Diskuze k cechovním expedicím

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Arthoris

Odborník
Přesně, jak píše Lord, nikdo neříkal, že chce 2x tak těžší 4 lvl, ale prostě jen delší tzn.: přidat ten čtvrtý lvl nějak rozumně. Ale narvat tam 250% útok/obrana, a ještě dvě vlny, to fakt vymyslí jenom inteligent. Pokud si do města nenarvete 15 kasín dornů, což normální hráč teda neudělá, tak ten váš útočný bonus asi těžko něčím naženete. A to ještě nemluvím o obraně, jasně, tenhle lvl nemá udělat každý, ale tyhle bonusy jsou úplně mimo, to nemůže zdolat nikdo....
 

Joule

Turista
Myšlenka stylizace budov na způsob expedicí je hezká, ale proč museli zhoršit jejich vlastnosti? O snížení šance na FP ani nemluvě, už teď mi padají minimálně :-( Máte tušení, kdy bude ten zázrak uveden do provozu?
 

Svatej

Legenda
Tak ony útočné VB dávaly kdysi 150% na 10 lvl že.... :D Třeba developeři zapoměly že je nerfly a stále počítají se starými hodnotami. :D
 

traktorista

Odborník
Jsem si říkal, že vylevelování oranžerie by mohlo pomoct, ale vzhledem k tomu, že 70 level dává šanci na kritičák jen něco přes 20% tak ...no jsem zvědav s čím to půjde ubojovat. Zatím mi připadá že budu rád když na nepřátelském tanku odřu aspoň lak.
 

DeletedUser12887

Host
Uvidíme, jako dvě vlny 250% procházka růžovým sadem nebude.
Ještě mám dvoudotaz:
Jak se bude to otevření 4. obtížnosti platit, pokud to už někde neproběhlo a za celý cech nebo jen za jednotlivce, resp. odvážlivce?
Díky předem za odpověď
 

DeletedUser12887

Host
díky, tak to nebude nic levného, jinak děkuji za připomenutí, jo když se daří tak se daří
 

DeletedUser11297

Host
Levné to určitě není a to ani co se týče jednotlivých zastávek. Buď to bude mlýnek na jednotky nebo vykrádačka zboží. Nebýt poslední odměnou renovačka / nový bazar, tak by mě to ani moc nelákalo. I tak si ale nejsem jistý, jestli to za to stojí. Zkusím jednou a uvidí se. :)
 

DeletedUser2273

Host
Ak to ma platit cech a nerata sa to do ce,bude dost otazne ci sa oplati tahat ta 4 uroven.Ak si zobereme nie vsetci sa dostavaju do konca ce a otvarat nieco pre par ludi asi nebude nic vynosne.Aj unas sme mali pravidlo otvarat 3 uroven len obcas,no ako zaviedli cechove mistrovstvi tak jasne ze otvarame vsetko
 

DeletedUser14042

Host
ta farma bo co to je je jen z konce 4. urovne a jinde se neda sehnat ?
 

Svatej

Legenda
Půjde i jinde, nahradí totiž bazar z raritní (nefritové) relikvie a také v některých truhlách v CE.
 

DeletedUser11823

Host
Pozdě :( Ale šli dolů jen dvě zrůdy ze současka za tyhle dvě nový z budoucnosti, takže i po změně (dle tabulky na betě) nebudu tratit :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru