Diskuze k Cechovním bitvám

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Joxer

Psavec
Tak v první řadě mě dost udivilo, jak někdo dokáže v off. oznámení samotnou cvc tak odstřelit a tím potvrdit, že jde o zmetek, kterej by šel napravit jen velmi složitě, proto se ani nebude napravovat, ale hned na to nás ujišťují o tom, že tenhle zmetek nám nezruší, ať se vlastně o budoucnost toho, co sami ve slovech vždycky odstřelí, nebojíme a ti co se věnují tomu zmetku nemusí mít strach, že nebude. :D
Ale hlavně, CVC není o bojích, ale o politice.
Nesouhlasím. Nejvíce jde o boj samotných cechovních pokladen. Čim více území máš, tim více je dražší obleh. Taktizuješ s tím, co nabízí cechovní pokladna. Proto je tam použita i vlastnost důvěryhodnosti, aby ti tam někdo bez rozmyslu nevystřílel surky. Proto i v tomhle projektu bude tahle vlastnost pro utrácení z cechovní pokladny ponechána.
budou vsichni bojovat proti stejnym vojskum nebo se kazdemu na urcitem uzemi vygeneruje vojsko z hracovi doby?
V CE máš proti sobě npc té doby. Počítám, že po dobytí rovnou naskáče npc, které podle vlastností se budou zobrazovat hráči doby, z které je. Tedy počítám s nástupem npc. Vybojuješ vlastně další možnost otevření území v úrovni expedice, kterou si budou moci hráči zahrát stejně, jako v CE. Čím dále budeš, tim těžší úroveň, jako je v CE, až se dostaneš do úrovně nehratelnosti. V CE nám nedaj další úroveň, zde jo, ale upozorňujou, že bude nehratelná :D.
Zrušili se sousedi z různých dob, protože si stěžovali, že na ně útočí hráči z vyšších dob o několik věku a teď prakticky to samé bude stejně tady, protoze složení cechu může být velice široké od úplného začátečníka až po úplně pokročilé nebo naopak se složí cech pouze ze silných hráčů a z čeho se teda bude počítat nějaký základ nebo poměr nebo teda zaútočí cech 80 hráčů z doby železné na cech 80 hráčů virtuální budoucnost a vyhrát může klidně ten z doby železné ?
Stejné jako v expedici, nikoli CVC. Počítám, že se to bude počítat úplně stejně, jako v CE. Tam máš tabulku úspěšnosti několika cechů. Pokud seš hodně dobrej, tak další týden skočíš do sestavy lepších cechů. Pokud to flákáš, hodí ti to příště do horší sestavy a máš možnost být třeba nej, ale pak musíš počítat, že další týden budeš mít jako soupeře silnější cechy, co to jedou lépe. Tenhle systém tu už přece v CE je, takže ho jen přeberou ;). Na chlup stejný, jen okopčej, co už CE má.
 

DeletedUser3590

Host
Vždycky jsem si myslel, že FoE je hlavně budovatelská strategie. Dokud se neodstraní z hry nesmysly, jako je idiotská umělá inteligence při napadení a doslova "vychcanost" hráčů, kteří proto útočí s tuláky, anebo napadají mnohem slabší hráče, jsou veškeré změny nanic. Kdo chce válčit, ať si najde nějakou krvavou střílečku a ukájí svoje choutky tam. Já rozhodně válčit nehodlám.
 

Dan 77

Veterán
CVC nehraju, protože z toho nic nemám... Ale hlavně, CVC není o bojích, ale o politice
No právě že je to víc o bojích než expedice, nikde jinde nemáš takovou možnost si zabojovat, možná tak u sousedů, pokud nemají šílené obranné bonusy ve městě.

Samozřejmě, že by byly potřeba další mapy vždy jen na danou dobu - co s těmi statisíci surovinami v cechovní pokladnici který jsou úplně k ničemu. Mimochodem tohle je důvod proč jsem na E v Budoucnosti a nikdy se z ní nehnu - je mi líto všech velkolepek na surky do cechovní pokladny který bych přechodem do další doby zcela znehodnotil.
No a na závěr:
Samozřejmě, že tyto příspěvky jsou zcela zbytečný, nikdo je nikam posílat nebude a oni si udělají to co budou chtít... ale na to už jste si milí dlouholetí hráči měli zvyknout...
Přesně... a o těch surkách jsem psal i na Betě, vlastně tam o nich píše kde kdo, že od Ledovky dál se to jenom válí v pokladnici a zásoby z Arců a Observatoří stále bez užitku narůstají.
Asi odsud hlášení pošlou, spíš je otázka, jestli to budou Němci číst nebo jestli se od té zpětné vazby nějak odpíchnou. Dosud mám zkušenosti pouze negativní, a to i když o zpětnou vazbu vysloveně žádali jako teď.

** což znamená, že buď se mohou účastnit jen důvěryhodní hráči, nebo musí předem někdo s vyššími oprávněními odemknout určité množství kol. Nebo půjde jen malé množství kol denně bez cechovních surovin.
** případně by se hodilo nové oprávnění, které by umožňilo třeba i odemykání expedic (teď to musí dělat vůdce, přitom těch surovin není potřeba až tak moc)
To psal i Petrpivoj, ale zatím plánují jako výdaje z cechovní pokladny jen budovy do cechovních provincií, takže by to snad nemělo hráče bez oprávnění nijak příliš omezovat v aktivitě v CB. Jak jsem na začátku dával citaci z Bety, požaduju i tam zavedení nového oprávnění - a to už i kvůli tomu, že Vůdce je na odemykání příliš vysoké a všemocné oprávnění, které nemůžeš dávat každému druhému, aby se v úterý ráno odemkla brzy další kola expedice. Stačilo by nové malé oprávnění spadající i pod Vůdce a Zakladatele, ale ne výhradně. Ale i současně oprávnění Důvěryhodný je příliš malé, protože ho naopak potřebuje mít většina CvC bojovníků a navíc bylo ještě spojeno s dřívějším určením (možnost číst i skryté záložky v cechovní fóru), a tak je už teď příliš polyfunkční. Řešení je tedy jedině zavést úplně nové oprávnění.

3) síla cechu by se měla nějak projevit i v CB, třeba tím, že se rozdělí mezi hráče jako bonus k útoku (když ten s každou bitvou klesá). Dnes má tato síla využití pouze v CvC - tedy většina hráčů nevyužije.
Ty myslíš asi tzv. podporu kasáren. Naprostý souhlas. Výroba surovin do pokladnice je od Ledovky dál úplně k ničemu, tak aspoň ať je druhý bonus Observatoře stále k něčemu, a ne pouze na CvC, kde je účast nevelká.

Vždycky jsem si myslel, že FoE je hlavně budovatelská strategie. Dokud se neodstraní z hry nesmysly, jako je idiotská umělá inteligence při napadení a doslova "vychcanost" hráčů, kteří proto útočí s tuláky, anebo napadají mnohem slabší hráče, jsou veškeré změny nanic. Kdo chce válčit, ať si najde nějakou krvavou střílečku a ukájí svoje choutky tam. Já rozhodně válčit nehodlám.
Je. Tahle UI je tu už 7 let a útočníci měli být vždy zvýhodněni nad obránci. A jen neprozíraví hráči vystavěli svou strategii ve hře na obraně města.
Proto přijde Virgo projekt jako nová (marsovská) VB, která má zničit půlku nepřátelské armády průměrně v jedné bitvě za den, s původním záměrem, aby to platilo i na sousedy. Ale hráči, kteří mají půlku města vystavěnou obrannými budovami jen pro ten pocit, že mají bonus 1000+ % a že je jejich město nedobytné, ale co do produkce města vlastně neproduktivními nesmysly zastavěné, si vyřvali na Betě, že tato budova může potenciálně narušit rovnováhu ve hře (ale ne, že už při tom testování narušuje), a to i přesto, že většina útočníků tuto budovu považuje za zbytečnou, slabou a téměř nepoužitelnou, no ale třeba by se našel někdo, kdo by té nové budovy chtěl denně na někom využít a mstít se.
Za další, stačí víceméně včas vybírat dokončenou produkci (stejně tě třeba občas někdo vyrabuje, ale co, není tu skoro o co přijít přece, je to mírná hra), to je jediná nutná obrana, pak tě nemusí vůbec zajímat, jestli jsou pixely ve tvé radnici v červené nebo zelené barvě a jestli ten palec ukazuje nahoru nebo dolů.
Za další, tuláky si může v eventu koupit/vylosovat každý. Ty je snad nepoužíváš v expedici???
Za další, mnohem slabší hráče je možné v této hře napadat??? Vždyť už je to pár let, co jste si vyřvali, aby se do jednoho sousedství namíchávali pouze hráči z jedné epochy, aby tam nebyli smícháni veteráni a nováčci, zbytek je na tobě. Tak nechápu, na co je možné si ještě stěžovat. Že máš stejné možnosti se bránit a útočit?
Prosím, abys nás poučil, asi na to nemám dost černobílé vidění. :p

Asi si přečti znovu celé to oznámení... :p O tom všem, co píšeš, tam je, jak to zamýšlejí - jsou tam odpovědi na tvé otázky a představa, která si s tvým návrhem odporuje.

jak již psáno bylo, když tam CvC nefungují těžko můžou pochopit princip CvC, natož je hrát. (...)
... něco podobného se stalo už na mapě CvC všechny éry, tak aby se neopakovala podobná chyba (...)
... zaútočí cech 80 hráčů z doby železné na cech 80 hráčů virtuální budoucnost a vyhrát může klidně ten z doby železné ?
Není pravda, základy jsou jednoduché a přijdeš na to snadno (postupně se o CvC učíš až ty pokročilejší taktické věci). Na mapě Všechny éry se stejně používají ty novější jednotky, starší jednotky tam nemají váhu. Pokud teda nechceš nacpat sektor bubeníky/vlajkonoši/kopiníky apod., abys nepříteli nenechal body do věže. Jinak máš pravdu a vyhraje prostě asi ten rychlejší cech.
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
No právě že je to víc o bojích než expedice, nikde jinde nemáš takovou možnost si zabojovat, možná tak u sousedů, pokud nemají šílené obranné bonusy ve městě.

Je. Tahle UI je tu už 7 let a útočníci měli být vždy zvýhodněni nad obránci. A jen neprozíraví hráči vystavěli svou strategii ve hře na obraně města.
Proto přijde Virgo projekt jako nová (marsovská) VB, která má zničit půlku nepřátelské armády průměrně v jedné bitvě za den, s původním záměrem, aby to platilo i na sousedy. Ale hráči, kteří mají půlku města vystavěnou obrannými budovami jen pro ten pocit, že mají bonus 1000+ % a že je jejich město nedobytné, ale co do produkce města vlastně neproduktivními nesmysly zastavěné, si vyřvali na Betě, že tato budova může potenciálně narušit rovnováhu ve hře (ale ne, že už při tom testování narušuje), a to i přesto, že většina útočníků tuto budovu považuje za zbytečnou, slabou a téměř nepoužitelnou, no ale třeba by se našel někdo, kdo by té nové budovy chtěl denně na někom využít a mstít se.
Za další, stačí víceméně včas vybírat dokončenou produkci (stejně tě třeba občas někdo vyrabuje, ale co, není tu skoro o co přijít přece, je to mírná hra), to je jediná nutná obrana

už ted je obrana zbytečná, i když má někdo 1000%+ díky tomu že za obránce hraje automat, v obraně nejde moc zvýšit síla útoku a je to jen jednokolová bitva a to nepočítám zapojení krakena, AO, možnost si 1 den kouknout co má v obraně a druhý den na to přijít s vyskládanou armádou (kdo mění obranou armádu každý den..) obrana je prostě zbytečnost
1, při současném nastavení jde vždycky projet
2, zabírá šíleně místa a stejně bod 1
3, neni co bránit - útočník nemůže nic zbořit, vybrat VB atd.. a ten jeden výběr z nějaký budovy..

a jak už bylo řečeno, nejlepší obrana je včasný výběr - což v dnešní době chytrých telefonů neni zas takový problém
 

DeletedUser11843

Host
Byla jsem zde opakovaně citována a bylo mi také vnucováno, že CvC nejsou o politice. Jsou. Na tom trvám. Přestože je nehraju, mám přátele, kteří ano. Vím, že každou mapu ovládá hrstka silných cechů, které mají mezi sebou dohody a nikoho mezi sebe nepustí. Na mapě trpí několik slabších, ale ti nemají sebemenší šanci něco uhrát. Vždy by stáli proti ne jednomu, ale několika cechům. Pamatuji, jak jeden ze slabších cechů chtěl bojovat proti jinému a potřeboval projít přes území ovládané jedním z nejsilnějších cechů. I když to byl cech "spřátelený", trvalo dva dny, než vyjednali podmínky průchodu. Jestli tohle není politika, tak co teda je?
A k bojům se sousedy. Bojuji, rabuji a nestydím se za to. Prorazím obranný bonus +500%. Trvalo mi celkem dlouho, než jsem takhle nazbrojila a budu to využívat. Pobít sousedy zabere celkem dost času i když část jedu automatem. V expedici je bojů taky dost a necítím potřebu bojovat ještě jinde. Ani v CvC ani na nějaké nové mapě. Leda by tam bylo něco, co by za to stálo. :)
 

Joxer

Psavec
bylo mi také vnucováno, že CvC nejsou o politice.
Nic ti vnucováno nebylo, jen s tebou někdo (já) nesouhlasil. Navíc to bylo spojeno i s cechovní pokladnou, o kterou taky půjde v boji cechů.
Pamatuji, jak jeden ze slabších cechů chtěl bojovat proti jinému a potřeboval projít přes území ovládané jedním z nejsilnějších cechů.
Pokud chtěli projít přes území, do kterého někdo vložil surky, čas a vojáky, tak nevidim jedinej důvod k tomu, aby někdo někoho pouštěl přes jeho území jenom proto, jakou má barvu očí. Pokud vyjednáváš postup přes území bitek, tak politikaříš, pokud se probíjíš přes území kohokoli, tak bojuješ. Politika bylo rozhodnutí onoho cechu. Jinak v cvc se bojuje, aspoň teda já tam bojuju. Nejdu tam hejbat hubou.
V expedici je bojů taky dost a necítím potřebu bojovat ještě jinde. Ani v CvC ani na nějaké nové mapě. Leda by tam bylo něco, co by za to stálo
A o to jde a o tom jsou dohady. Celé to má být na způsob CE, takže jako tam vyjednávání a boj tem vedeš s vojáky ze své doby. Tohle se tu nastiňuje jako expedice jen s tím, že mapa je společná, ale bude se to chovat jako CE, takže budeš mít vojáky ze stejné doby proti sobě. Jedeš expedici, tak tohle by se mělo chovat podobně. Ovšem u mě taky půjde o to, co za to. Pokud mám jenom šanci na zisk 5 bodíků, tak to neni zrovna důvod k utrácení. Tam by museli hodně přitlačit. ;)
 

Dan 77

Veterán
eclair:

Samozřejmě, že CvC jsou o mezicechovní politice. Nevšiml jsem si, že by ti to tu někdo vyvracel. To ale neznamená, že CvC není o bojích a že ti CvC nemá co nabídnout (třeba hromadu adrenalinových bojů a většího taktizování).
Když si najdeš správný cech, který se snaží, tak můžeš mapy změnit. Ale tak hraju jenom na Arvahallu, a jak to vypadá jinde, nevím. A pokud chceš vyjednávat o průchodu, není to leckdy něco, co by mělo být lehké, protože náhodou ten cech tě prostě nemůže jen tak pustit na další, to by měl co vysvětlovat - prostě buď je vás dost na útok a prostě se probojujete, kam chcete, nebo ne.
To děláš dobře s těmi sousedy, ještě aby někdo nadával. No denně projít obranami 80 sousedů trvá rozhodně déle než účast v CvC a odměna mi za to taky nestojí - pár bodů a surek? Expedice je zase extrémně nudná, protože se tam skoro nic nemění a navíc je to každý týden to samé zase od začátku (dokola a dokola), zachraňují to tam jenom odměny diamantů, bodů a sem tam možná budov, dokud je ještě potřebuješ. V cechovních bitvách mají být odměny taky v pár bodech výzkumu.
Zbytek viz Joxer.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2059

Host
Ahojda, tak už je to tady. Cechovní války vždy patřily mezi mé nejoblíbenější části hry, bohužel z mnoha důvodů upadly a nahradily je cechovní expedice, které jsou s dovolením o ničem. Cechovní expedice se hrají pořád dokola bez žádných obměn. Na tom, kolik jste dali minulý týden bojů vůbec nezáleží a teď můžete jet od znova. Absolutně chybí jakýkoliv strategický postup více hráčů - prostě si sami vybojujte co nejvíc bojů a hotovo, žádná kooperace, jenom nařízení, které je dnes v každém cechu. Krom toho zbytečné odměny všeho druhu, zachraňují to jenom zajímavé relikvie a diamanty.

Naopak v CvC musejí hráči velmi spolupracovat, strategicky se rozhodovat a konzultovat společný postup s jinými cechy, mnohem víc to ilustruje realitu a pocit sounáležitosti, když se sejde 20 lidí na 23. hodinu zabrat nějaký sektor je k nezaplacení a když Vám vyjede tep na 120, aby jste stihli dát znovu útok, když Vás odrážejí, no to byly zážitky!

Takže teď jenom doufám, že toto opatření přidá do hry akci, mnoho spolupráce a koordinace a strategie. To je to, co od toho čekám.
Tohle je onlinová, multiplayerová, strategicko-historická hra, tak doufám, že se máme na co těšit.

Thomas Jir
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Za další, mnohem slabší hráče je možné v této hře napadat??? Vždyť už je to pár let, co jste si vyřvali, aby se do jednoho sousedství namíchávali pouze hráči z jedné epochy, aby tam nebyli smícháni veteráni a nováčci, zbytek je na tobě.

Ale no tááák. Né že by mi tohle nějak rvalo žíly, ale takhle to opravdu funguje, aspoň na E a předpokládám, že je to stejný všude. Nebo mi chceš říct, že člověk co je v pozdním dva roky a já v něm jsem po 3-4 měsících hraní, tak to není souboj veterána s nováčkem? Bonusy obou budou sakra rozdílné a moc férové to teda není. Jestli není hráč co má 7M bodů o hodně hodně silnější než hráč co má 200k bodů, pak už nevím. Doba samotná prostě nic neřeší... Nevím, jak by to bylo s bodovým rozmezím, ale řekl bych že vyrovnanější. Například sousedé by byli lidé, co mají +-30 % tvých bodů. Nebo víc nebo míň, to by se vybalancovalo, číslo jsem jen plácl...

Jak jsem psal, mě osobně to nijak extra nevadí (ikdyž bylo nepříjemné, když jsem udělal revoluci do další doby a hned na mě útočil týpek s jednotkama o 3 doby výš, to neubráníš a ani se nemůžeš pomstít), aspoň úkoly typu 10 výher v řadě jsou tak nějak na jisto :) A tak nějak jednodušší je si hlídat výběry.

Ale zrovna v tomhle má vlad pravdu a jako veterán bys to měl vědět a né ho takhle shazovat ;-) Možná, pokud si už hodně vysoko v dobách, tak už se tam tyhle rozdíly více mažou, to netuším. Já jsem zatím v pokroku a pořád je tam mezi prvním a posledním sousedem propast hlubší, než Mariánskej příkop :-D Takže ano, hra umožňuje útočit na mnohem mnohem mnohem slabší protivníky z řad hráčů.
 

Joxer

Psavec
Nebo mi chceš říct, že člověk co je v pozdním dva roky a já v něm jsem po 3-4 měsících hraní, tak to není souboj veterána s nováčkem? Bonusy obou budou sakra rozdílné a moc férové to teda není.
Dobrá rozvaha, ale ono půjde i o to, že tam se ty bonusy počítat nemaj a to podle mě zas nebude férové opačně. Podle toho, co se tu píše, tak je expedice pro někoho např. ve virtuálce, hodně náročná věc. Tam ten bonus už potřebuješ proto, aby ses vyrovnal právě těm dole, kteří pro boj v expedici nepotřebujou tak silnej bonus. Pokud tam nebudou hrát roli bonusy, tak se budou na tyhle bitky verbovat hráči z nižších dob, aby se vůbec procentuálně někam cech dostal. Ty ve vyšších dobách budou nuceni sáhnout do zásob surek, ale tam nevim, jestli to těmhle hráčům zásadně ublíží. Tam já osobně nevidim. Aby se to nakonec neotočilo proti cechům. Ale třeba se to nějak vyrovná. Zatim je to ve formě projektu, tak uvidíme, jak to vyhodnotí.
 

DeletedUser12609

Host
Hele kde je rozepsaná ta nová funkce? Ptáte se mě jestli se mi líbí a nikde jste nepopsali jak bude fungovat!!!
 

DeletedUser12887

Host
Mám obavu jak bude řešeno to oslabení. Pokud nám to ve výsledku umožní všem stejný počet bitev, bez ohledu na startovní bonus, tak se mi to líbit nebude. Přeci jen mnozí z nás nesbírali bonusy jen tak nanic. Takže pokud by někdo s bonusem 100% a někdo s bonusem 500% do útoku mohli bojovat jen stejně, tak by nás to diskriminovalo ve prospěch nových lidí.
Z toho taky mám celkem obavu a takových už je tu víc, to je víceméně to proč jsem psal, že se mají mazat rozdíly mezi silnýma a slabšíma soupeřema a z jakého důvodu.
V expedici například taky nemám slabší obranu proti sobě až ve chvíli, kdy navýším bonusy, takže takhle bude stačit zůstat nízko v době, kde ty bonusy potřeba tak vysoké nejsou a na co se snažit postupovat dál..
 

DeletedUser12887

Host
Hele kde je rozepsaná ta nová funkce? Ptáte se mě jestli se mi líbí a nikde jste nepopsali jak bude fungovat!!!
V oznámení o cechovnich bitvach.
První téma vlevo nahoře pokud jses na počítači na mobilu to bude podobné akorát asi v jednom sloupci.
 

DeletedUser13429

Host

DeletedUser12887

Host
Tak v první řadě mě dost udivilo, jak někdo dokáže v off. oznámení samotnou cvc tak odstřelit a tím potvrdit, že jde o zmetek, kterej by šel napravit jen velmi složitě, proto se ani nebude napravovat, ale hned na to nás ujišťují o tom, že tenhle zmetek nám nezruší, ať se vlastně o budoucnost toho, co sami ve slovech vždycky odstřelí, nebojíme a ti co se věnují tomu zmetku nemusí mít strach, že nebude. :D

Nesouhlasím. Nejvíce jde o boj samotných cechovních pokladen. Čim více území máš, tim více je dražší obleh. Taktizuješ s tím, co nabízí cechovní pokladna. Proto je tam použita i vlastnost důvěryhodnosti, aby ti tam někdo bez rozmyslu nevystřílel surky. Proto i v tomhle projektu bude tahle vlastnost pro utrácení z cechovní pokladny ponechána.

V CE máš proti sobě npc té doby. Počítám, že po dobytí rovnou naskáče npc, které podle vlastností se budou zobrazovat hráči doby, z které je. Tedy počítám s nástupem npc. Vybojuješ vlastně další možnost otevření území v úrovni expedice, kterou si budou moci hráči zahrát stejně, jako v CE. Čím dále budeš, tim těžší úroveň, jako je v CE, až se dostaneš do úrovně nehratelnosti. V CE nám nedaj další úroveň, zde jo, ale upozorňujou, že bude nehratelná :D.

Stejné jako v expedici, nikoli CVC. Počítám, že se to bude počítat úplně stejně, jako v CE. Tam máš tabulku úspěšnosti několika cechů. Pokud seš hodně dobrej, tak další týden skočíš do sestavy lepších cechů. Pokud to flákáš, hodí ti to příště do horší sestavy a máš možnost být třeba nej, ale pak musíš počítat, že další týden budeš mít jako soupeře silnější cechy, co to jedou lépe. Tenhle systém tu už přece v CE je, takže ho jen přeberou ;). Na chlup stejný, jen okopčej, co už CE má.
Ne pokaždé tě to hodí hned do ty další skupiny jako že horší nebo vyvážené nebo silnější, jsou světy kde hrajeme vždycky o první pozice 3 z 5 většinou a často vyjde že to vyrovnané není vůbec. Když vezmu teda, že bojuji většinou maximálně 3 až 4 cechy podobně zdatné a pak jsou tam ještě "outsideri"

Jinak ale souhlas s tím co píšeš.
 

DeletedUser13429

Host
No, nevím. Posoudím, až se to spustí.

Ve svém slova smyslu jsem rád za každou novotu, takže uvidíme.

Sice je to mimo, ale konečně by se mohl udělat samostatný žebříček získaných bodů za boje a dané body odebrat z celkového žebříčků hráčů. Úplně nechápu, co kdo z toho má, farmit si v mapě všech ér body do žebříčku. Zvýšit si ego?

To by každý koukal, jak by se žebříček TOPxx promíchal .. :)

btw. Stejně bude určitě probíhat zpětná vazba po spuštění a nejdřív to bude nejspíše testováno na betě. Teď je to jen o názorech - co, jak, možná - ale stejně si skoro nikdo nedokáže představit jak to tedy bude všechno fungovat.

Takže já svůj názor řeknu určitě až po spuštění. Hlavně to bude úplně nová featura, takže si myslím, že nebude problém ještě během toho cokoliv pozměnit nebo udělat úplně jinak.
 

DeletedUser12887

Host
Nelze než souhlasit, taky se nechám překvapit, nicméně zatím je tahle novinka celkem nepřehledná a spíš je těžký to nějak domyslet, když nejsou ty funkce přesně k dispozici.
To je vaření z vody, bez hmatatelnych a konkrétních údajů a spíš bude stejně potřeba to ladit až na základě praxe, podobně jako se vylepsovalo všechno ostatní včetně CvC a CE už v minulosti.
 

DeletedUser13429

Host
Nelze než souhlasit, taky se nechám překvapit, nicméně zatím je tahle novinka celkem nepřehledná a spíš je těžký to nějak domyslet, když nejsou ty funkce přesně k dispozici.
To je vaření z vody, bez hmatatelnych a konkrétních údajů a spíš bude stejně potřeba to ladit až na základě praxe, podobně jako se vylepsovalo všechno ostatní včetně CvC a CE už v minulosti
.
Přesně tak, to jsem dopisoval ještě nahoře ve svém příspěvku. Já k tomu ani nedokážu nic říct a o pocitech, které kdo má si tu psát nemusíme. Dokud to neuvidím, nevyzkouším tak nemám co říct.
 

DeletedUser12887

Host
Presne tak, ono si to určitě svoje příznivce najde a určitě i spoustu nepriznivcu, ale hodnotit něco co ještě neměl člověk možnost vyzkoušet se dá dost těžko.
 

Svatej

Legenda
úplně jsem nepochopil princip toho omezování, mohl by mi to někdo přiblížit?
respektive, je to tak, že pokud mám 400% bonus a dosáhnu omezení 50%, tak budu mít 350% do útoku, nebo 200%?
To první by bylo více fér vůči déle hrajícím hráčům kteří si svůj bonus dlouho budovaly, to druhé by zas bylo více fér v rámci snaze o vyrovnání konkurenceschopností oponentních cechů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru