Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Jdu si poplakat.. takže doufám že tu najdu dostatek kapesníčků a nějaké to (nejlépe dámské) ramínko na kterém to mohu provádět..
Už druhý týden je moje odměna na 4 světech za finální třetí level expedice 2 x dementní.. zbytečný.. nudný.. nezajímavý.. výsměšný.. ( následuje cca 1582 znaků plných sprosťáren) plán na chrám expedice.. Pravda - minulý týden to bylo zmírněno 100 diamanty na jednom světě a "jenom" 3 světy ty plány..
Každá druhá stříbrná odměna z chrámu má v sobě hodnotnější odměnu ( plányna ostatní VB.. FP.. ) než finální "zlatý hřeb" celého konání a vymlácených 48 postupů v expedici vpřed. Doprdelky nafialky - nešlo by kuwadrát už něco udělat s těma finálníma % odměny na plány.. aby z nich nebyla jistota ale jen občasná nepříjemnost?!
Velmi a nezvykle vytočený Judas.. a jak mi někdo zcenzuruje ty "vulgarity" - tak mě fááákt naštvete a zvednete tlak ještě víc a to jsem celkem kliďas :cool:
 

Svatej

Legenda
petrpivoj? HOHOHO
futurama_xmas_trilogy_by_javoec.jpg
 

DeletedUser7728

Host
ad.judaspriest - KONTRA: 8*vjezdová cedule (Ečko) - nesekl se někdo v IG Farben??? To už zavání na chybu systému - práce pro support?!?!
Krom toho nedává FP v balících, ale přímo do bodovníku - a to také nasrdí!!! Přidávám nadávky v holandštině (prý jich je nejvíce a z nich je odvozeno hodně německých) o_O
 

DeletedUser11297

Host
Ta prémiová dekorace je naprosto normální. Sám jsem dostal už tuny altánů a jediné, co s nimi můžu dělat, je smazat je. Štve mě to taky, ale asi se s tím nedá nic dělat. Že to dává body přímo do lišty je správně. Odměna je určité množství FB, ne balík. Proto se ti nemůže dostat do inventáře. Je to stejné, jako když vybereš velkolepku, studánku, atd.
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Je vidět, že nejsem sám kdo si myslí o expedici nepěkné věci. Ze začátku to byly parádní odměny a spousta relikvií, teď 3-4 relikvie a za ně skoro nic. Odměna za postup dále je buď stražný oheň a nebo plánky na chrám. Kdo by zvedal chrám o další level když je to na nic? o_O
 

DeletedUser12151

Host
kdyz budes zvedat dal tak dostanes jenom vic bazaru :D sve by o tom mohl vypravet huganek ;) jinak s temi planky to tady bylo uz v jinem vlakne,ale kdyz se tam durdi par lidi a nikdo ostatni se neozve tak to je slaba odezva,ktera by stala za report do nemec..takze az vic lidem dojde trpelivost a bude to znat na aktivite hracu,pak se teprve neco zmeni :D nebo ne?
 

DeletedUser9061

Host
Na relikvie bych si určitě neztěžoval. ANo dekorace, tuláci ... celkem zbytečná věc, ale občas padnou fp, či nějaká budova a je to něco "navíc" ... ale na konci jsou ty 2 plánky "úplně suprácký" :D :D :D po ničem jiném netoužím :mad:
 

traktorista

Odborník
Nevím, asi jsem klikař, ale krom tedy hromady altánů a oáz mi už padlo slušné množství FB a dokonce i jedna svatyně znalostí - takže bodů investovaných do Chrámu nelituji. Ale to finální kolo mělo dřív poměr odměn o dost lepší, s tím souhlas. Když budu chtít 2 plánky, můžu je přispíváním do jiné budovy získat podstatně snáz než strávit 3 dny nad expedicí.
 

DeletedUser3814

Host
Nevím, asi jsem klikař, ale krom tedy hromady altánů a oáz mi už padlo slušné množství FB a dokonce i jedna svatyně znalostí - takže bodů investovaných do Chrámu nelituji. Ale to finální kolo mělo dřív poměr odměn o dost lepší, s tím souhlas. Když budu chtít 2 plánky, můžu je přispíváním do jiné budovy získat podstatně snáz než strávit 3 dny nad expedicí.

já ti závidím. mě neustále padají plánky a to i z nejvyčích odměn nebo stgrážný ohně. v mém stádiu hry tyhle zbytečnosti vůbec nepotřebuju. a trvá to už měsíc. forge body ve velkém ani jednou.

Jdu si poplakat.. takže doufám že tu najdu dostatek kapesníčků a nějaké to (nejlépe dámské) ramínko na kterém to mohu provádět..
Už druhý týden je moje odměna na 4 světech za finální třetí level expedice 2 x dementní.. zbytečný.. nudný.. nezajímavý.. výsměšný.. ( následuje cca 1582 znaků plných sprosťáren) plán na chrám expedice.. Pravda - minulý týden to bylo zmírněno 100 diamanty na jednom světě a "jenom" 3 světy ty plány..
Každá druhá stříbrná odměna z chrámu má v sobě hodnotnější odměnu ( plányna ostatní VB.. FP.. ) než finální "zlatý hřeb" celého konání a vymlácených 48 postupů v expedici vpřed. Doprdelky nafialky - nešlo by kuwadrát už něco udělat s těma finálníma % odměny na plány.. aby z nich nebyla jistota ale jen občasná nepříjemnost?!
Velmi a nezvykle vytočený Judas.. a jak mi někdo zcenzuruje ty "vulgarity" - tak mě fááákt naštvete a zvednete tlak ještě víc a to jsem celkem kliďas :cool:

zcela identické pocity. až na to, že já nejsem kliďák :-( jao plánky ve 3. levelu, kdy už chcípaj i jednotky. to mi přijde jako výsměch. plánky mě otravují hru neustále a je to jediná věc, který mám pořád dostatek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
Dobrý den všem,
nešlo by upravit procenta možností získání odměn u chrámů v expedici, já nedostanu na konci první části snad nic jiného, než dekoraci a to na obou světech kde hraji = dekorace má 30% a proto je ve své podstatě jasné, co člověk dostane a hned za dekorací je zboží - ostatní odměny jsem snad ještě nedostal

a konkrétně ve třetí části expedice by procenta odměn u chrámů by mohly být více srovnaná, aby hráč také dostal něco zajímavého a ne jetu nejzákladnější odměnu = zboží


a o relikviích ani nemluví, stříbrná mi nedá snad nic jiného, než je dekoraci = z květinových altánu už se mi dělá mdlo :)
za celou expedici jsem jich dostal snad už 100 !!!


Nešlo by s tím tedy něco udělat, trocho procenta získání odměn a to hlavně u těch chrámů poupravit, aby člověk alespoň sem tam dostal něco užitečného ??!!
 

DeletedUser9061

Host
A co myslíš, že se tady řeší? :p Nač zas tak upravený text? Víš, jak se to blbě čte? :D
Já teda, v této expedici dostal již 3 vzácné relikvie. Altánů (prem. dekorací) už mám taky plnou skládku, ale co.... občas to dá opravdu něco dobrého. A komu ne, ... jednou se to určitě vrátí ;) :D
 

DeletedUser9061

Host
WinJet, no jo ... normálně jsem to opravil a byl klid, ale teď to číst? Ale spíš jsem to teď bral s humorem, pokud to tak nevyznělo, se omlouvám. Členem již nejsem a užívám si volna, které stejně skoro žádné není a částečně ho trávím stále na FoE, ikdyž bych ho rád využil jinak - ale to sem nepatří :D
Do této diskuze bych se chtěl ještě pochlubit, že mimo těch 3 modrých relikvií také 3 strážní ohně :D
 

DeletedUser5384

Host
WinJet: No,nevím,jestli mezitím nedošlo k autocenzuře napsaného,ale podle mne se Lawnot ještě docela drží zpátkyy :) Takhle zvýrazněnej text smrdí afektem a hysterií:) Ale na druhou stranu,můžeme být rádi,že autor nepíše zvýrazněnými velkými červenými písmeny :D
Taky mám plnej sklad altánů a recyklačních kol,vadí mi,že je nejspíš nikdy smysluplně nevyužiju, ale rozhodně se kvůli tomu nebudu takhle rozčilovat:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Místo aby byli rádi, že něco dostanou v podstatě gratis, tak si ještě stěžují. To je ta povaha česká no... :-D
 

DeletedUser12151

Host
kdy uz doprcic zrusny tu nesmyslnou odmenu na konci 3 lvlu? ja uz ani nevim jak to napsat slusne,ze me to strasne moc s---í kdyz se dopachtim do konce a bliknou na me ty 2 zatraceny plany . Kdyby to slo,tak ta veta je o dost ostrejsi :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Už teď by sis ji měl upravit, než ji najde moderátor. Všichni víme, co patří na místo pomlček :D
Já je taky dostal ... opět, ale jiné odměny byly vcelku příjemné, takže si nestěžuji.
Ale jasně, za to úsilí toto, je smutné :D :D
 

DeletedUser12151

Host
ted už to bude v pořadku? jinak ted jsem dodelal dalsi 2 svety a svete div,zase tam byly dva planky :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru