Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
cz_ge_logo.png

Milí hráči!

Už jste slyšeli o této skvělé novince? Od 11. května můžete se svým cechem bádat krajinou, objevovat skrytý poklad, bojovat a získávat sílu pro cech díky cechovních expedicím. Přečtěte si o tom více a napište nám, co na tuto novinku říkáte. A pokud máte nějaký dotaz, nebojte se zeptat! Budeme se těšit.
 

traktorista

Odborník
Já bych teda jednu otázku měl - obtížnost se nastavuje podle postupu hráče, takže když jsem na konci, proti koloniálním jednotkám si třeba nezabojuju? Budu mít jen samé tanky, vznášedla a děla?
 

Zelda

Člen
Vzhledem k implementaci této části hry od středy, bude tedy první expedice o den kratší (když mají začínat a končit v úterý)?

Jinak mě překvapila rychlost, s jakou se expedice objevila na herním serveru, čekal jsem nejdřív koncem května ;)
 

DeletedUser79

Host
Zajímalo by mne, jestli bude mít vedení a nebo zakladatel přehled, kdo z členů cechu se expedic zúčastnil.
 

DeletedUser

Host
Nebylo by lepsi prvni na mobil rozjet CvC a hledani pokladu? Bude mirova verze prochazeni vypravou zprovoznena stejne brzy jak se na mobilu spousti CvC a hledani pokladu?
 

DeletedUser12225

Host
na expedice se těšim, na betě to vypadalo celkem zajímavě, tak doufám že to nějak blbě nepředělali než to hodili sem...
 

pm64

Turista
Nevíte, zda odemykání vyšších úrovní expedice za suroviny bude na základě všech členů cechu nebo jen těch, co se účastní aktuální expedice?
 

Henzis

Znalec
Nebylo by lepsi prvni na mobil rozjet CvC a hledani pokladu?
CvC se pro mobilní aplikaci zatím neplánuje.

Zajímalo by mne, jestli bude mít vedení a nebo zakladatel přehled, kdo z členů cechu se expedic zúčastnil
Po kliknutí na body získané v expedici se zobrazí, kdo vše se účastnil a kolik bodů pro cech získali.

Nevíte, zda odemykání vyšších úrovní expedice za suroviny bude na základě všech členů cechu nebo jen těch, co se účastní aktuální expedice?
Za všechny členy.
 

pm64

Turista
Díky za rychlou odpověď. Pokud je to za všechny členy cechu, tak to bude mít jeden zajímavý vedlejší efekt - méně aktivní členové cechů budou pod tlakem začít něco dělat nebo (a to spíš) budou odejiti. To není myšleno jako stížnost, ale jako postřeh. A dle mého názoru je to docela dobře - někdy mám pocit, že někteří se jen vezou a cechy fungují podle hesla "hodně chovných, málo tažných".
 

pm64

Turista
OK, pokud to byl záměr, tak je to dobře vymyšleno,
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
pokud je to už spuštěný, kde najdu tu záložku expedice?? ať hledám, jak hledám, nikde ji nevidím....
 

traktorista

Odborník
Prima je to : ). Aspoň jednotky z minulé doby, sice bych bral ještě starší abych je ve skladu oprášil, ale třeba časem : ).

Akorát teda nevidím, kde by se dalo zjistit kdo z cechu se účastní expedice.
A ještě jedna otázka - vztahuje se na odměny bonus z Chateau ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru