Diskuze k FoElympiádě

DeletedUser9628

Host
Olympiáda V. - Vědomosti
1) Téma těch pomůcek musí být jiný než jsou již zpracovaná témata v sekci Návody? Dost je toho již zpracovaného. 2) Jak je to s zabíráním tématu, kdo dřív přijde, ten dřív mele? 3) Na forum mohu dát již pouze hotový projekt nebo i po částech pomocí upravování hlavního (prvního) příspěvku? Díky za odpovědi ;)
 

DeletedUser

Host
1. Pokud chybí nějaká podstatná část v již zpracovaných návodech, tak je možné ji vytvořit pro soutěž
2. Ano, přesně takto :)
3. Hlavní příspěvek se smí editovat do uzávěrky soutěže.
 

DeletedUser9628

Host
Do kdy jsou vědomosti? Do 22.7 (tzn. do 21.7 23:59) nebo do 22.7 včetně?
 

DeletedUser7480

Host
Zdravím, kdy bude vyhlášení FoE disciplíny Vědomosti?
 

DeletedUser9628

Host
Uběhl víc jak měsíc od skončení soutěže Vědomosti, stále není vyhlášena a nová olympiáda taky ne, ostatní olympiády tak dlouho netrvaly... Je to kvůli malé účasti? :/
 

DeletedUser2059

Host
Omlouváme se za průtahy, máme jisté potíže. Budeme se snažit o co nejrychlejší vyřešení záležitosti. Děkujeme.
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
už uběhly skoro tři týdny a vyhlášení nikde . Mohu se zeptat za jak dlouho bude asi vyhodnocení ??

Děkuji předem za odpověď
aragon789
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím vážení soutěžící,
buďte prosím trpěliví. Vyhodnocení proběhne, avšak to ještě chvíli potrvá.

Děkujeme za pochopení.



Tak jste se dočkali. Vyhlášení již proběhlo ;). Děkujeme za trpělivost!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9628

Host
Díky za první místo, vážím si toho :) a kdyby jen jste se rozhodli dát příspěvek do Návodů, tak mi dejte klidně vědět, udělal bych korekturu, jak jsem to psal na poslední chvíli, tak jsem tam nadrobil takových prasáren, že je mi z toho až studno :) díky
 

Dan 77

Veterán
Dneska jsem dostal (přečetl si) oznámení do hry o VI. olympijské soutěži na fóru, resp. připomenutí na základě brzkého konce. A teprve na základě toho oznámení jsem se rozhodl, že se zapojím a že nějaké motto přecejen vymyslím, i když při původním vyhlášení soutěže jsem nápady neměl, a proto jsem se nezapojil, ale teď už tomu tak není.
Takže bych se rád zapojil, ale nikde nevidím možnost "vytvořit nové téma", možná je už ta sekce uzamčena, přestože ještě soutěž neskončila a dílo máme vložit do 17. 10. (nevím jestli včetně nebo bez, jestli do dnešní půlnoci nebo jestli na to máme i den 17., každopádně konec ještě nebyl). Tak jak se mám zapojit???? Podle motta vloženého naposledy MIO5 to ještě v 15:19 možné bylo, ale teď už asi ne. Ani nemůžu vytvořit nové téma mimo sekci VI. soutěže a vložit ho do nadřazené sekce pro celou olympiádu, aby se to téma jen přesunulo (jako to již dříve vložil na špatné místo P4T4S, ale jeho téma nebylo do správné sekce přesunuto). Takže vlastně není kde se do soutěže zapojit vytvořením tématu, ledaže bych motto napsal přímo sem do příspěvku.




název tématu: Motto - Dan 77
text tématu:
Projdi si výzkum v pokroku od dávné minulosti až po současnost, bojuj přímo na bitevním poli za pomoci skvěle propracovaných vojenských jednotek. Hraj Forge of Empires!
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Tak nevím, proč jsem tam nemohl vytvořit nové téma, to tlačítko pod upozorněním na pravidla prostě stále nevidím stejně jako dříve. Že by byla chyba u mě? Ale stejně, v jiných sekcích normálně vidím tlačítko "nové téma" tam, kde má být, zatímco v dalších sekcích, třeba v Oznámeních, kde témata samosebou schválně nelze vytvářet, to tlačítko také chybí jako v sekci, na kterou jsi odkázal.

Aha, 26 slov, trochu dlouhé :( Tak holt asi nic.
 

DeletedUser9061

Host
Opravdu tam toto nevidíš?
o1klg.jpg

Ostatní soutěžící to tam asi měli, když motto odevzdali. I po termínu jeden odevzdal (myslím, že včera), bohužel mu to nebylo uznáno.
 

DeletedUser9628

Host
U poslední olympiády VII - Rychlost, se výsledky dozvíme až na konec? není možnost třebas vypsat na konci dne ty tři nejrychlejší?
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím, ze byla účast minimální. Nakonec se to rozneslo, a tak zítra dojde ke zveřejnění (obodování) předchozích dní.
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

FoElympiáda před několika dny skončila. A tak bych se Vás chtěl zeptat, jak se Vám líbila? Byli jste spokojeni? Která soutěž se Vám líbila nejvíce, a která nejméně? Nějaké nápady na budoucí soutěže?

Všem děkuji za účast v soutěžích a za případné odpovědi ;)
 

DeletedUser9628

Host
FoElympiáda super nápad, trošku to tu oživilo, i když je škoda, že se v některých hrách zúčastnilo tak málo lidí, důvod moc nechápu. Líbily se mi Dovednosti, spojení soutěže s něčím užitečným :) Naopak I. Odhad, to byla trošku hra navíc, člověk to neměl prakticky jak ovlivnit a záleželo jen na štěstí. Ale jako reklama pro FoElympiádu dobrá, zúčastnilo se té hry nejvíce hráčů.
Do příštích her bych zvolil hry, které nejsou tak časově náročné nebo závisí na rychlosti jedince, viz VII. Rychlost, jakmile měl člověk třebas pomalejší připojení internetu, tak neměl prakticky šanci v pozdějších dnech (na začátku soutěže byla účast malá, tak ta šance tam ještě byla...)
Nápad na soutěž mě nenapadá, něco co zaujme hodně lidí, něco co dá šanci všem, nehledě na herní dobu... To je těžké :) Když by mě navštívila múza, tak dám vědět ;)

Co třeba spustit Soutěžní server, bez diamantů, od začátku a co nejrychleji něco provést - Dosáhnutí určité doby, vybojovat/vykoupit určitý sektor,... Ale to bohužel nesplňuje to, co jsem řekl - časově je to dost náročné a zvítězil by prakticky ten, kdo by u toho seděl nejdéle :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru