Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser3903

Host
Hele, jsou ty úkoly nějak pojištěny, typu zadání "vyřeš 3 střety expedice...". Já jen, že jsem byl přesně 3 střety před koncem 4. úrovně, tak jestli hra nabízí úkoly v závislosti na aktuální situaci?
 

DeletedUser14549

Host
Podle už několika příkladů je vidět, že nejsou pojištěny nijak... Čili tam padají i nesplnitelné úkoly a hratelnost je tím pádem opravdu otřesná. A vzhledem k tomu, že když máš nesplnitelný úkol, odečte se ti navíc vždy bod za předchozí splnění, je to ještě víc postavené na hlavu. Co že se na tom tak dlouho testovalo?

EDIT: Teď tu budu nařknutý za to, že jsem hater... ale vyvraťte mi to prosím kdyžtak. Já budu jedině rád.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Hele, jsou ty úkoly nějak pojištěny, typu zadání "vyřeš 3 střety expedice...". Já jen, že jsem byl přesně 3 střety před koncem 4. úrovně, tak jestli hra nabízí úkoly v závislosti na aktuální situaci?
Ano, pojištěny jsou. Kupříkladu pokud bys měl v okamžiku zobrazení expedici kompletně získanou, tento úkol by jsi vůbec nedostal. ;):p

LexxCZ: Testovali to NOVÁČCI! :D Noobové, zelenáči, greenhorni... říkej jim jak chceš, o hře většinou nevědí zhola nic. Myslíš že od takovýchhle hráčů dostaneš kvalitní feedback na ccokoli? ;)
BTW: nesplnitelné úkoly? Zatím jsem žádný takový neviděl. Jen velmi obtížně splnitelné, což není nic proti ničemu. ;)
 

DeletedUser5384

Host
Takže je možnost posunout čas počátku výzvy. Bohužel,i když to posuvník umožňuje,nelze posunout dozadu,ale jen dopředu. pokud se budete snažit posunout dozadu,přičte vám to den. Nevím,kteří noobové denní výzvy testovali,ale docela by mi zajímalo,které lamy ho programovaly:mad:

Křižík.jpg
 

DeletedUser14705

Host
Na zkoušení a testování je přece beta, tam to už jede od léta
Asi to tam nebylo dost dlouho, za dvě hodiny mi to už 5x kleklo.

Možnost posunout start jen dopředu neberu jako chybu, jedná se o denní úkol, to znamená jeden denně, ne, že si po splnění úkolů a vybrání truhly nastavím start další rundy za pár minut.
 

DeletedUser5384

Host
co to proboha meleš,já přece nemluvím o možnosti začít s dalším po skončení předešlého,ale o tom, že pokud bys chtěl posunout čas z osmi na dejme tomu na 7, odpočet ti hodí nikoli -23:00, ale - jeden den a 23:00 hod.
 

Werstat

Komentátor
Tak hned první den mě přešla chuť na tuhle tu novinku. Co je to za debilní úkol: "Vyřeš 4 střetu v expedicích cechu vyjednáváním bez prohry v řadě." Párkrát jsem sice v CE vyjednával, ale nikdy s úspěchem. Chtěl bych vidět toho šťístka či génia, který tenhleten úkol splní.
 

DeletedUser15068

Host
Tak hned první den mě přešla chuť na tuhle tu novinku. Co je to za debilní úkol: "Vyřeš 4 střetu v expedicích cechu vyjednáváním bez prohry v řadě." Párkrát jsem sice v CE vyjednával, ale nikdy s úspěchem. Chtěl bych vidět toho šťístka či génia, který tenhleten úkol splní.

Na tohle skutečně nemusíš být ani štístko ani genius ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
no,před tvým příspěvkem bych řekl,že každej,teď musím upravit na každej -1 :D

Jinak ale vzhledem k tomu,že vyjednávání je jen alternativa k boji,řekl bych,že tlačit úkolem lidi k takovýmu počínání je zhovadilost.
 

DeletedUser14818

Host
Ano, pojištěny jsou. Kupříkladu pokud bys měl v okamžiku zobrazení expedici kompletně získanou, tento úkol by jsi vůbec nedostal. ;):p

LexxCZ: Testovali to NOVÁČCI! :D Noobové, zelenáči, greenhorni... říkej jim jak chceš, o hře většinou nevědí zhola nic. Myslíš že od takovýchhle hráčů dostaneš kvalitní feedback na ccokoli? ;)
BTW: nesplnitelné úkoly? Zatím jsem žádný takový neviděl. Jen velmi obtížně splnitelné, což není nic proti ničemu. ;)

Pojištěny nejsou - některý prostě nejdou splnit - viz můj příspěvek
Zdravím ahoj, mě se otevřela denní nabídka až po obědě i přesto, že jsem hrala celé dopoledne tak nic nebylo. Nemůžu tedy dokončit jedno ze zadání a to abych zušlechtila 40 budov. To jsem udělala už ráno. Za 20 hodin můžu znovu ale to už bude po úkolu (píše mi to konec za cca 17 hodin i když jsem upravila čas začátku). Co s tím ? Prosím pomoc...
 

DeletedUser15068

Host
Pojištěny nejsou - některý prostě nejdou splnit - viz můj příspěvek
Zdravím ahoj, mě se otevřela denní nabídka až po obědě i přesto, že jsem hrala celé dopoledne tak nic nebylo. Nemůžu tedy dokončit jedno ze zadání a to abych zušlechtila 40 budov. To jsem udělala už ráno. Za 20 hodin můžu znovu ale to už bude po úkolu (píše mi to konec za cca 17 hodin i když jsem upravila čas začátku). Co s tím ? Prosím pomoc...

Zítra je také den. Dostaneš nový úkol. Víc bych to asi neřešil.
 

Svatej

Legenda
Pojištěny nejsou - některý prostě nejdou splnit - viz můj příspěvek
Zdravím ahoj, mě se otevřela denní nabídka až po obědě i přesto, že jsem hrala celé dopoledne tak nic nebylo. Nemůžu tedy dokončit jedno ze zadání a to abych zušlechtila 40 budov. To jsem udělala už ráno. Za 20 hodin můžu znovu ale to už bude po úkolu (píše mi to konec za cca 17 hodin i když jsem upravila čas začátku). Co s tím ? Prosím pomoc...
Můžeš si prodloužit dobu trvání této konkrétní denní výzvy skrze nastavení až o 1 den - de facto tedy splnit LZE.
viz:
co to proboha meleš,já přece nemluvím o možnosti začít s dalším po skončení předešlého,ale o tom, že pokud bys chtěl posunout čas z osmi na dejme tomu na 7, odpočet ti hodí nikoli -23:00, ale - jeden den a 23:00 hod.
 
Naposledy upraveno:

Ruda80

Dopisovatel
Můžeš si prodloužit dobu trvání této konkrétní denní výzvy skrze nastavení až o 1 den - de facto tedy splnit LZE.
viz:

Nemůžeš, probíhající čas aktuální akce je pevně danný, jediný co jde ovlivnit je čas nastavení začínající akce. Tedy za předpokladu že nelže počítadlo odpočíávání času.
 

Svatej

Legenda
Fajn, tak může vyházet XY přátel dokud nebude moct posílat, pak obeslat hromadu lidí, namotivovat a nazdar.
Nebo se vykopnout z aktuálního cechu, najít si cech s dostatkem členů, přidat se , namotivovat a nazdar (což se dá případně i opakovat) a po týdnu zpátky do původního cechu.
Další dvě možnosti jak tento "nesplnitelný" úkol splnit. Že je to nepříjemný způsob plnění? možná, ale furt je to splnitelný úkol.
 

DeletedUser14818

Host
Fajn, tak může vyházet XY přátel dokud nebude moct posílat, pak obeslat hromadu lidí, namotivovat a nazdar.
Nebo se vykopnout z aktuálního cechu, najít si cech s dostatkem členů, přidat se , namotivovat a nazdar (což se dá případně i opakovat) a po týdnu zpátky do původního cechu.
Další dvě možnosti jak tento "nesplnitelný" úkol splnit. Že je to nepříjemný způsob plnění? možná, ale furt je to splnitelný úkol.

To si děláš srandu - mám svůj cech, jsem zakladatel - toho mám jako rozpustit a odejit? A pak se zase vrátit ?? To mi plnění těch úkolů nestojí za ztrátu důvěry mých spolucechovníků.
 

Werstat

Komentátor
No a další dá se říct nesplnitelný úkol: "Získej 5 oblastí na mapě území" Pokud by se tento úkol opakoval častěji, tak ty oblasti prostě dobýt nelze. Myslím, že takových nesmyslných a nesplnitelných úkolů bude s přibývajícím časem víc a víc, takže to převážnou část hráčů přestane bavit a budou akorát tak naštvaní jako já hned první den. A může mi oponovat kdo chce a jak chce, a jak tu napsal bobbyc "vyjednávání je jen alternativa k boji,řekl bych,že tlačit úkolem lidi k takovýmu počínání je zhovadilost" je 100% pravda a fakt a to jsme teprve u prvního dne.
 

Svatej

Legenda
To si děláš srandu - mám svůj cech, jsem zakladatel - toho mám jako rozpustit a odejit? A pak se zase vrátit ?? To mi plnění těch úkolů nestojí za ztrátu důvěry mých spolucechovníků.
Přesto, nejde o "nesplnitelný" úkol. ;)

No a další dá se říct nesplnitelný úkol: "Získej 5 oblastí na mapě území" Pokud by se tento úkol opakoval častěji, tak ty oblasti prostě dobýt nelze. Myslím, že takových nesmyslných a nesplnitelných úkolů bude s přibývajícím časem víc a víc, takže to převážnou část hráčů přestane bavit a budou akorát tak naštvaní jako já hned první den. A může mi oponovat kdo chce a jak chce, a jak tu napsal bobbyc "vyjednávání je jen alternativa k boji,řekl bych,že tlačit úkolem lidi k takovýmu počínání je zhovadilost" je 100% pravda a fakt a to jsme teprve u prvního dne.
Jak sám píšeš, lze vyjednávat = nejde o "nesplnitelný" úkol. ;) Ke zboží vyšších věků se dostaneš snadno.
 

DeletedUser3903

Host
Tak hned první den mě přešla chuť na tuhle tu novinku. Co je to za debilní úkol: "Vyřeš 4 střetu v expedicích cechu vyjednáváním bez prohry v řadě." Párkrát jsem sice v CE vyjednával, ale nikdy s úspěchem. Chtěl bych vidět toho šťístka či génia, který tenhleten úkol splní.
Jelikož já ve hře nebojuji, tak expedice výhradně vyjednávám, každý týden na 63/48 potažmo 64/48 (dle odměny poslední truhly). :cool:
 

DeletedUser14705

Host
co to proboha meleš,já přece nemluvím o možnosti začít s dalším po skončení předešlého,ale o tom, že pokud bys chtěl posunout čas z osmi na dejme tomu na 7, odpočet ti hodí nikoli -23:00, ale - jeden den a 23:00 hod.
Posunutí zpět by muselo zkrátit aktuální sadu, takže jestli by měla skončit za 16 a půl hodiny a já si posunu začátek o -16 hodin, tak ten aktuální skončí už za půl hodiny a při troše štěstí a snahy takhle těch 7 sad zmáknu za dva dny.
 

DeletedUser15221

Host
Dobrý večer dám to i sem zda někdo odpoví
Kontrolní otázka ....
1) je 14.12.2017 23:00 na světě Cirgard se pořád neobjevila truhla Bezejnemého ( Denní výzvy )
2) na světě Dinegu tato truhla je ( sice se objevila až odpoledne ale nevadí funguje )

Otázka zní když hraji pod jedním účtem na dvou různých světech objeví se mi truhla jen na jednom nebo by se měla objevit na obou ?

Děkuji za vysvětlení
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru