Diskuze k Cechovním expedicím - vyjednávání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

cechovní expedice se dočkají slibované novinky! Ušetřete své jednotky a vyjednávejte s domorodci o klidném průchodu džunglí. Nicméně si připravte nějaké mince, zásoby a zboží, domorodci za to totiž budou něco chtít. Jak bude vyjednávání fungovat si můžete přečíst tady.

Budete využívat této možnosti, nebo máte raději boje? Napište nám. A pokud budete mít nějaké otázky, nebojte se zeptat :)
 

DeletedUser12609

Host
Je dost nespravedlivý že bojovníci to maj jen za prachy a kladívka a po postavení Alcatrazu zadarmo a vyjednávači to maj za spousty surek (který potřebuje cech) ale proč být fér že :)

Myslim že v tuhle chvíli by bylo fér zrychlovat cechem surovinovou výrobu stejně jako to mají bojovníci s jednotkama.
 

DeletedUser2298

Host
Taktéž jsem to nějak nepobral... nabídku "vyjednávat" hodlám použít - v době ledové - jen na cca 4 vyjednávání za celé tři levely expedice.. Zbytek se dá v pohodě vymlátit.. Takže jsem za tuto novou možnost ( i když je loterijní) vděčný - ušetří mi to trochu nervy v poslední čtvrtině třetího levelu :)
 

DeletedUser5384

Host
Tyhle kecy o férovosti děsně žeru :D:D:D

Ale máš pravdu,taky bych do nefér nabídky nešel, raděj to vybojuju, a to samé doporučuju i tobě,aspoň budou mít po ptákách s tou jejich nefér nabídkou ;)
 

traktorista

Odborník
Když vyjednávání není, je to nefér. Když je, zase je to nefér. Fakt mi nezbejvá než kroutit hlavou.

(Možnost vyjednávat si samosebou vyzkouším abych nebyl ochuzen o jednu z možností hry, ale jen pro forma. Toho bohdá nebude aby český traktorista z boje utíkal!)
 

Zelda

Člen
Mě naopak přijde nespravedlivé, že bojovník musí zaplácat město sadou kasáren, sadou VB na vojenské bonusy, obrovským Alcatrazem a boj ho stojí kromě času taky mozkovou kapacitu (minimálně v případě expedic).... :mad: ;)
Což mě přívádí k tomu, že systém vyjednávání na expedici konečně přináší nutnost u toho myslet a ne jen kliknout a hotovo. Jsem čístý bojovník, ale možná si na konci III. obtížnosti vyjednávání taky zkusím, protože tam je ten boj občas jak osina....
 

DeletedUser5384

Host
Tak jsem si to vyjednávání jen tak zkraje zkusil:) Fakt děsně nefér,investice ve stovkách kusů,odměna v tisících.....no comment
 

DeletedUser12609

Host
Mě naopak přijde nespravedlivé, že bojovník musí zaplácat město sadou kasáren, sadou VB na vojenské bonusy, obrovským Alcatrazem a boj ho stojí kromě času taky mozkovou kapacitu (minimálně v případě expedic).... :mad: ;)
Což mě přívádí k tomu, že systém vyjednávání na expedici konečně přináší nutnost u toho myslet a ne jen kliknout a hotovo. Jsem čístý bojovník, ale možná si na konci III. obtížnosti vyjednávání taky zkusím, protože tam je ten boj občas jak osina....
Omlouvám se žapoměl jsem jak se moje mozkové závity přehřívají když klikam Automatický boj.
Stejně tak jsem zapoměl že Alcatraz 1 baráček 1 kasárna a 1 skrýš tuláků jsou větší než 20 domečů 10 výroben surovin a 5 výroben zboží.
Jediný o čem mohu spekulovat je počet tří pokusů na možnost úplatku. Pokud jsou jen 3 i v poslední expedici je prakticky nemožné uhodnout kdo chce jakou surovinu.
 

Zelda

Člen
Dzorden: Jenže ono to na automatický boj příliš nejde (pokud nemáš 20 000 jednotek a je ti jedno o kolik přijdeš). Já tu úpravu beru jako plus, že se snad zapojí do expedice i ti, kteří se vymlouvali že nemají armádu nebo je boj nebaví. Ale prostě nebude to zase tak jednoduché.
 

DeletedUser8622

Host
no,jako vždy-nebetyčná ..((
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
Mně se ta možnost vyjednávání líbí. (Využiji jí na konci třetího lvl, kde mé bonusy nestačí.)
Ne už tolik to věčné brečení o neférovosti. Postavit Alcatraz také není zadarmo, natož ho zvedat. A pro informaci Dzordena: Kasárna také vyžadují človíčky, takže se bez baráčků těžko obejdeš. Na rozdíl od surovin se vojáčci dají použít JEN na boje. Nedá se s nimi obchodovat atd. A chtěl bych tě vidět, jak si vystačíš s JEDNÍM druhem jednotek (+ tuláci) a jak všechno odehraješ na automat. Asi máš nějaký cheat, ne? Protože to ani ten nejlepší bojovník nezvládne.
BTW: 10 výroben? To zavání obsesí...
 

DeletedUser5384

Host
Jediný o čem mohu spekulovat je počet tří pokusů na možnost úplatku
To není jediné,spekuluješ úplně o všem.Od spekulací o bojích na automat až po spekulace na jednoduchost postavit Alca na nějakou smysluplnou úroveň. Máš pravdu,je to jednoduché.Vůbec nám totiž nedošlo,kolik potu a dřiny tě stojí výroba těch surovin a zboží :D
 

penkover

Nováček
Mě se ta funkce líbí. Žádný alcatraz nemám, bonus jen 18*/., a tuláky poouze 2. Na začátku je vyjednávání velmi jednoduché, ale pak ? Kdy máte na výběr takové množství a jen 3 pokusy ?! ještě jsem tak daleko nebyl ale....
Je pravda , že když hraju jednou , a prohraji , pak hraju zas , tak že chtějí to samé jako předtím ?
 

DeletedUser12609

Host
Tak ještě jednou a výstižněji pro ty pomalejší co tu sami sobě lžou.

Toto je porovnání dvou serverů a začátků expedic:
Na prvním bojuji a dal jsem první 4 boje bez ztráty bojovníka. Tudíž vše zadara a bez námahy (jel jsem na automat)
Na druhém vyrábim suroviny a abych dosáhl prvních 4 expedic utratil jsem 9 surovin tudíž polovinu denní produkce.

Závěr první expedici dam za řekněme dvoudenní produkci průměrného Alcatrazu (15 vojáčků)
Na expedici za suroviny budu potřebovat asi 150 surovin což je 15tidenní produkce výrobny (to zapomenu na to že budu muset měnit a občas to nedam napoprvý)
 

DeletedUser12609

Host
Za předpokladu že bych ty výrobny měl z té doby co potřebuju což je nemožné ty mam 4.
Ale i tak zřejmě jsem z jiné planety kde používáme jinou matematiku protože vůbec nechápu jak jsi došel k tomu číslu hehe. Jo připomínam že denní produkce je to co je normální člověk vybrat za den tedy 20 surovin z jedné výrobny.
A kdybys to nepochopil porovnával jsem stejně veliké budovy v době Moderní tudíž jeden ALcatraz , kasárna a domek oproti dvěma výrobnám a třem domkům a jedné výrobně zboží(z toho jen jedna výrobna produkuje rafinované zboží co potřebuji)

Zato ty at už jsi došel k tomu číslu jakkoli porovnáváš celou obrovskou mapu s jedním Alcatrazem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru