Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

jistě jste už netrpělivě čekali, až přijde tohle oznámení. Tak je tady! Od 14. prosince se můžete všichni těšit na Denní výzvy. Pokud nemáte představu, jak tahle novinka bude fungovat, přečtěte si oznámení. A dejte nám samozřejmě vědět, co na to říkáte!
 

Svatej

Legenda
zderos: Oficiálně? Prý to chtěli testovat. (od začátku podzimu tuším to "testují")
Konspirační teorie? Zkouší kam až můžou zajít s možnostma "funkce jen pro některé" než se komunita vzbouří a ztratí nálepku "free to play". ;)
Ostatně už to je druhá zkouška tohoto tipu...
 

DeletedUser13872

Host
No sláva. Startuje další možnost jak občas získat něco zajímavého a naplnit si inventář spoustou nepotřebných věcí. o_O
Jsem na to zvědavý to tedy jo.
 

Svatej

Legenda
Žádná podobnost, vůůbec! :D
images
NsLp.png
 
K těmhle dením výzvam je nějaké sepsané pravidlo na % daných special předmětů tím mám na mysli studny a renovační sady.
 

Joule

Turista
"Jakmile získáte všech sedm bodů .... a obdržíte další truhlici skýtající nejvíce vytoužené odměny!"
Ó ano, konečně získám mé nejvytouženější Uložit budovu a přidám ho do sbírky k ostatním třiceti :-D Vážně je potřeba cpát tyhle rádobyužitečné balíčky (motivační sada, uložení budovy, 10% navýšení čehokoliv) všude a v takových množstvích?
Na Výzvy jako celek jsem zvědavý, uvidíme nakolik to bude zábava s dobrými odměnami a nakolik nudné opakování s hromadou balastu...
 
Nahoru