedUser11297

Host
Tak hlavně, že máme nové jednotky, mapu území, mapu CvC, ale vše je to k ničemu, když se body nikam nepočítají. Nechápu, proč věž není už aktivována, vždy to šlo zároveň s novou dobou a najednou je to asi problém.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru