Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
No vida...
BTW: Zlepšili i ten nový oheň, už dává 8%, čili stejnej výnos jako klasika.
Nová obyt. budova zas bude nově dávat i zboží tvé doby (jako oáza)
 

DeletedUser11297

Host
Tak to je ta nová budova. Já ji dnes získal už dvakrát a rovnou se mi u toho ukazovaly i surky, proto jsem předtím nevěděl, o čem píšeš. :D
Akorát jsem tedy zvědav na tu "svatyni".
 

DeletedUser11297

Host
Určitě. Klasický lze vyrabovat a toto bude stejný případ. :)
 

Svatej

Legenda
Tak ta farma je lepší, než bazar. Na ploše 5x12 (což jsou 2 farmy/3 bazary) dá 10 FB denně, proti tomu bazary jen 6. Zboží má na stejné ploše poměr 60/45.
Jasně, beru to variantou, že máte 3 bazary pod sebou a vyměníte je za 2 farmy, aby se to vyplatilo. A zrovna já to takto postavené mám, takže jakmile se vymění odměny, tak asi pápá bazary. :)
No, takže to shrňmě.
Bazzar má průměr 0,1 výrobu FB/1pole
Farma má průměr 0,16 výrobu FB/1 pole
nová svatyně průměr 0,16 výrobu FB/1 pole (pokud nedojde ke změně)
Svatyně znalostí 0,25 výrobu FB/1 pole
...
Ale když k tomu připočtu pole nutná pro cestu, nejvýhodnější je sestupně:
Svatyně (klasická)
farma
svatyně (nová expediční)
bazar
 

DeletedUser12887

Host
co bude to bude tak se těším jak to poběží dál už teď se dost cechů rozpadá :)
budu se snažit utvořit nový a dost silný
 

DeletedUser11297

Host
Tak teď jsem si zkusil 4. level. Fíha, docela síla. Nejen, že už nemůžete dostat jako odměnu peníze a zásoby, oni už nejdou použít ani na vyjednávání. Projel jsem zatím tři zastávky a u každé to chtělo 3 od každé použité suroviny. U čtvrté zastávky (tedy té velké) dokonce 5. A to jsem měl na betě docela dost surovin, teď jsem nějak vyždímán. Takže abych začal pomalu šetřit, kvůli live světům. :)
 

traktorista

Odborník
Hmmm...napiš kdyžtak pro zajímavost složení vln+bonus. Bojů je tam stejně jako v předchozích vlnách? A co odměny, to je podstatné :D.
 

DeletedUser11297

Host
Ok. ;) Kde je jen jedna odměna, je šance na zisk 100%. Zbytek je 50/50.

1. 2 FB
2. 4 pokusy / 25 zboží
3. malý balík medailí / 25 dia
4. 5 FB / brána boha slunce (nová dekorace)
5. 5 FB
6. 4 pokusy / 25 zboží
7. malý balík medailí / 25 dia
8. dílna / rituální oheň
9. 5 FB
10. 4 pokusy / 30 zboží
11. střední balík medailí / 50 dia
12. 100 dia / kmenové náměstí (nová budova, nahrazuje oázu, jen má obráceně rozměry)
13. 10 FB
14. 4 pokusy / 35 zboží
15. 50 dia / střední balík medailí
16. renovačka / terasová farma (nový bazar)

U 8. kola už vyjednávání vyžaduje 6 od každého zboží. U medailí to je v průmyslu 105 (což je docela síla, v Ledovce to půjde asi k tisícovce). Zatím vždy bylo jen 10 věcí, ze kterých vybrat. Ale odměny, nevím nevím. Až na každou třetí zastávku, kde jsou medaile a dia, nic moc.

Edit: Ta poslední odměna, po té půjdu na live světech, jak po uzeném (pokud se nebude každý týden měnit). :)

Tak u 12. kola už to chtělo 7 zboží od každého. Jedno je jisté, na betě jsem to zkusil a dělat už to nebudu, hrůza. Tady to asi bude něco jiného, mám spoustu surek i stříbrňáků, takže to půjde snadněji.

11. vyjednávání, nevšiml jsem si toho počtu pokusů, docela hardcore
1387a8a8408db784.jpg

12. boj, tady jsem jen chtěl zachytit bonusy, žádná prča to nebude
7011247e1986034f.jpg

300d8771738968e4.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Jestli si dobře vzpomínám, tak požadavek na další a těžší level expedic chtěli sami hráči a dokonce i zde na fóru. Takže mě nezbývá než se těšit na jejich popis průchodu další úrovní : ).

Akorát teda jsou to cifry že valím bulvy! Moji chudáci vojáčci +126 do útoku, k tomu dejme tomu 30 z krčmy proti 250...ou, to bude asi bolet :D.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru