Diskuze k cechovním expedicím

• Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11297

Host
Tak to je ta nová budova. Já ji dnes získal už dvakrát a rovnou se mi u toho ukazovaly i surky, proto jsem předtím nevěděl, o čem píšeš. :D
Akorát jsem tedy zvědav na tu "svatyni".

DeletedUser11297

Host
Určitě. Klasický lze vyrabovat a toto bude stejný případ. :)

LordFrunDor

Legenda
Tak ta farma je lepší, než bazar. Na ploše 5x12 (což jsou 2 farmy/3 bazary) dá 10 FB denně, proti tomu bazary jen 6. Zboží má na stejné ploše poměr 60/45.
Jasně, beru to variantou, že máte 3 bazary pod sebou a vyměníte je za 2 farmy, aby se to vyplatilo. A zrovna já to takto postavené mám, takže jakmile se vymění odměny, tak asi pápá bazary. :)
No, takže to shrňmě.
Bazzar má průměr 0,1 výrobu FB/1pole
Farma má průměr 0,16 výrobu FB/1 pole
nová svatyně průměr 0,16 výrobu FB/1 pole (pokud nedojde ke změně)
Svatyně znalostí 0,25 výrobu FB/1 pole
...
Ale když k tomu připočtu pole nutná pro cestu, nejvýhodnější je sestupně:
Svatyně (klasická)
farma
svatyně (nová expediční)
bazar

DeletedUser12887

Host
co bude to bude tak se těším jak to poběží dál už teď se dost cechů rozpadá :)
budu se snažit utvořit nový a dost silný

DeletedUser11297

Host
Tak teď jsem si zkusil 4. level. Fíha, docela síla. Nejen, že už nemůžete dostat jako odměnu peníze a zásoby, oni už nejdou použít ani na vyjednávání. Projel jsem zatím tři zastávky a u každé to chtělo 3 od každé použité suroviny. U čtvrté zastávky (tedy té velké) dokonce 5. A to jsem měl na betě docela dost surovin, teď jsem nějak vyždímán. Takže abych začal pomalu šetřit, kvůli live světům. :)

traktorista

Odborník
Hmmm...napiš kdyžtak pro zajímavost složení vln+bonus. Bojů je tam stejně jako v předchozích vlnách? A co odměny, to je podstatné :D.

DeletedUser11297

Host
Ok. ;) Kde je jen jedna odměna, je šance na zisk 100%. Zbytek je 50/50.

1. 2 FB
2. 4 pokusy / 25 zboží
3. malý balík medailí / 25 dia
4. 5 FB / brána boha slunce (nová dekorace)
5. 5 FB
6. 4 pokusy / 25 zboží
7. malý balík medailí / 25 dia
8. dílna / rituální oheň
9. 5 FB
10. 4 pokusy / 30 zboží
11. střední balík medailí / 50 dia
12. 100 dia / kmenové náměstí (nová budova, nahrazuje oázu, jen má obráceně rozměry)
13. 10 FB
14. 4 pokusy / 35 zboží
15. 50 dia / střední balík medailí
16. renovačka / terasová farma (nový bazar)

U 8. kola už vyjednávání vyžaduje 6 od každého zboží. U medailí to je v průmyslu 105 (což je docela síla, v Ledovce to půjde asi k tisícovce). Zatím vždy bylo jen 10 věcí, ze kterých vybrat. Ale odměny, nevím nevím. Až na každou třetí zastávku, kde jsou medaile a dia, nic moc.

Edit: Ta poslední odměna, po té půjdu na live světech, jak po uzeném (pokud se nebude každý týden měnit). :)

Tak u 12. kola už to chtělo 7 zboží od každého. Jedno je jisté, na betě jsem to zkusil a dělat už to nebudu, hrůza. Tady to asi bude něco jiného, mám spoustu surek i stříbrňáků, takže to půjde snadněji.

11. vyjednávání, nevšiml jsem si toho počtu pokusů, docela hardcore

12. boj, tady jsem jen chtěl zachytit bonusy, žádná prča to nebude

Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Jestli si dobře vzpomínám, tak požadavek na další a těžší level expedic chtěli sami hráči a dokonce i zde na fóru. Takže mě nezbývá než se těšit na jejich popis průchodu další úrovní : ).

Akorát teda jsou to cifry že valím bulvy! Moji chudáci vojáčci +126 do útoku, k tomu dejme tomu 30 z krčmy proti 250...ou, to bude asi bolet :D.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.