Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
:D
To si zaslouzi ostrejsi vyrazivo,tento tyden 5 z 5 2x plany, kdyby si stezovalo par hracu, ale tohle sejri snad vsechny, obligatni zprava ve vlakne CE je, tak hotovo a zase jsem dostal 2 planky na chram, jak uz tu bylo psano, kdyz se trhali jablka tak to mohli zmenit hned a to vadilo podle me minimu hracu.
At jdou k sipku!
 

trojan1673

Veterán
Já snad na konci ani nic jiného než plánky nedostala :)
Jak vypadají ty ostatní odměny? Abych měla představu :D
 

DeletedUser11823

Host
já dostanu pokaždé (zatím) po vstupu do nové doby jednu prémiovou kulturku, další týden prémiovou dílnu, a pak jedu plánky až než postoupim do nové doby... zajímavé "lákadlo" na prémiové budovy :D
ale chápu že ti, co jsou už pomalu od začátku expedic v ledovce, mají s tímto "mým postupem" pořád jen plánky ;-)
 

DeletedUser2298

Host
Tak finální truhla má "úžasných" 65 % šance na 2 plány na Chrám relikvií.. takže to podle toho vypadá.. I když tento týden byl aspoň u mne "lepší" - na dvou světech 2x plány.. na zbývajících dvou bonusová budova frčící směr inventář ze kterého už nikdy nevyleze tj. lepší jak se nasírat s plánkama :)) Ale jak tu někdo psal.. je to zadarmo a stejně se nám nezavděčí.. :-D
 

DeletedUser5384

Host
Sice to sem nepatří,stejně sem přidám jeden postesk :( Právě se mi vrátila expedice s Promethiem, metař Josh mi odevzdal 1150 zlatých :D
1150? V bronzovce asi super,ale v DL3, kde mi stojí 1FP půl mega a 1 barák dává přes 100k denně? To asi INNO moc nevybalancovalo :D No,tím se mi taky nezavděčili :D
 

DeletedUser11297

Host
Už jsem o tom dříve také psal. Ale pozor, když mu zvedneš úroveň, doveze ti 1200 kusů a to už se vyplatí. :D

Tohle opravdu nedomysleli, sice ti může dovézt 100 dia, ale ten zbytek je šílenost.
 

DeletedUser12151

Host
me dovezl uz nekolikrat 23 ks surovin, podle me se vyplati ho posilat,kdyz se cas od casu sam zaplati :)
 

DeletedUser5384

Host
WinJet: Asi bych raděj, sice s krajním odporem, ale bral těch 100 dia,než 1150 zlatých :D
 

Kayro

Znalec
No kdyz vemes kolik kazda vyprava stoji surovin
me dovezl uz nekolikrat 23 ks surovin, podle me se vyplati ho posilat,kdyz se cas od casu sam zaplati :)
No kdyz vemes na kolik prijde jedna vyprava surovin za namorniky a opravu lode tak namornik ktery se jen tak tak sam zaplati je jen zbytecna pritez na palube.
 

DeletedUser4810

Host
Ach jo, to opravdu nedostanu v expedici z relikvií nic jiného, než ten altán ?!!
honím patra chrámu jak se a dá a pořád altán = proč ??!!!
proč dostanu vždy altán na konci prvního kola ??!!!
já ty altány prostě nesnáším, kazí mi celou radost z expedice a to je mi ale náhoda, že všechny stříbrné relikvie jsou altán ??!!! a na konci prvního kola zase odměna altán ??!!!
čím dále člověk v expedici postupuje, tak by si zasloužil i jinou relikvii než zase altán !!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Také jsem dnes dostal ze 7 dosavadních relikvií 5x altán. A brečím kvůli tomu snad na fóru? Nebrečím. Klikám při psaní textu náhodně do nabídky úprav, aby mi z toho vylezla nečitelná zhovadilost? Neklikám. Jestli si myslíš, že jsi jediný, kdo dostává takové plevy, tak si hodně vedle. Procenta jsou holt určitým způsobem nastavená a silně pochybuji o tom, že by je někdy změnili. Snad si nemyslíš, že ti hra pokaždé dá přesně to, co potřebuješ, nebo co je pro tebe nejvýhodnější.
 

DeletedUser4810

Host
a tohle je slušné vyjadřování, když já jsem upozorňován za zkratky ??!!!

tak si neumíš číst ?!, protože nevím co je na tom nesrozumitelné ?!

Ach jo, to opravdu nedostanu v expedici z relikvií nic jiného, než ten altán ?!!
honím patra chrámu jak se a dá a pořád altán = proč ??!!!
proč dostanu vždy altán na konci prvního kola ??!!!
já ty altány prostě nesnáším, kazí mi celou radost z expedice a to je mi ale náhoda, že všechny stříbrné relikvie jsou altán ??!!! a na konci prvního kola zase odměna altán ??!!!
čím dále člověk v expedici postupuje, tak by si zasloužil i jinou relikvii než zase altán !!!!!

celé je to o tom = že toto kolo expedice (jako vesměs všechna předchozí) byl v odměňování pro mě výsměch !!!

= z relikvií pouze Altán 5x + plánky 5x a za ukončené jednotlivé bitvy vždy dostanu zboží nebo zásoby, když pominu jednotky, jako odměnu dostanu vždy tu nejvýše procentuálně nastavenou odměnu ??!!!


tak ať se procenta zruší a dá se pevná odměna, páč je to stejně jedno a na co stavím další patra Chrámu r, ? Když stejně dostanu Altán-plánky Altán plánky a pořád dokola ??!!!


nebo by se to mělo alespoň upravit(procenta odměn), aby se to střídalo a ne, aby člověk dostával pořád dokola to samé ??!!!


připadá mi normální, že čím vyšší chrám, tím hodnotnější relikvie a ne pořád dokola altán a plánky ?!!

to jsem ty body co jsem sázel do chrámu, mohl raději nacpat do Alcatrazu a bylo by to lepší !!!


proč jsou na konci expedice(na konci třetí části jako hlavní odměna dva plánky na Chrám ? = za dokončení cele expedice bych ocenil/očekával něco lepšího, než dva plánky, které dostává v průběhu celé expedice !!!


no nic, raději toho nechám, abych náhodou někoho zase neurazil !!! a někoho neobtěžoval = nejmenuje se to tady náhodou fórum ??!! – tedy místo, kde mají hráči psát názory ??!!!, ale asi jen ty pozitivní že ??!!


reagovat nikdo nemusí, protože si dám velký pozor, abych sem zase vlezl a bude klid na obou stranách :mad::mad::D:mad::mad:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Nikoho jsi neurazil,jen jsme se ti snažili vysvětlit,že nejen tady,ale na většině fór je psaní celého textu BOLDem,podtrženým,případně barevným považováno za hrubku. Tyto možnosti slouží pouze k zvýraznění určité,zpravidla důležité části. Osobně si nemyslím,že celý tvůj text snese toto měřítko.

K těm cenám: Plánků mám tolik,že kdybych je prodal jako starý papír, mám na auto:D. K tomu 4 komunikační věže,5x rychlá osobní přeprava,6 vzducholodí na mořské řasy,20 květinových altánů,13 recyklačních kol,6 bytů v hodinový věži,10 mobilních domů a to počítám jen to,co mám na skladě nebo ve městě,případně,co jsem nezapomněl,že jsem zboural:D No a co? Sice z toho nejsem nadšenej,ale rozhodně se z toho nepokácím.

Na závěr: Nemáš pravdu,sem se dají napsat negativní názory,a kdybys to fórum trošku sledoval,našel bys jich tady dost a dost.Ale i negativní názor se dá napsat s grácií a odstupem bez zbytečného afektu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
:D me tedy afekt chyta pokazde kdyz na konci dostanu 2 planky chramu,ale abych byl vuci inno spravedlivy tak tento tyden jsem z 5ti svetu dostal 4 x 100 dia,ale pocitam,ze mam zase na hoooodne dlouho vybrano :D
 

Svatej

Legenda
Já jsem pro. :) psal jsem to už dříve, mě stačí že těmi pár boji pomůžu se zvedáním cechovního lvl(defacto tím pomáhám i sobě ne? :p), cokoliv navíc je příjemný bonus, nic kvůli čemu bych se musel rozčilovat... O.-
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru